THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 13 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.

Produkty
  •  

 

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER Chytré elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou největším světovým konkurentem známých dvoukolek. Téměř identické tvary, avšak mnohem lepší technické parametry s mnohem dokonalejší elektronikou a poloviční cenou, dělají z těchto dvoukolek jedničku na trhu.

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou vybavené nejmodernějším elektronickým gyroskopem se sítí špičkových senzorů, které 180x za sekundu vyhodnocují pohyb Vašeho těla, sklon a tvar terénu. Tyto elektronické impulsy se přenášejí do řídící jednotky, která tak spolehlivě zajišťuje naprosto dokonalou stabilitu Vaší jízdy.

Díky dokonalému stabilizačnímu systému zvládne jízdu na dvoukolkách IQ-ESCOOTER opravdu každý a ve velmi krátkém čase. Po krátké instruktáži můžete směle vyrazit na svoji první báječnou jízdu.

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou vybaveny dvěma silnými motory o výkonu 2000W nebo 4000W a pohybují max. rychlostí 18 - 20 km/hod. Dojezdová vzdálenost je až 70 km, nosnost až 150 kg a doba nabíjení 6 - 10 hod., dle daného modelu.

Všechny modely jsou dodávány se sadou dvou dálkových ovladačů, nabíječkou, předním i zadním bezpečnostním LED osvětlením, stojánkem a úložným předním vakem. Všechny modely jsou vybaveny bezpečnostním alarmem proti odcizení. Offroudová dvoukolka IQ-ESOI/E8 je aktuálně nejvýkonnější terénní dvoukolkou na trhu, určená pro ten nejnáročnější terén.

IQ-ESCOOTER ESOI/L2Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER se vyznačují velmi nízkými provozními náklady a zcela tichým a ekologickým provozem.

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER mají široké spektrum využití. Slouží pro dopravu osob po městě, na vyhlídkové a turistické jízdy, na jízdy v terénu se sklonem až 45° a na relaxační vyjížďky po okolí. Mají však i praktické využití ve firmách, např. pro rychlé přemísťování po areálu, ve skladech apod. Využívá je policie, záchranná a horská služba. Velkým hitem jsou na golfových hřištích (s GOLFBAG nosičem).

Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER jsou rovněž ideálním reklamním nástrojem pro Vaši prezentaci na veletrzích a výstavách. Firmy je využívají i k teambuildingu a při motivačních akcích pro obchodní partnery. U dvoukolek je možné vybírat ze 6 barevných variací tak, aby se co nejvíce přizpůsobily Vašim firemním barvám. 

K dvoukolkám dodáváme kompletní náhradní díly vč. náhradních baterií.

Přehled modelů :

Model

IQ-ESOI/L2

skvělý poměr cena / výkon / kvalita

IQ-ESOI/E8

king mezi offroad dvoukolkami

foto IQ-ESCOOTER ESOI/L2 Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER
 využití  OFFROAD EXTREM OFFROAD
 barva černá / bílá / červená / modrá / zelená černá / bílá / červená / modrá
 výkon motorů  2000W  4000W
 max. rychlost 20km / hod 20km / hod
 max. dojezd  35 - 40 km  60 - 70 km
 max. zatížení  130 kg  150 kg
 max. sklon terénu 40° 45°
 baterie lithium 48V/11AH s proudovou ochranou lithium 72V/8,8AH, 2x 633WH s proudovou ochranou
 doba nabíjení 6 - 7 hod 4 - 6 hod
 AL kola 19" 21"
 hmotnost  56kg  54kg

 LCD displej

 LED osvětlení

ANO - barevný u nášlapů

ANO - přední i zadní

ANO - na řidítkách s bluetooth

ANO - přední i zadní

 přední úložná kapsa ANO ANO
cena bez DPH

 

98.880,-Kč

 

158.880,-Kč

Záruka na elektrické dvoukolky je 2 roky, na baterie 1 rok. Ke každé dvoukolce od nás obdržíte dárek : ochranou helmu a sadu loketních a kolenních chráničů.

* Šetřete hotovost a využijte možnost výhodného nákupu na splátky HELLO BANK. Klikněte na nákupní košík a v e-shopu si můžete sami vybrat nejoptimálnější způsob splátek, nebo kontaktujte naše obchodní oddělení a my Vám pomůžeme vybrat ten nejvýhodnější splátkový systém.


 

Pro hráče golfu a majitele golfových hřišť máme ještě speciální nosič na vak s golfovými holemi, který lze osadit na všechny modely typu OFFROAD:

nosič na GOLFBAG

pro modely

IQ-ESOI/L2 / IQ-ESOI/E8

Elektrická dvoukolka IQtherm - ESCOOTER nosič na GOLFBAG nosič na GOLFBAG nosič na GOLFBAG 

cena : 14.880,-Kč + DPH


 

velikostní srovnání pneu IQ-ESOI/E8  vs  IQ-ESOI/L2 LED displej u modelu IQ-ESOI/E8 LCD displej u modelu IQ-ESOI/L2
Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQ-ESCOOTER

 


 

barevné varianty u modelu IQ-ESOI/L2 a IQ-ESOI/E8
černá bílá červená / modrá / zelená
Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER Elektrické dvoukolky IQtherm - ESCOOTER

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies