THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 16 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru a i nadále budeme bleskově řešit Vaše objednávky, dotazy, požadavky, připomínky i případný servis všech našich produktů.  Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a všechno naše usílí je cíleno tímto směrem. Jsme tu vždy jen a jen pro Vás a Vaše spokojenost je stále naším hlavním krédem.

Produkty
 •  

 

Antibakteriální UV lampa IQ-OSL s ozónem (UV germicidal lamp)Antibakteriální UV lampa IQ-OSL s ozónem (UV germicidal lamp)

UV záření efektivně ničí všechny viry, bakterie, roztoče, plísně a další škodlivé patogeny, které se vyskytují v daném prostoru. Antibakteriální UV lampa IQ-OSL má dvě UV lampy, zakřivené boční paraboly a možnost natáčení pro co nejvyšší dezinfekční efekt ve všech směrech 360°. Vytvoří tak dokonale sterilní a dezinfikované prostředí. Jejím používáním účinně chráníte zdraví sobě, svým blízkým a svému nejbližšímu okolí.

UV záření narušuje buněčnou strukturu (DNA a RNA) všech živých organismů a tím je aktivně likviduje. Lampa IQ-OSL má 3 dezinfekční programy. Každý program má různou délku trvání (15/30/60min.). Během spuštěného desinfekčního programu se v daném prostoru nesmí nacházet žádná osoba či domácí zvířata. Dlouhodobé vystavení UV záření může způsobit závažné poškození zdraví. Ihned po ukončení desinfekčního programu je prostor opět bezpečný, důkladně vydezinfikovaný a 100% sterilní a Vy ho můžete znovu aktivně využívat. Lampa IQ-OSL vydezinfikuje podlahu, stěny, nábytek a všechny předměty i oděvy, které se v daném prostoru nacházejí.

Dezinfekční a sterilizační efekt lze ještě zvýšit zapnutím programu UV záření s podporou ozónu. Již samotný ozón má velmi silné oxidační a sterilizační vlastnosti a v kombinaci s UV zářením vytvoří naprosto dokonalý dezinfekční nástroj, který nekompromisně zlikviduje 99,9% všech virů, bakterií, roztočů, plísní a dalších škodlivých patogenů.

UV lampa IQ-OSL s ozónem má velmi moderní design a můžete vybírat mezi luxusní bílou a praktickou černou variantou.

Instalace i obsluha je velmi jednoduchá. Můžete ji ovládat manuálně na těle lampy nebo pohodlně pomocí dálkového ovladače. UV lampa je vhodná pro běžné domácnosti, kanceláře, lékařské ordinace, malé obchody, provozovny a dílny. Nízká hmotnost umožňuje snadné přenášení mezi jednotlivými místnostmi. UV lampa není vhodná pro průmyslové použití a pro velké prostory.

 

Přehled modelů :

Typ

Antibakteriální UV lampa

IQ-OSL germicidal lamp s ozónem

white (bílá)

Antibakteriální UV lampa

IQ-OSL germicidal lamp s ozónem

black (černá)

Foto Antibakteriální UV lampa IQ-OSL s ozónem (UV germicidal lamp) Antibakteriální UV lampa IQ-OSL s ozónem (UV germicidal lamp)
Max. velikost dezinfikovaného prostoru 40 m2 40 m2
Dva pracovní režimy
 1. režim UV
 2. režim UV + ozón
 1. režim UV
 2. režim UV + ozón
Tři dezinfekční programy
 • 15 min - pro základní dezinfekci
 • 30 min - standardní dezinfekční program
 • 60 min - intenzivní dezinfekční program
 • 15 min - pro základní dezinfekci
 • 30 min - standardní dezinfekční program
 • 60 min - intenzivní dezinfekční program
Dálkový ovladač ANO ANO
Příkon 36W 36W
Napájení 230V / 50Hz 230V / 50Hz

Rozměry V x Š

Průměr podstavce

46 x 17 cm

21 cm

46 x 17 cm

21 cm

Hmotnost 1,7kg 1,7kg

 

Cena bez DPH

 5.840,-Kč 5.840,-Kč

 


Velmi efektivně také likviduje tyto zákeřné typy virů a bakterií :

Antibakteriální UV lampa IQ-OSL s ozónem (UV germicidal lamp)

 

UV záření o vlnové délce 253,7nm okamžitě likviduje

všechny viry, bakterie, roztoče, plísně, apod.

 

Kombinovaný dezinfekční program UV + ozón výrazně zvyšuje

desinfekční účinek a nekompromisně zlikviduje vše škodlivé.

Antibakteriální UV lampa IQ-OSL s ozónem (UV germicidal lamp) Antibakteriální UV lampa IQ-OSL s ozónem (UV germicidal lamp)

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies