THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 13 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.

Odebírat novinky
zrušit odběr
Produkty

 

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER Chytré elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou největším světovým konkurentem známých britských dvoukolek. Téměř identické tvary, avšak mnohem lepší technické parametry s mnohem dokonalejší elektronikou a poloviční cenou, dělají z těchto dvoukolek jedničku na trhu.

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou vybavené nejmodernějším elektronickým gyroskopem se sítí špičkových senzorů, které 180x za sekundu vyhodnocují pohyb Vašeho těla, sklon a tvar terénu. Tyto elektronické impulsy se přenášejí do řídící jednotky, která tak spolehlivě zajišťuje naprosto dokonalou stabilitu Vaší jízdy.

Díky dokonalému stabilizačnímu systému zvládne jízdu na dvoukolkách IQ-ESCOOTER opravdu každý a ve velmi krátkém čase. Po krátké 5-ti minutové instruktáži můžete směle vyrazit na svoji první báječnou jízdu.

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou vybaveny dvěma silnými motory o výkonu 1600W nebo 2000W a pohybují max. rychlostí 18 - 20 km/hod. Dojezdová vzdálenost je až 40 km, nosnost až 130 kg a doba nabíjení 4 - 7 hod., dle daného modelu.

Všechny modely jsou dodávány se sadou dvou dálkových ovladačů, nabíječkou, předním i zadním bezpečnostním LED osvětlením, stojánkem a úložným předním vakem. Všechny modely jsou vybaveny bezpečnostním alarmem proti odcizení. Dvoukolky IQ-ESIII jsou nejlépe funkčně vybavené dvoukolky na evropském trhu, určené do městského provozu. Offroudová dvoukolka IQ-ESOI/L2 je zase nejlepší terénní dvoukolkou na trhu, určená pro ten nejnáročnější terén.

IQ-ESCOOTER ESOI/L2Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER se vyznačují velmi nízkými provozními náklady a zcela ekologickým provozem.

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou dodávány v provedení CITY pro městský provoz a pohyb na zpevněných cestách a v provedení OFFROAD pro jízdy v terénu.

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER mají široké spektrum využití. Slouží pro dopravu osob po městě, na vyhlídkové a turistické jízdy, na jízdy v terénu se sklonem do 30° a na relaxační vyjížďky po okolí. Mají však i praktické využití ve firmách, např. pro rychlé přemísťování po areálu, ve skladech apod. Využívá je policie, záchranná a horská služba. Velkým hitem jsou na golfových hřištích (s GOLFBAG nosičem).

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou rovněž ideálním reklamním nástrojem pro Vaši prezentaci na veletrzích a výstavách. Firmy je využívají i k teambuildingu a při motivačních akcích pro obchodní partnery. U dvoukolek je možné vybírat ze 6 barevných variací tak, aby se co nejvíce přizpůsobily Vašim firemním barvám. 

Jednokolky a dvoukolky jsou vítaným zpestřením firemních a společenských akcí. Nabízíme proto nejen jejich prodej, ale i pronájem za velmi výhodných podmínek.

Uvažujete o koupi dvoukolky ? Kontaktujte nás a dohodněte si nezávaznou zkušební jízdu. Rádi Vám v praxi předvedeme jejich prvotřídní kvalitu a skvělé jízdní vlastnosti.

K dvoukolkám dodáváme kompletní náhradní díly vč. baterií (životnost baterie je cca 3-8 let v závislosti na typu baterie a počtu nabíjecích cyklů).

Přehled modelů :

Model

 

 IQ-ESIII  IQ-ESOI  IQ-ESOI/L1

 IQ-ESOI/L2

foto  Elektrická dvoukolka IQ-ESCOOTER  Elektrická dvoukolka IQ-ESCOOTER  Elektrická dvoukolka IQ-ESCOOTER  IQ-ESCOOTER ESOI/L2
využití  CITY  OFFROAD  OFFROAD  EXTREM OFFROAD
barva  černá / bílá / červená/ žlutá / zelená / modrá černá / bílá / červená/ žlutá / zelená / modrá  černá  černá
přední úložná kapsa  ANO  ANO  ANO  ANO
max. rychlost  18km / hod  18km / hod  18km / hod  20km / hod
max. dojezd  30 - 35km   30 - 35km   35 - 40km  35 - 40km
max. zatížení  125kg  125kg  125kg  130kg
max. sklon terénu  30°   30°   30°   45°
baterie  dinamic silikone PB 36V/14Ah  dinamic silikone PB 36V/14Ah  lithium 36V/15Ah s proudovou ochranou lithium 72V/8,8Ah s proudovou ochranou
doba nabíjení  6 - 7 hod  6 - 7 hod  5 - 6 hod  4 - 5 hod
výkon motoru  1600W  1600W  1600W 2000W
hmotnost  48kg  55kg  55kg  58kg
AL kola  17"  19"   19"   19"
voděodolnost standard/extrém  ANO/NE  ANO/NE  ANO/ANO  ANO/ANO
brodivost 20cm voda/sníh  NE  NE  ANO  ANO
LCD displej  NE  NE  ANO  ANO
cena

 58.880,-Kč + DPH

 78.880,-Kč + DPH

 

 88.880,-Kč + DPH

 

 98.880,-Kč + DPH

Záruka na elektrické dvoukolky je 2 roky, na baterie 1 rok. Ke každé dvoukolce od nás obdržíte dárek : ochranou helmu a sadu loketních a kolenních chráničů.

* Šetřete hotovost a využijte možnost výhodného nákupu na splátky CETELEM. Klikněte na nákupní košík a v e-shopu si můžete sami vybrat nejoptimálnější způsob splátek od 10 do 36 měsíců, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení a my Vám pomůžeme vybrat ten nejvýhodnější splátkový systém.

Pro hráče golfu a majitele golfových hřišť máme ještě speciální nosič na vak s golfovými holemi, který lze osadit na všechny modely typu OFFROAD:

nosič na GOLFBAG

pro modely

IQ-ESOI / IQ-ESOI/L1 / IQ-ESOI/L2

Elektrická dvoukolka IQtherm - ESCOOTER nosič na GOLFBAG nosič na GOLFBAG nosič na GOLFBAG 

cena : 14.880,-Kč + DPH

 

velikostní srovnání modelů CITY a OFFROAD přední bílé a zadní červené LED osvětlení LCD displej u modelů IQ-ESOI/L1 a ESOI/L2
Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER

 

barevné varianty u modelu IQ-ESIII
IQ-ESIII černá IQ-ESIII bílá IQ-ESIII červená IQ-ESIII žlutá IQ-ESIII zelená IQ-ESIII modrá
Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER  Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER

 

barevné varianty u modelu IQ-ESOI
IQ-ESOI černá IQ-ESOI bílá IQ-ESOI žlutá / červená / modrá / zelená
Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu