THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Ventilátor IQ-AERO Pro - profi přístroj s extra vysokou účinností

Ventilátory IQ-AERO Pro jsou nové moderní přístroje v luxusním bílém designu s extra vysokou účinností. Tento model je určen pro větší prostory, pro komerční využití a také pro zastřešené venkovní terasy. V parném létě Vás tento model příjemně a zdravě ochladí, okolní vzduch osvěží chladivou vodní tříští, zbaví ho všech prachových částic včetně pylů a naplní ho zdravími ionty. Takže se pak budete cítit jako na mořské pláži.

Ventilátory IQ-AERO Pro jsou šetrné k Vašemu dýchacímu ústrojí. Vzduch nepřechlazují, Váš organismus tak nebude zažívat extrémní teplotní šoky, jako je tomu u klimatizací. Ventilátory IQ-AERO Pro mají velmi jednoduchou instalaci, stačí jen vybalit z kartonu a připojit do elektrické zásuvky 230V/50Hz. Nepotřebujete žádné hadice z okna, ani Vás následně nečeká žádná náročná a drahá údržba, jako je tomu u klimatizací. 

Ventilátory IQ-AERO Pro lze ovládat pomocí hlavního panelu na těle ventilátoru nebo pomocí dálkového ovladače. V těle ventilátoru je chladící výparník s extra velkým 30L zásobníkem na vodu. Voda se odpořaju do okolí, váže na sebe přehřátý vzduch, zvyšuje jeho vlhkost a tím ho ochlazuje. Do vody je možné přidat různé aromatické esence, které pak provoní celý prostor. 

Ventilátory IQ-AERO Pro jsou vybavené dvouzónovým systémem pro čištění vzduchu. Mají odnímatelný a omyvatelný prachový a pylový filtr. Jsou tak vhodné i pro citlivé alergiky a astmatiky.

Ventilátory IQ-AERO Pro jsou určené pro větší prostory, pro kanceláře, provozovny a také pro venkovní zastřešené terasy. Jsou vybavené kolečky pro snadnou manipulaci a přemístění. Pro menší prostory a pro domácí použití je vhodnější menší model IQ-AERO D s funkcí EXTRA chlazení.

 

Modelové označení IQ-AERO Pro
Foto Ventilátor IQ-AERO Pro - profi přístroj s extra vysokou účinností
Chladící výkon 170W, 12m/s, 1550m3/hod.
Funkce chlazení ANO, chladící výparník s 30l nádobkou na vodu nebo možnost připojení pomocí hadice k přívodu vody
Způsob ovládání dotykové na hlavním panelu s LED displejem nebo pomocí dálkového ovladače

3 způsoby chlazení

4 rychlosti ventilátoru

vysoké / přírodní / noční

turbo / vysoká / střední / tichý

Dvojitý systém čištění vzduchu prachový a pylový filtr + ionizér
Nastavení oscilace ANO, o 110° vlevo a vpravo
Nastavení časového vypnutí ANO, od 30 min. do 7,5 hod
Alarm ANO, v případě, že je nádobka na vodu prázdná, přístroj vydá akustický signál
Hlučnost max. 65dBA
Rozměry ŠxHxV 36 x 52 x 103 cm
Hmotnost 11 Kg
Cena bez DPH 5.840,-Kč  

 

Pokud máte rádi zdravý životní styl a nechcete svůj organismus zatěžovat přílišnými teplotními šoky, tak jsou pro Vás ventilátory IQ-AERO Pro a IQ-AERO D tím pravým řešením. Zároveň se nemusíte trápit se složitou instalací a náročnou údržbou, jako je tomu u klimatizací.

 


 

Ventilátor IQ-AERO Pro Ventilátor IQ-AERO Pro Ventilátor IQ-AERO Pro Ventilátor IQ-AERO Pro
Extra silný chladící efekt Ovládací panel s LED displejem Profi přístroj pro větší prostory, pro kanceláře, provozovny a pro venkovní kryté terasy Rukojeť v zadní části přístroje a kolečka pro snadnou manipulaci
Ventilátor IQ-AERO Pro Ventilátor IQ-AERO Pro Ventilátor IQ-AERO Pro Ventilátor IQ-AERO Pro

 

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies