THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 16 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru a i nadále budeme bleskově řešit Vaše objednávky, dotazy, požadavky, připomínky i případný servis všech našich produktů.  Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a všechno naše usílí je cíleno tímto směrem. Jsme tu vždy jen a jen pro Vás a Vaše spokojenost je stále naším hlavním krédem.   Letní dovolená : od úterý 04.08. do středy 12.08. 2020

Produkty
  •  

 

Univerzální IQ držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

Také Vám občas padá mobil nebo tablet z ruky ? Nebo stále hledáte nějakou podložku pro pohodlné sledování videa ? Máme pro Vás úžasnou technologickou vychytávku 2 v 1 (držák + stojánek) od IQthermu. Díky ní bude držení Vašeho mobilu či tabletu velmi pohodlné a bezpečné. Zároveň tento úchyt bleskově proměníte v dokonalý stojánek a Vy si můžete se svými přáteli užívat pohodu a skvělý obraz.

Univerzální IQ držák Vám umožní pohodlné držení telefonu či tabletu. Provlečte prst do držáku a Váš přístroj bude v bezpečí. Zároveň se Vám uvolní čtyři z pěti prstů. které můžete používat i k další činnosti a přesto máte mobil či tablet stále v pohotovosti ve Vaší dlani.

Univerzální IQ držák má velmi atraktivní design, kombinující matný hliník a leštěný kov. Je vhodný pro všechny typy mobilů a tabletů. Instalace je rovněž velmi jednoduchá. Držák má ve spodní části samolepící pásku a tak jej jednoduše přilepíte na zadní stranu telefonu nebo tabletu, případně na silikonové či plastové pouzdro. Tím je vše hotovo a okamžitě si můžete užívat ležérního a přitom velmi bezpečného držení Vašeho mobilu či tabletu. Držák pak kdykoliv obratem proměníte na dokonalý stojánek.

Velikost mobilních telefonů stále roste a je čím dál tím obtížnější uchopit je do jedné dlaně. Univerzální držák IQtherm tento problém zcela vyřeší.

Držák lze využít jako skvělý reklamní prvek pro Vaše zákazníky a obchodní partnery. Stojánek opatříme Vaším logem a odkazem na webové stránky, případně ho přizpůsobíme Vašim firemním barvám. Telefon a tablet používáme všichni denně a Vaši zákazníci Vás tak budou mít stále na očích. Kontaktujte nás pro velkoobchodní podmínky. Připravíme Vám zajímavé množstevní slevy. Příklady reklamního potisku :

Univerzální IQ držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

Univerzální IQ držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)                             Univerzální IQ držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

  

Název

Univerzální kovový IQ držák 2v1

video prezentace

foto Univerzální držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)
funkce držák + stojánek (2v1)
využití pro všechny typy mobilů a tabletů
rozměr ŠxDxH  35 x 40 x 5 mm
hmotnost 18 g

 

cena bez DPH

78,-Kč

Silikonový držák a stojánek IQ (2v1) 

Silikonový držák a stojánek IQ je odlehčenou obdobou kovového držáku IQtherm. Stojánek je velmi pružný a ohebný. V rovném stavu zcela přilne k zadní části krytu telefonu či tabletu. Jednoduchým stlačením prstu na střed se silikonový pásek automaticky stočí a promění se v dokonalý stojánek nebo držák pro pohodlnější držení mobilu či tabletu.

Silikonový držák a stojánek IQ je vhodný pro všechny typy mobilů a tabletů. Jednoduchá instalace pomocí lepící pásky na zadní straně křidélek.

Tyto silikonové držáky lze využít rovněž jako skvělý reklamní nástroj pro Vaše zákazníky a obchodní partnery. Stojánek opatříme Vaším logem a odkazem na webové stránky. Telefon a tablet používáme všichni denně a Vaši zákazníci Vás tak budou mít stále na očích. Kontaktujte nás pro velkoobchodní podmínky. Připravíme Vám zajímavé množstevní slevy a potisk zdarma.

Univerzální IQ držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

Přehled modelů :

Název

Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1)

BLACK (černý)

video prezentace

Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1)

Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1)

WHITE (bílý)

video prezentace

Silikonový držák a stojánek IQ (2 v 1)

funkce držák + stojánek (2v1) držák + stojánek (2v1)
využití pro všechny typy mobilů a tabletů pro všechny typy mobilů a tabletů
rozměr ŠxDxH 20 (křidélka 40) x 80 x 2 mm 20 (křidélka 40) x 80 x 2 mm
hmotnost 11 g 11 g

cena bez DPH

48,-Kč 48,-Kč

 

 

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies