THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 15 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.

Produkty
  •  

 

Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE

Skvělá sluchátka pro Vaše volnočasové a sportovní aktivity. Můžete nejen poslouchat hudbu, audioknihy, zdokonalovat cizí jazyky, ale také vyřizovat telefonní hovory. Ergonomický tvar a nízká hmotnost pro snadné a pohodlné užívání. Velmi jednoduché intuitivní ovládání. Propojení s externím zařízením (telefon, tablet, PC, apod.) přes Bluetooth.

Možná využití :

doma chůze relax handsfree
cestování běh fitness studium

 

Popis :

Model

 

SBE blue

 

SBE red

 

Foto  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE
Provozní doba  až 100 hod   až 100 hod
Délka poslechu  až 5 hod  až 5 hod
Délka hovoru  až 4 hod  až 4 hod
Podpora formátů  MP3, WMA, WAV  MP3, WMA, WAV
Funkce HANDSFREE  ANO  ANO
Baterie  Li-Pol 80 mAh, nabíjení přes USB cca 2 hod  Li-Pol 80 mAh, nabíjení přes USB cca 2 hod
Provozní teplota  -10°C až +45°C   -10°C až +45°C
Rozměry  145 x 135 mm  145 x 135 mm
Hmotnost    
Cena bez DPH 440,-Kč + DPH 440,-Kč + DPH

 

Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE
 Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE  Sportovní bluetooth sluchátka s HANDSFREE

Sportovní bluetooth sluchátka SBE s funkcí HANDSFREE si zamilují nejen všichni sportovci, ale také běžní uživatelé. Již žádné zamotané kabely, stačí zapnout, přes bluetooth spárovat s Vaším telefonem či jiným zařízením a můžete si užívat nekonečného proudu hudby. Pokud Vám během poslechu někdo zavolá, stiskem prostředního tlačítka přijmete a vyřídíte hovor. Po ukončení hovoru se opět automaticky spustí přehrávání hudby.

Díky skvělému ergonomickému tvaru a mírnému napružení sluchátka perfektně drží a přitahují se k hlavě. Můžete s nimi bez obav vykonávat jakoukoliv činnost. Využijete je nejen při sportovních aktivitách, ale také při domácích činnostech, při úklidu, vaření, při sekání trávy, apod.

Sluchátka SBE také využívají, jako plnohodnotné HANDSFREE, pracovníci a servisní technici, kteří potřebují mít volné a zároveň vyřizovat telefonní hovory. S těmito sluchátky můžou pohodlně vykonávat svou práci a zároveň vyřizovat telefonní hovory nebo na dálku konzultovat prováděné úkony s centrálním střediskem. Ti si pochvalují pohodlné nošení, skvělou přilnavost k hlavě a jednoduché ovládání.

Pro maximální pohodu při Vašich sportovních výkonech doporučujeme ke sportovním sluchátkům zakoupit také sportovní fitness náramek I-SPORT pro monitoring všech Vašich sportovních aktivit.

 

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies