THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 16 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru a i nadále budeme bleskově řešit Vaše objednávky, dotazy, požadavky, připomínky i případný servis všech našich produktů.  Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a všechno naše usílí je cíleno tímto směrem. Jsme tu vždy jen a jen pro Vás a Vaše spokojenost je stále naším hlavním krédem.   Letní dovolená : od úterý 04.08. do středy 12.08. 2020

Produkty
  •  

 

Odvlhčovače CUBO

Trápí Vás vysoká vlhkost? Potřebujete urychlit vysoušení stěn po malování, či umožnit rychlejší technologický postup při stavebních pracech (rychlé schnutí nových omítek, betonových podlah, apod.)? Zasáhla Vás nečekaná událost v podobě vytopení nebo dokonce povodeň? Odvlhčovače CUBO jsou připravené Vám pomoci.

Odvlhčovače CUBO využívají novou technologii dosahující velmi rychlého snížení vzdušné vlhkosti v uzavřených prostorech (obytné místnosti, kanceláře, koupelny, prádelny, kuchyně, drobné provozovny, apod.). Ta se ukládá ve formě vodního kondenzátu v nádobce uvnitř přístroje. Zároveň tato nová technologie eliminuje odvod zdraví prospěšných iontových částic ze vzduchu a ten si tak zachovává svoji přirozenou svěžest a čistotu.

U odvlhčovačů CUBO lze nastavit požadovanou hodnotu vlhkosti a pak již jen zapnout automatický režim, který bude tuto hodnotu sám udržovat. Dále můžete nastavovat rychlost intenzity vysoušení a využívat funkci odloženého vypnutí.

Odvlhčovače CUBO se vyznačují velmi tichým provozem, jsou proto vhodné i do prostor, kde je vyžadována minimální hlučnost.

Pro snadnou manipulaci a přenášení mají odvlhčovače CUBO ve spodní části kolečka.

Technická specifikace :

označení                       CUBO
foto
barva bílá v kombinaci s modrou

výkon

260 W, 180 m3 / hod
kapacita odvlhčování 12 l / den (30°C, 80% u.r.)
velikost nádobky na vodní kondenzát 1,6 l

režim automatického odvlhčování

automatické oznámení plné nádobky

ANO

ANO - rozsvítí se LED kontrolka a dojde k přerušení odvlhčování

časové vypnutí

ANO
kolečka pro snadnou manipulaci ANO

pracovní teplota

max. hlučnost

od +5°C do +32°C

43 dBA

rozměry Š x V x H 31 x 41 x 25 cm
hmotnost 11,1 Kg

 

cena bez DPH :

4.240,-Kč

 


 

Elegantní design Velkokapacitní nádobka na vodní kondenzát Jednoduché a intuitivní ovládání

 

Šetrný k životnímu prostředí. Nová technologie snižijící odvod zdraví prospěšných iontů ze vzduchu. Moderní a elegantní design. Nízká hladinu hluku, která Vás nebude rušit.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies