THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

TOP 5 nejlepších solárních svítidel

Zde naleznete 5 nejlepších profi LED solárních svítidel IQ-ISSL, u kterých jsme porovnávali jejich cenu, výkon, kvalitu a užitné vlastnosti. Všechna tato svítidla lze využít jako veřejné pouliční osvětlení, pro osvětlení firemních areálů a první tři také na privátních zahradách.

Proč zvolit svítidla IQ-ISSL ?

Svítidla mají speciálně upravený solární panel, který zpracovává nejen solární záření, ale také přirozené denní světelné záření. Integrovaná baterie se tak dobíjí i za jasných dnů bez slunečního záření. Díky tomu mají svítidla nejvyšší poměr ročních světelných cyklů a to 340/25 (porovnává počet dnů v roce, kdy svítidlo svítí s počtem dnů, kdy svítí jen krátce nebo vůbec). Většina konkurenčních svítidel má tento poměr 320/45 nebo ještě nižší.

Pořadí          

 Typ                                    

                          

 

 Výkon                     

Užitné vlastnosti
1 IQ-ISSL 25 OP Solární LED profi svítidlo IQ-ISSL 25 OP  

25W

4000Lm

Jedno z nejlepších solárních svítidel s nejlepším poměrem výkon / kvalita / cena. Solární panel má strukturovaný povrch ve tvaru medové plástve pro maximální příjem slunečního a světelného záření. Svítidlo se tak velmi rychle nabíjí i při nízké sluneční a světelné aktivitě.

Manuální zapnutí a vypnutí pomocí spínače na těle svítidla. Tím lze také zvolit jeden ze dvou přednastavených světelných režimů :

  1. Režim AUTO má standardně úsporný 40% světelný výkon, když pohybový senzor zaznamená v okolí svítidla  pohyb, zapne se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane, přepne se opět do úsporného 40% světelného výkonu.
  2. Režim ECO svítí trvale na 60% světelného výkonu, tento režim je vhodný do míst, kde je zvýšený pohyb osob, zvěře nebo vozidel, který by jinak v režimu AUTO příliš rychle vybíjel baterii.

Svítidlo má LiFePo4 baterii s dlouhou životností až 5 let.

Vítěz německého testu kvality pro rok 2020.

cena bez DPH: 8.880,-Kč

 

2 IQ-ISSL 15 S IQ-ISSL 20S  

15W

1800Lm

Nejlevnější PROFI svítidlo z naší nabídky a také vítěz německého testu kvality 2019. Moderní design, pohodlné dálkové ovládání. Možnost výběru ze dvou světelných režimů AUTO nebo ES. Režim AUTO má 40% světelný výkon, když pohybový senzor zaznamená pohyb, zapne se 100% světelný výkon. Režim ES svítí trvale na 60% světelného výkonu, tento režim je vhodný do míst, kde je zvýšený pohyb osob, zvěře nebo vozidel. LiFePo4 baterie s velmi dlouhou životností až 8 let.

cena bez DPH: 6.880,-Kč

 

3 IQ-ISSL 20 YQ vario LED solární svítidlo IQ-ISSL 120 VARIO EW  

20W

2200Lm

Svítidlo má nezávislý solární panel, který je možný individuálně natočit a přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla.

Svítidlo má nezávislý solární panel, který je možný individuálně natočit a přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla.

Svítidlo má dálkový ovladač, který umožňuje regulaci světelného výkonu, výběr ze 3 přednastavených světelných režimů a případné nastavení dřívějšího časového vypnutí (3/6hod). Tuto funkci předčasného vypnutí využijete, když není nutné, aby svítidlo svítilo až do rozednění. Šetříte tak kapacitu baterie. 

Součástí balení svítidla je ocelový výložník pro osazení na ocelový stožár o průměru 70mm.

Za nás má toto svítidlo obrovský palec nahoru. yes

cena bez DPH: 11.880,-Kč

 

4 IQ-ISSL 50 vario BRG LED solární svítidlo IQ-ISSL 50 VARIO BRG  

50W

8500Lm

Solární svítidlo s vysokým světelným výkonem 8500Lm vhodné pro osvětlení velmi frekventovaných míst, přechodů pro chodce, ale také jako intenzivní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Vhodné také pro osvětlení venkovních sportovišť. Využití také jaké jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a při případném blackoutu.

Svítidlo má nezávislý polohovatelný solární panel, který je možný individuálně natočit i naklopit a tak ho přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla.

Osazení na ocelový stožár o průměru 50 - 60mm.

Krásný moderní design a technologie 2020. Možnost připojení na přídavné baterie.

cena bez DPH: 19.880,-Kč

 

5

IQ-ISSL 30 vario basic

 

PROFI solární svítidla IQ- ISSL VARIO

 

 

 

30W

3900Lm

Svítidlo s polohovatelným solárním panelem, který lze individuálně naklonit tak, aby směřoval na jihozápad. Standardně svítí 40% světelný výkon, když pohybový senzor zaznamená pohyb, zapne se 100% světelný výkon. Toto svítidlo má pouze jeden světelný režim a nemá dálkové ovládání. Vše je však kompenzováno velmi příznivou cenou. LiFePo4 baterie s životností až 5 let.

cena bez DPH: 14.880,-Kč

 

 


 

Porovnání svítidel dle jejich světelného výkonu : Solární profi LED pouliční svítidla IQ-ISSL

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies