THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA

Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA jsou vybavené nejmodernější topnou technologií. Ultratenké eliptické tělo jim dodává velmi atraktivní a luxusní design. Jsou vyrobené z ušlechtilé oceli s extrémně vysokou povětrnostní, mechanickou a antikorozní odolností. Aktuálně to jsou nejlepší a nejvýkonnější infrazářiče na trhu.

Dlouhá topná trubice s nanofikovaným karbonovým vláknem s provozní životností až 10 tis. provozních hodin rovnoměrně šíří teplo do okolního prostoru. Větší délka trubice znamená mnohem širší pokrytí vytápěné plochy, než-li je tomu u jiných typů infrazářičů. Pocitově tak docílíme mnohem vyšší tepelný výkon, něž-li je skutečný příkon. Dá se tak říci, že při minimální spotřebě el. energie získáte maximální pocit tepla. 

Infrazářič IQ-STAR BOLA je možné ovládat manuálně na boku infrazářiče nebo pohodlně pomocí dálkového ovladače. Možnost nastavení 4 topných výkonů: 1000 / 1500 / 2000 / 2500W. Pomocí dálkového ovladače můžete nastavit také automatické časové vypnutí 1-24 hod.

Možnost umístění na stěnu nebo na univerzální teleskopický stojan IQ-XS nebo IQ-TS v horizontální poloze.

V interiéru se používá pro přitápění v obytných místnostech. Velmi časté je použití v kancelářích, showroomu, dílnách, provozovnách, skladových halách apod. Využívají ho také chalupáři po příjezdu do studené, promrzlé chaty či chalupy, než se jim podaří pořádně roztopit kamna a zahřát stěny. Své uplatnění nachází rovněž v masérských salonech pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí.

Infrazářič umožňuje i takzvané zónové vytápění, kdy ve velkém prostoru vytápíte pouze konkrétní místo. Tento efekt se využívá především v dílnách či skladových halách, kde vytápíte pouze požadované pracoviště. Dosáhnete tím maximální úspory provozních nákladů. Tento systém vytápění se využívá např. v kostelích.

Venku ho využijete na zpříjemnění Vašeho posezení na terase, zimní zahradě, pod pergolou či na balkoně. Infrazářič může být umístěn celoročně na nekrytém místě.

Tento infrazářič má elektronické spínání, nelze ho proto spínat žádným externím zařízením (spínací hodiny, externí termostat, apod.). Délka přívodní šňůry je 1,8m a je zakončená zásuvkovou vidlicí. Montážní konzole na zavěšení na stěnu nebo na univerzální teleskopický stojan jsou součástí balení.

Infrazářiče IQ-STAR BOLA jsou stvořené pro extrémní podmínky, vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Tyto infrazářiče májí ve své kategorii pro extrémní zátěž nejlepší parametry na trhu : skvělou cenu - silný výkon - vysokou kvalitu - extrémní odolnost a velmi dlouhou životnost.

 

 Technické parametry

IQ-STAR BOLA 2000W black

Karbonový infrazářič IQ-STAR BOLA

♦ nadstandardní záruka 3 roky

IQ-STAR BOLA 2500W black

Karbonový infrazářič IQ-STAR BOLA

♦ nadstandardní záruka 3 roky

IQ-STAR BOLA 2500W silver

Karbonový infrazářič IQ-STAR BOLA

♦ nadstandardní záruka 3 roky

 Regulovatelný topný výkon - 4 stupně 500 / 1000 / 1500 / 2000 W 1000 / 1500 / 2000 / 2500 W 1000 / 1500 / 2000 / 2500 W
 

 Digitální displej na těle infrazářiče

 Dálkové ovládání

 Časově nastavitelné vypnutí

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

ANO

 Maximální vytápěná plocha in / ex

28 / 15 m2 40 / 19 m2 40 / 19 m2
 Rozměry D x Š x V

 Hmotnost

 90 x 7,4 x 17,4 cm

3,4 kg

 90 x 7,4 x 17,4 cm

3,5 kg

 90 x 7,4 x 17,4 cm

3,5 kg

 Krytí IP 55 IP 55 IP 55

 Osazení infrazářiče

v horizontální poloze v horizontální poloze v horizontální poloze
 Cena bez DPH 4.980,-Kč 5.880,-Kč 5.880,-Kč

♦ Podmínkou 3 leté záruky je zakoupení zásuvkové přepěťové ochrany, která chrání infrazářič proti možnému poškození elektrickým přepětím.

 


Doporučované příslušenství :

Univerzální teleskopický stojan IQ-XS

pro všechny modely

IQ-STAR

 

 

Univerzální nerezový teleskopický stojan IQ-TS

pro všechny modely

IQ-STAR

 

 

Zásuvková přepěťová ochrana

pro infrazářiče

max. zatížení 3600 W

♦ zakoupením získáte prodlouženou

3- letou záruku na Váš infrazářič

Topná trubice

s nanofikovaným

karbonovým vláknem

pro model IQ-STAR BOLA

2000W / 2500W

Teleskopický stojan IQ-XS IQ-STAR Přepěťová ochrana
1.280,-Kč + DPH 1.680,-Kč + DPH 360,-Kč + DPH 1.680,-Kč + DPH

Potřebujete pomoci s výběrem vhodného typu infrazářiče ? Zavolejte nám na +420 380 830 090 nebo nám napiště přes webový formulář, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem, případně zodpovíme veškeré Vaše technické otázky.

 


Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA
Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA
Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA

 


 


 

Vytápěná komfortní zóna při montáži na stěnu nebo na teleskopický stojan IQ-XS nebo IQ-TS :

Karbonové infrazářiče IQ-STAR M


 

Odpověď na častou otázku našich zákazníků: Proč jsou elektrické infrazářiče lepší, než-li plynové zářiče ?

"Elektrické infrazářiče mají vyšší účinnost a nižší provozní náklady. Lze u nich velmi jednoduše regulovat topný výkon a to i pomocí dálkového ovládání. Nemusíte neustále sledovat množství plynu v láhvi. Elektrický infrazářič stačí připojit do nejbližší el. zásuvky 230V/50Hz a je připravený k provozu. Vlastníci elektrických infrazářičů nemají žádné starosti s jejich údržbou, elektrické infrazářiče nemají žádný hořák, který by bylo nutné čistit, není nutné hlídat těsnost ventilů a přívodních hadic plynu, doplňovat plynové lahve, apod. U elektrických infrazářičů nehrozí žádná otrava plynem, ani nebezpečí výbuchu z unikajícího plynu. Elektrické infrazářiče mají naprosto tichý provoz, nespalují kyslík a nevzniká žádný zápach z unikajícího plynu a spalin. Mají tak mnohem širší využití, neboť je můžete používat nejen venku, ale i uvnitř v interiéru, což u plynových zářičů nelze. V letní sezóně tak můžete elektrické infrazářiče používat venku na vaší terase a v zimě zase uvnitř na přitápění nebo saunování. Naší jasnou volbou jsou elektrické infrazářiče THERMOWELL - VEITO. A jaká bude Vaše volba ?"

 

 

 

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies