THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 16 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru a i nadále budeme bleskově řešit Vaše objednávky, dotazy, požadavky, připomínky i případný servis všech našich produktů.  Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a všechno naše usílí je cíleno tímto směrem. Jsme tu vždy jen a jen pro Vás a Vaše spokojenost je stále naším hlavním krédem.

Produkty
  •  

 

Mocca kávovary FAKIR

Jste milovníkem kávy ? Chcete si vychutnat jedinečnou chuť, vůni a plnost pravé turecké kávy ? S mocca kávovary FAKIR si jednoduše a rychle připravíte výbornou, silnou kávu, s akorátní pěnou a intenzivním aroma, dle tradiční turecké receptury.

Mocca káva je chutí a přípravou podobná espressu. Do mocca kávovaru se vkládá ideálně hrubě, případně standardně mletá káva.  Mocca káva se připravuje pod tlakem max. 1-1,5 baru (espresso cca 9 barů), tím dosáhneme výrazné extrakce kávy s lehkou pěnou. Mocca káva má plnou chuť a velmi příjemné aroma. Mocca káva není tak silná jako espresso, a proto nemá onen nepříjemně nakyslý "ocásek".

Pokud máte rádi dobrou a kvalitní kávu, ale zároveň se nechcete trápit složitou obsluhou a čištěním espresso automatu, je pro Vás mocca kávovar ideálním řešením.  Mocca kávovar je založen na principu tradiční přípravy kávy. Je vybaven novou technologií LUMINASENSE. Stiskem jednoho tlačítka se  automaticky nastaví optimální čas a teplota pro přípravu kávy dle požadovaného množství šálků.  Po dokončení přípravy kávy stačí pouze vypláchnout přípravnou konvici a máte veškeré čištění hotové.

 

Přehled modelů :

Typ Mocca - SILVER Mocca - RED
foto

 

Moka kávovar

 

moka kávovar
výkon 735 W 735 W
kapacita max. 4 šálky o obsahu 70ml max. 4 šálky o obsahu 70ml
indikátor množství vody ANO ANO
LED osvětlení vnitřního prostoru ANO ANO
ochrana proti přehřátí ANO ANO
rozměry Š x V x H 18 x 26 x 22 cm 18 x 26 x 22 cm
hmotnost 1,5 kg 1,5 kg
cena bez DPH

1.780,-Kč + DPH

1.780,-Kč + DPH

 
Návod na přípravu kávy v Mocca kávovaru naleznete zde.
 
Přejeme Vám příjemné chvíle s chutnou mocca kávou.
 
 
 
 

 

 
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies