THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 15 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.    

Produkty
  •  

 

Robotický vysavač a mop PREVAC 650

jediný robotický vysavač, který umí nejen vysávat, ale současně může také vytírat. Udělá tak veškerý úklid za Vás a Vy se můžete oddávat příjemnějším činnostem.

Vysavač PREVAC 650 je vybaven nejmodernějším navigačním systémem s infračervenými paprsky pro přesné zaměření uklízeného prostoru. Navigační systém vyhodnotí nejvýhodnější trasu pro optimální čas úklidu a maximální úsporu energie. Zároveň také sleduje, která část prostoru je již uklizená a která nikoliv. Vysavač se tak již zbytečně nevrací na uklizená místa.

Dokonalý 3 zónový antialergenní filtrační systém Vás zbaví všech nežádoucích prachových částic, bakterií a roztočů. Vysavač je proto vhodný i pro velmi citlivé osoby, alergiky a astmatiky. Sofistikovaný systém vyjímání a vyprazdňování nádobek na suchý a mokrý odpad umožňuje jednoduché a zcela hygienické čištění a manipulaci.

Vysavač lze používat v těchto 3 úklidových režimech :

1/ vysávání - robotický vysavač vysaje veškeré nečistoty, které se ukládají do nádobky na suchý odpad. Nádobka má obsah 500ml, proto stačí obsah vysypat 1x za 14 dnů.

2/ vysávání + suchý mop - pro tento režim je nutné ve vysavači vyměnit nádobku pro suchý odpad za nádobku pro vlhký odpad s úchyty pro osazení mopové utěrky. V tomto režimu vysavač přední části vysává nečistoty a zadní mopovou částí sbírá jemné prachové částice a tekutiny. Mopová nádobka má obsah 300ml.

3/ vysávání + vlhký mop - pro tento režim se používá nádobka pro vlhký odpad, která se naplní teplou vodou (lze přidat i neagresivní saponát, např. JAR) a nasadí se mopová utěrka. Přední část vysává nečistoty a zadní část stírá podlahu lehce vlhčeným mopem. Máte tak současně vysátou i setřenou podlahu. Mopová nádobka má obsah 300ml a při funkci vlhkého mopu se do ní ukládá také znečištěná voda. Doporučujeme proto vždy po dokončení úklidu vyprázdnit nádobku do výlevky. Mopovou utěrku pak opláchněte proudem vody, nebo ji můžete vyprat v pračce.Robotický vysavač PREVAC 650

Robotický vysavač PREVAC 650 lze ovládat :

1/ manuálně - vybíráte ze 3 funkcí. 1. Automatické vysávání / vytírání, 2. lokální kruhové vysávání / vytírání o průměru 1m, 3. automatické zajetí do dokovací stanice.

2/ pomocí dálkového ovladače - lze zvolit jednu ze tří výše popsaných funkcí. Můžete také pomocí směrových tlačítek navést vysavač na konkrétní místo úklidu. Pomocí DO lze naprogramovat individuální úklidový program pro jednotlivé dny v týdnu.

3/ pomocí mobilní APP - prostřednictvím Vašeho mobilního telefonu či tabletu můžete ovládat vysavač z jakéhokoliv místa na světě. V jednoduché a přehledné APP (TUYA SMART) můžete využívat obdobné funkce jako s DO. S APP je však ovládání mnohem rychlejší a přehlednější.


 nejlépe funkčně vybavený

robotický vysavač na trhu

 přehledný displej

a jednoduché ovládání

 úzké tělo a rotační systém

uzpůsobený pro všechny typy povrchů

 ovládání přes mobilní APP
 Robotický vysavač PREVAC 650  Robotický vysavač PREVAC 650  Robotický vysavač PREVAC 650  Robotický vysavač PREVAC 650

 infračervený navigační systém,

chytré optické senzory pro snímání

okolí a případných překážek

 plynule překonává výškové

rozdíly a překážky o výšce

až 2 cm

vyladěný systém rotačních

kartáčů pro dokonalé

vysávání a mopování

 výměnná nádržka pro suché

a vlhké mopování

 Robotický vysavač PREVAC 650  Robotický vysavač PREVAC 650  Robotický vysavač PREVAC 650  Robotický vysavač PREVAC 650

 

¬ zpět na hlavní stranu robotických vysavačůRobotický vysavač a mop PREVAC 650

 

 

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies