THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 15 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.    

Produkty
  •  

 

GPS vyhledávačGPS smart locator IQ-LOC

GPS smart locator IQ-LOC je malé chytré zařízení, které Vám pomůže najít a sledovat vše, k čemu ho připevníte. Přes aplikaci iSearching můžete ve Vašem telefonu sledovat aktuální polohu předmětu nebo osoby, která má u sebe IQ-LOC. Pomůže Vám nalézt klíče, peněženku, kabelku, nebo batoh, apod, nebo lokalizuje polohu vašeho vozu, motocyklu nebo kola. Zjistíte také aktuální polohu Vašich dětí nebo Vašich zvířecích miláčků, která se zobrazí v GOOGLE mapách. Při cestování letadlem nebo na Vaší dovolené Vám ohlídá Vaše zavazadla. Ať už IQ-LOC připnete na cokoliv, budete mít vždy přehled, kde se to právě nachází a už nikdy to neztratíte.

GPS smart locator IQ-LOC Vám také pomůže nalézt Váš ztracený telefon a to až na vzdálenost 40m. Stačí na IQ-LOC stisknout dlouze tlačítko a Váš telefon začne vydávat zvukový signál, pomocí kterého ho pak snadno naleznete.

GPS smart locator IQ-LOC Vám umožní nejen sledování polohy a dohledání ztracených věcí, ale také Vám je může hlídat. Pokud v APP nastavíte funkci ALARM a hlídaný předmět se od Vás vzdálí na 10 a více metrů, spustí se na Vašem mobilní telefonu alarm.

Také občas nemůžete nalézt svůj zaparkovaný vůz ? Když do něj umístíte GPS smart locator, tak stačí otevřít APP ve Vašem telefonu a ta Vás bude pohodlně navigovat až k Vašemu vozu. V případě odcizení vozu můžete vysledovat jeho polohu a nasměrovat tam policii. Váš vůz se tak již nikdy neztratí.

GPS smart locator IQ-LOC ohlídá i seniory. IQ-LOC jim můžete zavěsit na krk jako přívěšek a Vy tak budete mít kontrolu nad jejich aktuální polohou.

Když si chcete na Váš telefon udělat hezkou fotografii nebo video a nemáte kolem nikoho, kdo by Vás vyfotil, můžete jako bezdrátovou (bluetooth) spoušť kamery použít GPS smart locator IQ-LOC. Stisknutím tlačítka na lokátoru vytvoříte snímek nebo zapnete a vypnete nahrávání videa. Můžete tak vytvářet fotografie či videa, aniž musíte mít telefon v ruce. Dosah bluetooth až na vzdálenost 10m.

GPS smart locator IQ-LOC je velmi malé kompaktní zařízení, které lze připnout ke klíčům, k tašce, na oděv nebo na psí obojek. Můžete ho také vložit do aktovky, do zavazadla, do kapsy nebo do vozu. Aby lokátor správně pracoval, nezakrývejte ho hliníkovou folií a neumísťujte v blízkosti magnetického pole.

Obslužná aplikace iSearching je propojená s GOOGLE mapami , Vy tak můžete ve svém telefonu v Google mapách sledovat aktuální polohu hlídaného předmětu, osoby nebo psa a mít tak realnou představu o tom, kde se právě nachází. K této aplikace můžete připojit neomezené množství lokátorů IQ-LOC a tak sledovat předměty, osoby a dodmácí mazlíčky dle Vašich aktuálních potřeb. Aplikaci lze volně stáhnout v App Store a Google Play.

IQ-LOC bude k dispozici začátkem dubna. Cena bude 480,-Kč + DPH.

GPS lokátor IQ-LOC

Pokud nechcete, aby se Vám ztrácely Vaše věci, zvířecí miláčci nebo děti, je pořízení GPS smart locatoru IQ-LOC tím nejlepším řešením. Zabráníte tak nejen jejich ztrátě, ale v případě krádeže se je podaří velmi rychle vypátrat a opět vrátit zpět k Vám !

GPS smart locator IQ-LOC

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies