THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Solární LED venkovní a pouliční svítidla IQ-ISSL

 

Hodnocení svítidel dle testu na videu :

IQ-ISSL 15 POWERplus

Profi svítidlo. Vhodné tam, kde je požadavek na robustní a odolné solární pouliční svítidlo. Ideální také v místech s možností využití záložního elektrického napájení 230V/50Hz. Tento způsob kombinovaného napájení je v současně době preferovaný v Německu, Rakousku, Francii, apod. a je podporován EU s cílem snížit energetickou náročnost VO v městech a obcích.

IQ-ISSL 15 mini

Profi svítidlo. Skvělý poměr : cena / výkon / kvalita. Široké spektrum využití v místech bez el. energie. Cenově dostupné pouliční svítidlo i pro velmi malé obce a firmy. Vítěz německého testu kvality v kategorii solárních svítidel se světelným výkonem do 20W a zároveň také druhé místo v hodnocení nejlepších solárních svítidel v kategorii svítidel s cenou do 1.000,-EUR.

IQ-ISSL 10 mini

Poloprofesionální svítidlo. Výběr ze 4 přednastavených světelných režimů. Nízká cena, za kterou získáte velmi slušný světelný výkon. Vhodné jako pouliční svítidlo v místech s nízkou frekvencí výskytu osob, jako bezpečnostní a orientační svítidla do výrobních a skladových areálů, apod. Ideální jako záložní zdroj osvětlení pro případ výpadku elektricky napájených svítidel. Vhodné i pro využití okolo rodinných domů a na zahradách.

 

Svítidlo IQ-ISSL 15 mini - osvětlená plocha z instalační výšky 4m Svítidlo IQ-ISSL 15 mini - osvětlená plocha z instalační výšky 3,5m
Solární LED venkovní a pouliční svítidla IQ-ISSL

 


Proč zvolit solární LED svítidla :

Téměř každá obec či město má nějaké místo bez veřejné osvětlení. A to převážně z důvodu chybějícího el. vedení, nebo vysokých investičních nákladů na jeho vybudování, případně kvůli nevyřešeným vlastnickým vztahům na pozemcích, kde by mělo být el. vedení položeno. Solární systém osvětlení je pro tyto případy velmi jednoduchým, rychlým a ekonomicky přijatelným řešením.

U nových projektů veřejného osvětlení pak přináší finanční a časovou úsporu. Odpadají složité a finančně nákladné výkopové práce pro el.vedení. Zjednoduší se  projektová dokumentace a zkrátí se stavební řízení. Odpadne řešení vlastnických vztahů na pozemcích dotčených pokládkou el.vedení, apod. A především, vlastní provoz osvětlení je pak 25 – 30 let s minimálními náklady.

V případě výpadku el.energie v důsledku živelných událostí (bouřky, silný vítr, povodně, apod.) představují solární svítidla nezávislý zdroj osvětlení, který svítí za každé situace. Například v sousedním Německu a ve Francii, mají od roku 2018 povinnost kombinovat napájené pouliční osvětlení se solárním. Tato opatření jsou také prevencí pro případné bezpečnostní hrozby cílící na energetické zdroje a také pro případný energetický blackout.


zpět na předchozí stránku ⇔

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies