THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Přejeme Vám krásné a pohodové svátky vánoční a úspěšné vykročení do roku 2018.              Vánoční dovolená od 22.12. do 05.01.

Odebírat novinky
zrušit odběr
Produkty

 

Rychlorozhkládací nůžkové stany

Rychlorozkládací nůžkové stany jsou nejrychleji sestavitelné stany na našem trhu. Postavíte jej během 2 minut. Pak již dle Vaší potřeby zavěsíte požadované bočnice a vchod.  Díky tomu jsou nejpoužívanějším systémem u vystavovatelů, prodejců a reklamních agentur.

Stany se používají především jako veletržní a výstavní stánky, prodejní stánky, cateringpři politických mítincích a různých slavnostech, jako zázemí pro sportovce při venkovních soutěžích, ale také jako zahradní altány, párty stany, mobilní garáže a sklady.

Stany se vyrábí ve třech provedení a to STANDARD, PROFI-LIGHT a PROFI. Dodávají se v několika barvách a velikostech, mají bytelnou, velmi bezpečnou, ale přitom lehkou a technologicky špičkově zpracovanou konstrukci, jednoduše ovladatelný mechanismus rozevírání, 5 ti úrovňové výškové nastavení, průhledné bočnice uchycované suchým zipem a nepromokavou střechu s termoreflexním vnitřním povrchem.

Provedení STANDARD : 2mm ocelová konstrukce s plastovými klouby, střecha, bočnice a vchod z 280g voděodolného materiálu, kotvící sada a vak na přenášení. Určeno pro nenáročné uživatele.

Provedení PROFI-LIGHT : 1,2mm šestihranná hliníková konstrukce (průměr 40mm) s plastovými klouby, 350g pogumovaná střecha, 300g bočnice a vchod z voděodolného materiálu, kotvící sada a vak na přenášení. Určeno pro častější manipulaci, představují nejoptimálnější variantu v poměru cena / kvalita. Toto provedení je nejprodávanější.

Provedení PROFI : robustní 2mm šestihranná hliníková konstrukce (průměr 50mm) s duralovými klouby, 400g pogumovaná střecha, 300g bočnice a vchod z voděodolného materiálu, kotvící sada a vak na přenášení. Určeno pro náročné uživatele a velmi častou manipulaci, velmi odolná konstrukce, která vydrží i drsnější zacházení.

Součástí dodávky každého stanu je nůžková konstrukce, střecha, sada bočnic + vchod, kotvící sada pro nezpevněný terén a transportní vak.

Jako příslušenství je možné objednat 12kg kotvící závaží (slitina kovu). Dodává se v sadě 2ks (2x12kg) za cenu 2.880,-Kč + DPH.

Aktuální ceník stanů STANDARD naleznete zde .

Aktuální ceník stanů PROFI a PROFI-LIGHT naleznete zde .

Stany je možné dodat i po jednotlivých samostatných částech jako jsou nůžková konstrukce / střecha / sada bočnic + vchod. Pro výpočet ceny těchto jednotlivých částí použijte procentuální propočet z celkové ceny díla :

1/ nůžková konstrukce 55%

2/ bočnice 45%

3/ střecha 30%


Naše produkty znáte i z televizních pořadů RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a RADY PTÁKA LOSKUTÁKA.

Výprodej předváděcích modelů a doprodej skladových zásob předchozích modelových typů se slevou až 80%. Více informací  z d e .   

Sledujte aktuální dění a informace na FACEBOOKU.

Máte-li jakékoliv dotazy, zavolejte nebo nám napište. Velmi rádi a ochotně vám poradíme, či zdarma naceníme vaši poptávku. Těšíme se na spolupráci.  Kontakt  z d e .

Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu