Zavřít X :
THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Vyhledávání
Novinky

    

Ozonový generátor s ionizátorem pro domácí ozdravné lázeňské koupele a také pro sterilizaci potravin a vody IQ-YG

Ozonová voda je účinným prostředkem pro ozdravné oplachování obličeje a léčebné koupele celého těla. Výrazně přispívá ke snižování tvorby akné a účinně odstraňuje zbytky kosmetických přípravků z pokožky. Ozonová koupel má schopnost uvolňovat póry, okysličovat pokožku a eliminovat nepříjemné viry, bakterie a dokonce i plísňová onemocnění. Tento proces má rovněž protizánětlivé účinky. S tímto přístrojem máte možnost vytvořit si vlastní domácí ozdravné lázně a příjemně relaxovat v pohodlí domova.

Ozonový generátor IQ-YG je vybaven dvěma proudovými hadicemi. Jedna je určena pro lázeňské a kosmetické účely, zatímco druhá slouží k sterilizaci potravin a vody. Proudem ozonu z druhé hadice můžete sterilizovat všechny potraviny před jejich zpracováním nebo konzumací, což zajišťuje, že budou dokonale sterilní a bezpečné pro vaše zdraví.

Generovaný ozon má silné sterilizační a dezinfekční vlastnosti. Rychle a efektivně eliminuje viry, bakterie, roztoče, parazity, plísně a také zbytky pesticidů a toxinů. Sterilizací potravin a jejich obalů pomocí ozonu zajistíte, že jsou zbaveny všech virů a bakterií a připraveny k bezpečné konzumaci. Tento proces je účinný rovněž proti chřipkovému viru a COVID-19.

Proudovou hadici lze také využít pro dokonalou sterilizaci vody, což znamená, že nekvalitní užitková voda z domácí studny se rychle promění v dokonale sterilní a naprosto bezpečnou pitnou vodu.

Ozon také účinně odstraňuje nepříjemné pachy, což ho činí ideálním prostředkem pro eliminaci zápachu cigaretového kouře, stejně jako pro odstranění pachů v kuchyních a restauracích.

Proudovou hadici lze využít i pro dezinfekci vnitřních částí kuchyňských spotřebičů, lednic, mrazáků a povrchů kuchyňského nádobí a náčiní. Dále se dá použít k dezinfekci běžných předmětů a nositelné elektroniky, včetně mobilních telefonů, sluchátek a podobně.

Je důležité poznamenat, že ozon se krátce po použití přemění zpět na kyslík, což znamená, že jeho použití je šetrné nejen k dezinfikovaným potravinám a předmětům, ale také k životnímu prostředí. Přístroj lze jednoduše zavěsit na stěnu, pod kuchyňskou linku nebo položit na pevný podklad.


Přístroj obsahuje rovněž ionizátor. Ten generuje negativní ionty, které přitahují a neutralizují prach, pyl, bakterie, viry a alergeny ve vzduchu. To pomáhá zlepšit kvalitu vzduchu v místnosti a pomáhá snížit riziko alergických reakcí. Negativní ionty rovněž přispívají ke zvýšení hladiny serotoninu v mozku, což vede ke zlepšení nálady, zvýšení pozornosti a koncentrace mozku a ke snížení tělesné únavy.

Pro osoby s respiračními potížemi, jako jsou astma nebo alergie, pomáhá ionizátor očistit vzduch od alergenů, pylů a dalších dráždících částic, což jim přináší úlevu při obtížích s dýcháním.


Ozonový generátor IQ-YG s ionizátorem vám přináší inovativní způsob péče o vaše zdraví.

Počet stránek:1
tabulkové zobrazení

Ozonový generátor IQ-YG s ionizátorem pro domácí ozdravné lázeňské koupele a také pro sterilizaci potravin a vody IQ-YG

Ozonová voda je účinným prostředkem pro ozdravné oplachování obličeje a léčebné koupele celého těla. Výrazně přispívá ke snižování tvorby akné a účinně odstraňuje zbytky kosmetických přípravků z pokož ...

Cena: 3 980 Kč (s DPH)

156,08 EUR
Počet stránek:1
 
Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

Elektronický tester pro měření kvality a tvrdosti vody IQ-TDS9/LH

Chcete znát pravdu o kvalitě Vaší vody? Je vůbec pitná? Nezatěžuje Váš organismus? Na všechny tyto otázky Vám velmi rychle odpoví náš tester.Elektronický tester kvality vody okamžitě zjiští kvality vo ...

Cena: 878 Kč (s DPH)

34,43 EUR

Dezinfekční UV lampa IQ-UVP6 Mini profi model

Malé a snadno přenositelné dezinfekční UV lampy IQ-UV Mini jsou určené pro rychlou dezinfekci a sterilizaci povrchu všech předmětů denního užití, nositelné a drobné elektroniky, počítačových klávesnic ...

Cena: 2 995 Kč (s DPH)

117,45 EUR

Nůžkový stan rychlorozkládací standard 6x3m

Model standard - 6m x 3m, včetně 5 stěn, 280 g voděodolná střecha + opláštění, 2mm ocelová konstrukce, 2x vchod, 2x okno, 1x plná stěna, hmotnost 44 + 10 kg, velikost balení 152x42x20cm. Barvy zelená, ...

Cena: 23 895 Kč (s DPH)

937,06 EUR

IQ-ISSL 30 VARIO basic + doprava zdarma

PROFI solární svítidl IQ- ISSL VARIO s polohovatelným solárním panelem

Cena: 13 895 Kč (s DPH)

544,9 EUR

Peletová kamna IQ-ST80 + doprava zdarma

Moderní designová a velmi výkonná peletová kamna s topným výkonem 3,6 - 8,3KW. Kamna vytápějí prostor teplým vzduchem vzniklého spalováním pelet. který rovnoměrně cirkuluje prostorem pomocí vestavěnéh ...

Cena: 28 880 Kč (s DPH)

1132,55 EUR
Rychlý kontakt

obchoní zastoupení firmy IQ-THERM CZ:

IQ-THERM CZ

Komušín 76

341 01 Horažďovice

+420 376 38 29  38

+420 724 577 295

info@iq-therm.cz

www.thermowell.cz

Anketa
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies