THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 16 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru a i nadále budeme bleskově řešit Vaše objednávky, dotazy, požadavky, připomínky i případný servis všech našich produktů.  Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a všechno naše usílí je cíleno tímto směrem. Jsme tu vždy jen a jen pro Vás a Vaše spokojenost je stále naším hlavním krédem. 

Produkty
 •  

 

Fitness chytré náramky I-SPORTFitness chytré náramky I-SPORT

Úžasné fitness chytré náramky I-SPORT jsou připravené k Vašim službám. Umožní Vám monitorování všech Vašich tělesných a sportovních aktivit a zároveň plní funkci běžných hodinek a budíku. Také Vás informují o příchozím volání a SMS včetně zobrazení kontaktu volajícího. Dále Vás upozorní na nové e-maily, zprávy v messengeru, WhatsApp a Viber, Skype, Facebook, Twiter, apod.

Fitness chytré náramky I-SPORT jsou ideální pro všechny sportovce, pokročilé i ty začínající. Monitorují Vaše výkony, průběžně můžete porovnávat Vaše výsledky a sledovat Vaši výkonost. Díky fitness náramku budete mít vždy perfektní přehled o všech vykonaných tělesných aktivitách. Náramek monitoruje i kvalitu Vašeho spánku. Výsledky jsou uchovány v paměti náramku a automaticky se přenáší prostřednictvím Bluetooth do Vašeho android nebo IOS telefonu či tabletu pomocí volně stažitelné aplikace.

Máte sedavé zaměstnání nebo se se chystáte shodit přebytečná kila ? Aktivujte si funkci SEDENTARY REMIND. Náramek bude sledovat Vaše tělesné aktivity a když vyhodnotí, že Váš pohyb je nedostatečný, automaticky Vás upozorní vibrací + oznámením na displeji náramku a přiměje Vás tak k pohybu. Pokud chcete snížit svoji hmotnost, nastavte si co nejkratší časový limit pro tato upozornění a sami budete příjemně překvapeni, jak rychle a snadno se Vaše hmotnost sníží. Fitness náramek I-SPORT Vám pomůže a stane se Vaším osobním trenérem a konzultantem. Denně Vám ukáže Vaše výsledky a Vy tak budete mít dokonalý přehled o tom, zda jste splnili nastavené sportovní cíle a nebo budete muset v dalším dnu ještě více zabrat.

Fitness náramky I-SPORT jsou vhodné nejen pro dospělé, ale i pro děti. Budou monitorovat jejich pohybové aktivity a v případě nízkých hodnot je budou nutit vypnout počítač a jít alespoň na chvilku sportovat.

Náramky mají velmi "sexy" design. Nízká hmotnost a dobře čitelný displej zaručují jejich pohodlné nošení.  Výdrž baterie 4-7 dní, dle množství spuštěných funkcí, jednoduché a rychlé nabíjení přes USB konektor.

Přehled modelů :

Fitness náramek I-SPORT

premium red

Fitness náramek I-SPORT

premium black

Fitness náramek I-SPORT

driver

Fitness chytré náramky I-SPORT Fitness chytré náramky I-SPORT
černý s červenými linkami černý se stříbrným lemováním displeje černý s barevným lemováním displeje (výběr z více barev)
sportovní design pro muže i ženy sportovní design pro muže i ženy elegantní design pro muže i ženy

1.280,-Kč + DPH

1.280,-Kč + DPH

1.080,-Kč + DPH

 


Fitness náramek I-SPORT premium

Sportovní design pro muže i ženy, který vyjádří Váš osobitý styl aktivního sportovce. Ideální také pro osoby s častou potřebou monitorování krevního tlaku a se srdečním onemocněním. Pomocí aplikace lze upravit zobrazení displeje pro nošení na levé nebo pravé ruce.

Na displeji můžete sledovat tyto aktivity : čas, datum, krokoměr, vzdálenost, spálené kalorie, krevní tlak + EKG, srdeční tep, ID volajícího + oznámení o zprávách z aplikací v telefonu.

Modely PREMIUM Vám změří nejen srdeční tep, ale také krevní tlak a EKG. Provedli jsme testovací měření a porovnaly naměřené hodnoty s hodnotami měřenými profi lékařskými přístroji. Naměřené hodnoty byly téměř identické. Pokud tedy potřebuje velmi přesné měření krevního tlaku a případně i EKG v domácím prostředí, jsou náramky PREMIUM ideálním řešením. Naměřené hodnoty se ukládají automaticky do telefonu či tabletu a lze je sdílet se svými blízkými nebo s Vaším praktickým lékařem.

Rozšířené funkce :

 • Je běh Vaším oblíbeným sportem ? Tak jistě oceníte skvělý režim GO. Po jeho aktivaci začne náramek automaticky měřit čas, vzdálenost, spálené kalorie a srdeční tep. Při překročení nastavené kritické hranice srdečního tepu Vás vibrací upozorní a přiměje zmírnit tempo. Tento režim je vhodný také pro kondiční chůzi. Pomocí aplikace MECARE můžete v telefonu aktivovat funkci Running a sledovat tak své sportovní výkony a aktuální polohu v mapě na displeji telefonu.
 • Při sportovním výkonu Vás upozorní na překročení nastavené maximální tepové frekvence.

Kompaktní pro : Android 4.4 a výše / IOS App 8.0 a výše, dosah BLUETOOTH až 10m.

Materiál fitness náramku : plastové pouzdro, silikonový antialergenní pásek.

Video prezentace zde.

Typ foto barva

velikost

displeje

voděodolnost ovládací menu

cena

bez DPH

Fitness náramek I-SPORT

premium red

Fitness chytré náramky I-SPORT černý s červenými linkami LED,  0,96"

ANO, IP 67, (pro sprchování)

nepoužívat však ve slané nebo teplé vodě a v páře

grafické ikony a multifunkční tlačítko 1.280,-Kč

Fitness náramek I-SPORT

premium black

Fitness chytré náramky I-SPORT černý se stříbrným lemováním displeje LED,  0,96"

ANO, IP 67, (pro sprchování)

nepoužívat však ve slané nebo teplé vodě a v páře

grafické ikony a multifunkční tlačítko 1.280,-Kč

 


Fitness náramek I-SPORT driver

Elegantní design pro muže i ženy, vhodný pro každodenní pohodlné nošení. Ideální nejen pro sportovce, ale také pro osoby s fyzicky nebo psychicky náročným povoláním a pro osoby s nemocemi srdce, alergiky a astmatiky. Pomocí aplikace lze upravit zobrazení času - číslice nebo ciferník.

Na displeji můžete sledovat tyto aktivity : čas, datum, krokoměr, vzdálenost, spálené kalorie, SpO2, srdeční tep, spánkový monitor, ID volajícího + oznámení o zprávách z aplikací v telefonu.

Modely DRIVER Vám změří nejen srdeční tep, ale také obsah kyslíku v krvi, respirační rychlost, HRV a míru únavy. Tyto parametry jsou důležité nejen pro sportovce, ale také pro všechny, kteří mají fyzicky či psychicky náročné povolání, nebo trpí srdečním či respiračním onemocněním. Index HRV monitoruje činnost a zdraví Vašeho srdce a včas Vás může upozornit na možné rizikové faktory, jako jsou například srdeční onemocnění, astma, dysfunkce autonomního nervového systému, chronická únava, deprese, úzkost, apod.

Rozšířené funkce :

 • Je běh Vaším oblíbeným sportem ? Tak jistě oceníte skvělý režim GO. Po jeho aktivaci začne náramek automaticky měřit čas, vzdálenost, spálené kalorie a srdeční tep. Při překročení nastavené kritické hranice srdečního tepu Vás vibrací upozorní a přiměje zmírnit tempo. Tento režim je vhodný také pro kondiční chůzi. Pomocí aplikace H BAND můžete v telefonu aktivovat funkci Running a sledovat tak své sportovní výkony a aktuální polohu v mapě na displeji telefonu.
 • Při sportovním výkonu Vás upozorní na překročení nastavené maximální tepové frekvence.

Kompaktní pro : Android 4.4 a výše / IOS App 8.0 a výše, dosah BLUETOOTH až 10m.

Materiál fitness náramku : plastové pouzdro, silikonový antialergenní pásek.

Video prezentace zde.

Typ foto barevné možnosti

velikost

displeje

voděodolnost ovládací menu

cena

bez DPH

Fitness náramek I-SPORT

driver

 1. černý s modrým orámováním displeje

   

 2. černý se zlatým orámováním displeje

   

 3. černý s bronzovým orámováním displeje

   

 4. černý se stříbrným orámováním displeje
LED,  0,92"

ANO, IP 67, (pro sprchování)

nepoužívat však ve slané nebo teplé vodě a v páře

grafické ikony a multifunkční tlačítko 1.080,-Kč

 


 

Skvělý sportovní design se zaobleným displejem

pro pohodlné nošení.

Podpora Android i IOS,

zobrazení oznámení z APP.

Zobrazení jména,

nebo tel. čísla volajícího.

Fitness chytré náramky I-SPORT Fitness chytré náramky I-SPORT Fitness náramek HW2

 

Dokonalý přehled o Vašich sportovních výkonech.

 

Možnost sledování sportovních výkonů nejen na náramku, ale také přes APP ve Vašem telefonu.

 

Spánkový monitor změří délku a kvalitu Vašeho spánku.

Fitness chytré náramky I-SPORT Fitness chytré náramky I-SPORT Fitness chytré náramky I-SPORT

 

Umožňuje měření srdečního tepu,

krevního tlaku a EKG.

 

Jednoduché a rychlé měření zdravotních funkcí,

naměřené hodnoty můžete sdílet.

 

Díky náramku můžete mít info o všech důležitých informacích z Vašeho telefonu.

Můžete si nastavit příjem oznámení o příchozím tel. hovoru, a zprávách z různých aplikací.

Fitness chytré náramky I-SPORT Fitness chytré náramky I-SPORT

 


Pro maximální pohodu při Vašich sportovních výkonech doporučujeme k fitness náramku zakoupit také sportovní bluetooth sluchátka s funkcí handsfree pro poslech hudby nebo vyřízení tel. hovorů během Vašich sportovních aktivit.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies