THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 17 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

TOP 5 nejlepších solárních svítidel

Zde naleznete 5 nejlepších profi LED solárních svítidel IQ-ISSL, u kterých jsme porovnávali jejich cenu, výkon, kvalitu a užitné vlastnosti. Všechna tato svítidla lze využít jako veřejné pouliční osvětlení, pro osvětlení firemních areálů a první tři také na privátních zahradách.

Proč zvolit svítidla IQ-ISSL ?

Svítidla mají speciálně upravený solární panel, který zpracovává nejen solární záření, ale také přirozené denní světelné záření. Integrovaná baterie se tak dobíjí i za jasných dnů bez slunečního záření. Díky tomu mají svítidla nejvyšší poměr ročních světelných cyklů a to 330/35 (porovnává počet dnů v roce, kdy svítidlo svítí s počtem dnů, kdy svítí jen krátce nebo vůbec). Většina konkurenčních svítidel má tento poměr 320/45 nebo ještě nižší.

Pořadí          

 Typ                                    

                          

 

 Výkon                     

Užitné vlastnosti
1 IQ-ISSL 25 OP Solární LED profi svítidlo IQ-ISSL 25 OP  

25W

4000Lm

Podzimní novinka 2019. Nejmodernější solární svítidlo s nejlepším poměrem výkon / kvalita / cena. Solární panel má strukturovaný povrch ve tvaru medové plástve pro maximální příjem slunečního a světelného záření. Svítidlo se tak velmi rychle nabíjí i při nízké sluneční a světelné aktivitě.

Manuální zapnutí a vypnutí pomocí spínače na těle svítidla. Tím lze také zvolit jeden ze dvou přednastavených světelných režimů :

  1. Režim AUTO má standardně úsporný 40% světelný výkon, když pohybový senzor zaznamená v okolí svítidla  pohyb, zapne se 100% světelný výkon. Když pohyb ustane, přepne se opět do úsporného 40% světelného výkonu.
  2. Režim ECO svítí trvale na 60% světelného výkonu, tento režim je vhodný do míst, kde je zvýšený pohyb osob, zvěře nebo vozidel, který by jinak v režimu AUTO příliš rychle vybíjel baterii.

Svítidlo má LiFePo4 baterii s dlouhou životností až 5 let.

Vítěz německého testu kvality pro rok 2020.

cena bez DPH: 10.880,-Kč

 

2 IQ-ISSL 15 S IQ-ISSL 20S  

15W

1800Lm

Novinka 2019 a také vítěz německého testu kvality 2019. Moderní design, pohodlné dálkové ovládání. Možnost výběru ze dvou světelných režimů AUTO nebo ES. Režim AUTO má 40% světelný výkon, když pohybový senzor zaznamená pohyb, zapne se 100% světelný výkon. Režim ES svítí trvale na 60% světelného výkonu, tento režim je vhodný do míst, kde je zvýšený pohyb osob, zvěře nebo vozidel. LiFePo4 baterie s velmi dlouhou životností až 8 let.

cena bez DPH: 8.880,-Kč

 

3 IQ-ISSL 120 vario EW LED solární svítidlo IQ-ISSL 120 VARIO EW  

120W

12000Lm

Velmi vysoký světelný výkone až 12000Lm, vhodné pro osvětlení velmi frekventovaných míst, přechodů pro chodce, ale také jako intenzivní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Vhodné také pro osvětlení venkovních sportovišť. Využití také jaké jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a při případném blackoutu.

Svítidlo má nezávislý solární panel, který je možný individuálně natočit a přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla.

Svítidlo má dálkový ovladač, který umožňuje regulaci světelného výkonu a případné nastavení dřívějšího časového vypnutí (3/5/8hod). Tuto funkci předčasného vypnutí využijete, když není nutné, aby svítidlo svítilo až do rozednění. Šetříte tak kapacitu baterie. 

Součástí balení svítidla je ocelový výložník pro osazení na ocelový stožár o průměru 60 - 89mm.

Za nás má toto svítidlo obrovský palec nahoru. yes

cena bez DPH: 14.880,-Kč

 

4 IQ-ISSL 50 vario BRG LED solární svítidlo IQ-ISSL 50 VARIO BRG  

50W

8500Lm

Solární svítidlo s vysokým světelným výkonem 8500Lm vhodné pro osvětlení velmi frekventovaných míst, přechodů pro chodce, ale také jako intenzivní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Vhodné také pro osvětlení venkovních sportovišť. Využití také jaké jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a při případném blackoutu.

Svítidlo má nezávislý polohovatelný solární panel, který je možný individuálně natočit i naklopit a tak ho přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla.

Osazení na ocelový stožár o průměru 50 - 60mm.

Krásný moderní design a technologie 2020. Možnost připojení na přídavné baterie.

cena bez DPH: 24.880,-Kč

 

5

IQ-ISSL 30 vario basic

 

PROFI solární svítidla IQ- ISSL VARIO

 

 

 

30W

3900Lm

Svítidlo s polohovatelným solárním panelem, který lze individuálně naklonit tak, aby směřoval na jihozápad. Standardně svítí 40% světelný výkon, když pohybový senzor zaznamená pohyb, zapne se 100% světelný výkon. Toto svítidlo má pouze jeden světelný režim a nemá dálkové ovládání. Vše je však kompenzováno velmi příznivou cenou. LiFePo4 baterie s životností až 5 let.

cena bez DPH: 19.880,-Kč

 

 


 

Porovnání svítidel dle jejich světelného výkonu : Solární profi LED pouliční svítidla IQ-ISSL

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies