THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 17 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Služba - dezinfekce ozonem

Naše firma nejen dodává ozonové generátory a dezinfekční UV lampy, ale také provádí kompletní dezinfekci a sterilizaci domácností, obchodů, restaurací, hotelů a penzionů, škol a dalších veřejných budov, průmyslových a komerčních objektů průmyslovými ozonovými generátory IQ-OZ. Dezinfikujeme i interiéry osobních a užitkových vozů, autobusů a dalších prostředků hromadné osobní dopravy.

Generovaný ozon má velmi silné dezinfekční a sterilizační vlastnosti. Rychle a efektivně zničí všechny viry, bakterie, roztoče, parazity, plísně a veškeré další škodlivé patogeny, které se v dezinfikovaném prostoru nachází. Ozonové generátory IQ-OZ také mimo jiné účinně likvidují chřipkový virus, virus hepatitidy, COVID-19, SARS, H1N1, atd. Vše dokonale dezinfikují, sterilizují a vyčistí vzduch.

Rychle dezinfikují celý prostor včetně kompletního vybavení a všech předmětů v něm umístěných. Vše je pak 100% dezinfikované a dokonale sterilní.

Generovaný ozon z přístrojů IQ-OZ také odstraňuje nežádoucí pachy. Lze je proto použít k eliminaci všech nepříjemných pachů, které vznikají ve zpracovatelském průmyslu, v živočišných chovech, v kuchyních, restauracích, apod. Odstraní i zápach cigaretového kouře.


Výhody dezinfekce ozonem :

  1. Dezinfekce ozonem je šetrná nejen k danému prostoru a v něm umístěným předmětům, ale také k životnímu prostředí, neboť ozon je přírodní plyn složený ze tří atomů kyslíku (molekulární vzorec O 3 ), který se krátce po ukončení dezinfekčního cyklu přemění zpět na kyslík (cca za 20 - 30 minut). Po uplynutí této doby se v daném prostoru výrazně zvýší hladina kyslíku a bude zde příjemně svěží a čistý vzduch.
  2. Ozon je plyn, který pronikne i do těch nejzapadlejších zákoutí a škvír, za nábytek, do otevřených skříní, šuplíků, apod. Dosáhneme tak naprosto dokonalého 100% dezinfekčního účinku. A to vše bez chemie, zápachu a bez jakéhokoliv poškození dezinfikovaného prostoru a v něm umístěných předmětů. 
  3. Dezinfekce ozonovými generátory IQ-OZ je velmi rychlá, přístroje dezinfikují v průměru rychlostí 6 m3 / min.
  4. Dezinfekce ozonem je od roku 1996 doporučovaná mezinárodní zdravotnickou organizací WHO jako velmi účinný dezinfekční prostředek proti všem typům virů, bakterií a všech dalších škodlivých mikroorganizmů a patogenů. 

Popis procesu dezinfekce ozonem :

Do prostoru, který chcete dezinfikovat, umístíme podle jeho velikosti 1-2 ozonové generátory. Naprogramujeme požadovanou délku dezinfekčního cyklu dle velikosti dezinfikovaného prostoru a jeho míry kontaminace. Pak ozonové generátory uvedeme do provozu a dezinfikovaný prostor ihned opustíme. Během dezinfekčního cyklu se nesmí v daném prostoru nacházet žádné osoby ani domácí či chovná zvířata. Po dokončení dezinfekčního cyklu a uplynutí cca 1 hodinového intervalu přeměny ozonu na kyslík celý prostor vyvětráme a odinstalujeme všechny umístěné přístroje. Tím je celý proces dezinfekce dokončen a prostor je dokonale sterilní a ihned připravený pro další bezpečné využívání.

Při dezinfekci interiéru osobních vozidel vložíme ozonový generátor do kufru vozu a sklopíme opěradla zadních sedadel tak, aby ozon mohl plynule proudit z kufru do celého vozidla. Pak nastavíme délku dezinfekčního cyklu na 10 - 30 minut dle velikosti vozu a míry jeho kontaminace a uzavřeme kufr. Po dokončení dezinfekčního cyklu se přístroj sám vypne. Vůz pak na 10-15 minut vyvětráme otevřením všech dveří. Tím je proces dezinfekce vozu dokončen a celý vůz je dokonale sterilní a ihned připravený pro další bezpečné užívání.


Ceník dezinfekce ozonem

Typ objektu Počet použitých přístrojů Cena včetně DPH
Byty a jednopodlažní RD do 100 m2 1 1.500,-Kč
Byty a RD nad 100 m2 2 2.800,-Kč
Veřejné budovy, komerční a průmyslové objekty dle velikosti objektu 1.100,-Kč / hod / přístroj
Osobní automobil 1 400,-Kč
Dodávkový vůz 1 600,-Kč
Autobus a sanitní vůz 1 1.100,-Kč

Uvedené ceny neobsahují náklady na dopravu, ty Vám rádi předem sdělíme při objednání služby. Do 10km od sídla naší firmy je doprava zdarma.


Objednání služby dezinfekce ozonem

Službu můžete objednat telefonicky na tel. čísle +420 380 830 090, nebo e-mailem info@iq-therm.cz, případně vyplněním webového formuláře. Na těchto kontaktech Vám také velmi rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy a vše Vám důkladně vysvětlíme.

Dezinfekci osobních, dodávkových a sanitních vozů provádíme po předchozí objednávce v areálu naší firmy : IQ-THERM CZ, Komušín 76, Horažďovice


Pravidelnou dezinfekcí Vašeho domu nebo pracoviště chráníte zdraví sobě, svým blízkým a všem vašim kolegům a zákazníkům.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies