THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 16 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru a i nadále budeme bleskově řešit Vaše objednávky, dotazy, požadavky, připomínky i případný servis všech našich produktů.  Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a všechno naše usílí je cíleno tímto směrem. Jsme tu vždy jen a jen pro Vás a Vaše spokojenost je stále naším hlavním krédem.

Produkty
  •  

 

Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE

Skvělá bezdrátová sluchátka pro Vaše volnočasové a sportovní aktivity. Můžete nejen poslouchat hudbu, audioknihy, zdokonalovat cizí jazyky, ale také vyřizovat telefonní hovory. Ergonomický tvar a nízká hmotnost pro snadné a pohodlné užívání. Velmi jednoduché intuitivní ovládání. Propojení s externím zařízením (telefon, tablet, PC, apod.) přes Bluetooth.

Možná využití :

doma chůze relax handsfree
cestování běh fitness studium

 

Popis :

Model

 

I-SPORT SBE blue

 

I-SPORT SBE red

 

Foto  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE
Provozní doba  až 100 hod   až 100 hod
Délka poslechu  až 5 hod  až 5 hod
Délka hovoru  až 4 hod  až 4 hod
Podpora formátů  MP3, WMA, WAV  MP3, WMA, WAV
Funkce HANDSFREE  ANO  ANO
Baterie  Li-Pol 80 mAh, nabíjení přes USB cca 2 hod  Li-Pol 80 mAh, nabíjení přes USB cca 2 hod
Provozní teplota  -10°C až +45°C   -10°C až +45°C
Rozměry  145 x 135 mm  145 x 135 mm
Hmotnost    
Cena bez DPH 340,-Kč + DPH 340,-Kč + DPH

 

Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE
 Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE

Sportovní bluetooth sluchátka I-SPORT s funkcí HANDSFREE si zamilují nejen všichni sportovci, ale také běžní uživatelé. Již žádné zamotané kabely, stačí zapnout, přes bluetooth spárovat s Vaším telefonem či jiným zařízením a můžete si užívat nekonečného proudu hudby. Pokud Vám během poslechu někdo zavolá, stiskem prostředního tlačítka přijmete a vyřídíte hovor. Po ukončení hovoru se opět automaticky spustí přehrávání hudby.

Díky skvělému ergonomickému tvaru a mírnému napružení sluchátka perfektně drží a přitahují se k hlavě. Můžete s nimi bez obav vykonávat jakoukoliv činnost. Využijete je nejen při sportovních aktivitách, ale také při domácích činnostech, při úklidu, vaření, při sekání trávy, apod.

Sluchátka I-SPORT také využívají, jako plnohodnotné HANDSFREE, pracovníci a servisní technici, kteří potřebují mít volné a zároveň vyřizovat telefonní hovory. S těmito sluchátky můžou pohodlně vykonávat svou práci a zároveň vyřizovat telefonní hovory nebo na dálku konzultovat prováděné úkony s centrálním střediskem. Ti si pochvalují pohodlné nošení, skvělou přilnavost k hlavě a jednoduché ovládání.

Pro maximální pohodu při Vašich sportovních výkonech doporučujeme ke sportovním sluchátkům zakoupit také sportovní fitness náramek I-SPORT pro monitoring všech Vašich sportovních aktivit.

 

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies