THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 13 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.

Produkty
  •  

 

Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux

Luxusní skleněné thermo panely IQ-DeLux nejen příjemně vytopí Vaši koupelnu, ale zároveň také vysuší Vaše ručníky, nebo nahřejí Váš župan či pyžámko. S thermo panely IQ-DeLux se budete cítit jako v teplé bavlnce. Budou Vás i Vaše prádlo zahřívat, hýčkat a rozmazlovat.

Povrch panelu je skleněný a vyrábí se ve třech provedeních : bílá, černá a zrcadlo. Skleněný povrch doplňují dvě ramena z leštěného hliníku na sušení či ohřev ručníků. Thermo panely tak záskávají moderní a zcela exkluzivní design. Ramena jsou výškově stavitelná a lze je také zcela sejmout. Po sejmutí ramen je možné thermo panely použít jako exkluzivní nástěnná topidla pro veškeré bytové či administrativní prostory.

Thermo panely IQ-DeLux obsahují duální topnou technologii (stejná technologie jako u duálních thermo radiátorů IQ-K), která kombinuje klasické konvenční vytápění s infračerveným sáláním tepla. V přední části je pod sklem sálavý infrapanel a v zadní části panelu je umístěný standardní topný thermočlánek. Přední sálavý infrapanel lze zapnout zcela samostatně pro sušení ručníků či prádla, nebo pro příjemné nahřátí Vašich oděvů, županu či pyžámka.

Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Thermo panely jsou také vybavené funkcí turbo, pro rychlý a intenzivní ohřev daného prostoru. Tu využijete především v období mimo hlavní topnou sezónu, kdy se ještě běžně netopí a Vy potřebuje rychle vytopit daný prostor. Turbo ohřev také uvítají chataři či chalupáři, kteří přidedou na víkend do studené chalupy a potřebují ji rychle vytopit.

Thermo panely IQ-DeLux mají na čelní stěně programovatelný termostat s LCD displejem. Topný výkon 1500W nebo 1800W dle typu panelu. V zadní části panelu je výklopný stojánek a USB konektor pro uložení a nabíjení Vašeho mobilního telefonu, tabletu, apod.

Připojovací kabel je bez zásuvkové vidlice (pro 230V/50Hz), kterou Vám na přání ochotně namontujeme (příplatek 150,-Kč). Součástí balení jsou montážní konzole pro zavěšení thermo panelu na stěnu.

Možnosti využití thermo panelů IQ-DeLux :

1/ se závěsnými rameny pro sušení ručníků nebo prádla :

koupelny, prádelny, ordinace, chodby

2/ bez závěsných ramen : bytové či administrativní prostory, luxusní a reprezentativní prostory, obchody, restaurace, apod.

 

Přehled modelů :

Model

IQ-DeLux mini

bílý s šedým lemem a zrcadlem

IQ-DeLux WHITE

bílý

IQ-DeLux MIRROR

zrcadlový

Foto Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux

Topný výkon

1800W 1500W 1500W
Integrovaný programovatelný termostat

ANO, denní nebo týdenní režim

možnost individuálního programování 24 hod / den

ANO, denní nebo týdenní režim

možnost individuálního programování 24 hod / den

ANO, denní nebo týdenní režim

možnost individuálního programování 24 hod / den

Přehledný LCD displej

ANO ANO ANO

Výškově nastavitelná nerezová ramena pro sušení ručníků a oděvů

NE ANO, s možností jejich úplného sejmutí při instalaci thermo panelu v bytových či administrativních prostorech  ANO, s možností jejich úplného sejmutí při instalaci thermo panelu v bytových či administrativních prostorech 

Háčky pro zavěšení ručníků

ANO, v zadní části panelu NE NE

USB konektor a výklopný stojánek

NE ANO, pro nabíjení mobilního telefonu, apod. ANO, pro nabíjení mobilního telefonu, apod.

Krytí

IP 24 IP 24 IP 24

Rozměry Š x V x H

30 x 50 x 11 cm 52 x 105 x 12 cm 52 x 105 x 12 cm

Hmotnost

3,4 kg 17 kg 17 kg
Cena bez DPH :

6.840,-Kč

11.440,-Kč

12.440,-Kč

 


 

IQ-DeLux WHITE IQ-DeLux BLACK IQ-DeLux MIRROR
Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux

 

 

Programovatelný termostat na čelní straně panelu USB konektor + sklopný stojánek v zadní části panelu
Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux

 

 

IQ-DeLux mini

komfortní topení pro Vaši koupelnu

IQ-DeLux mini

závesný systém pro sušení ručníků

IQ-DeLux mini

háčky pro zavěšení ručníků v zadní části panelu

Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux Sálavé thermo panely IQ-DeLux

 


 

Důležité upozornění :

Pokud máte na elektrickém okruhu, na který budete thermo panel připojovat, dvoutarifní spínání HDO signálem a chcete používat programové funkce termostatu, doporučujeme dvoutarifní řízení HDO signálem odpojit, jinak bude docházet ke ztrátě nastavených funkcí (ke ztrátě dojde po 30 min. od odpojení el.proudu). Případně můžete použít funkci vzdáleného ovládání přes externí (nezávislý) termostat.

Budete-li u thermo panelu používat pouze funkci manuálního nastavení teploty (+/-) bez programovaného nastavení, není toto opatření nutné.


Orientační kalkulačka příkonů sálavých thermo panelů IQ-DeLux :

Obytné místnosti, kanceláře, apod.

40 W / m3 

Předsíně, technické místnosti, apod.

25 W / m3 

Chodby, WC

30 W / m3 

Koupelny

45 W / m3

* Uvedené příkony jsou pouze orientační a slouží pouze pro zjednodušený výpočet příkonů thermo panelů pro jednotlivé prostory. Platí, že čím lepší má objekt izolační a akumulační vlastnosti, tím nižší příkon k vytápění potřebujeme a naopak.

 


Máte-li jakýkoliv dotaz, zavolejte nebo nám napište. Velmi rádi a ochotně vám poradíme, či zdarma naceníme vaši poptávku. Těšíme se na spolupráci.  Kontakt  z d e .

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies