THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 15 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.    

Produkty
  •  

 

Robotický vysavač a mop PROVAC

PROVAC je jednoduchý robotický vysavač, který umí nejen vysávat, ale současně může také vytírat. Udělá tak veškerý úklid za Vás a Vy se můžete oddávat příjemnějším činnostem.

Vysavač PR0VAC je vybaven přesnými optickými senzory pro snímání své polohy, okolí a případných překážek. Senzory přenášejí zachycené vjemy do centrální řídící jednotky, která podle zjištěných údajů optimalizuje úklidovou trasu.

Vysavač PR0VAC má bezfiltrový, zcela bezúdržbový systém ukládání prachových částic do objemného kontejneru. Kontejner na suchý odpad umožňuje jednoduché a zcela hygienické vyprazdňování a čištění.

Ovládání vysavače je velmi jednoduché, stačí stisknout tlačítko ON/OFF na boku vysavače a ten ihned započne s úklidem. Po ukončení úklidu se vysavač sám zastaví.

Vysavač lze používat v těchto 3 úklidových režimech :

1/ vysávání - robotický vysavač vysaje veškeré nečistoty, které se ukládají do kontejneru na suchý odpad. Kontejner má obsah 600ml, proto stačí obsah vysypat 1x za 14 dnů.

2/ vysávání + suchý mop - pro tento režim je nutné na spodní část vysavače nasadit mopovou utěrku. V tomto režimu vysavač přední části vysává nečistoty a zadní mopovou částí sbírá jemné prachové částice a tekutiny. Po dokončení úklidu opláchněte mopovou utěrku proudem vody, nebo ji vyperte v pračce.

3/ vysávání + vlhký mop - namočte mopovou utěrku v teplé vodě a nasaďte ji na spodní část vysavače. V tomto režimu bude přední část vysavače vysávat nečistoty a zadní mopová část bude vytírat. S namočenou mopovou utěrkou uklidí vysavač plochu až 16 m2 dle členitosti prostoru a míry znečištění. Pak doporučujeme utěrku opláchnout a znovu nasadit pro další úklid. Po dokončení úklidu opláchněte mopovou utěrku proudem vody, nebo ji vyperte v pračce.

 

 


 Krásný a moderní design  Velmi jednoduché ovládání  Skvělý poměr cena / užitné vlastnosti  Nejprodávanější model na trhu
       
 Snadné vyprazdňování a čištění kontejneru s odpadem  Kontejner má velkou kapacitu - 600 ml  Vysavač nejen dokonale vysaje, ale zároveň může také vytřít  Vysavač s nasazenou mopovou utěrkou pro suché či vlhké stírání
 Robotický vysavač a mop PROVAC  Robotický vysavač a mop PROVAC  Robotický vysavač a mop PROVAC  Robotický vysavač a mop PROVAC

 ¬ zpět na hlavní stranu robotických vysavačů

 

 

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies