THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 17 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

LED laser vánoční projektory IQ-LI

LED laser vánoční projektory IQ-LI / SNOW a IQ-LI / MULTI vytvoří velmi příjemnou a pohodovou vánoční atmosféru u Vás doma i ve Vaší firmě. Po stěnách se budou snášet sněhové vločky, vánoční sobi se Santa Klausem, barevní sněhuláci, vánoční zvonky apod.

U modelu IQ-LI / AURORA SKY Vás ohromí barevná polární záře a v ní hvězdná obloha, která může pulzovat v rytmu hudby z integrovaného bluetooth reproduktoru. Tímto projektorem uděláte velkou radost všem dětem a také teenagerům, které ho budou používat nejen o vánocích, ale i po celý zbytek roku pro své taneční disco párty. Tento projektor je vhodný i pro příjemnou světelnou relaxaci ve spojení s meditační hudbou a také jako noční osvětlení do dětského pokoje. Projektor lze využít také v barech a restauracích pro navození příjemné a pohodové atmosféry. Můžete vybírat z mnoha přednastavených světelných režimů a ty pak ještě pomocí dálkového ovladače dále upravovat.

Dokonalé kouzlo vánoc pak vytvoří vánoční LED závěs IQ-LI / IVS. Ten jednoduše zavěsíte na záclonovou tyč do okna nebo na stěnu. Můžete vybírat z několika světelných režimů včetně klidného nepřerušovaného tlumeného svícení v příjemné teplé žluté barvě.

Dopřejte sobě a svým dětem příjemnou a dokonalou vánoční atmosféru, Vaše děti budou nadšené a Vaši přátelé ohromeni vánočním kouzlem, které prostoupí Váš domov.


Přehled projektorů :

Typ

IQ-LI / SNOW

videoprezentace

IQ-LI / MULTI

videoprezentace

IQ-LI / AURORA SKY

videoprezentace

Foto LED laser vánoční projektory IQ-LI LED laser vánoční projektory IQ-LI LED laser vánoční projektory IQ-LI
Popis zobrazení zobrazuje bílé padající sněhové vločky zobrazuje 16 barevných vánočních motivů, které se průběžně střídají zobrazuje barevnou polární záři s hvězdným nebem, holografická technologie s hlubokým vizuálním vjemem
Dálkový ovladač NE NE ANO
Bluetooth reproduktor NE NE ANO

Napájení

Výstupní napětí

Krytí

230V / 50Hz

12V

IP44

230V / 50Hz

12V

IP44

230V / 50Hz

12V

IP24

Rozměry

Hmotnost

11 x 7 x 8 cm

300g

12 x 7x 8 cm

360g

14 x 9 x 14 cm

600g

Cena bez DPH 980,-Kč  1.280,-Kč  1.980,-Kč 

 


LED světelný závěs

Typ Foto Popis funkce Napájení / výstupní napětí Rozměry DxV / hmotnost Cena bez DPH

IQ-LI / IVS

video

LED laser vánoční projektory IQ-LI

Dekorativní LED osvětlení v příjemné teplé žluté barvě.

Pomocí manuálního ovladače můžete volit trvalé svícení nebo různé světelné efekty.

Vhodný pro zavěšení na záclonovou tyč do okna nebo na stěnu.

230V / 50Hz

6V

200 x 120 cm

750g

1.480,-Kč 

 


Udělejte si radost a zpříjemněte si vánoční svátky s některým LED projektorem či světelným LED závěsem. Uděláte tím radost nejen sobě, ale především Vašim dětem nebo vnoučatům.

 


Pokud máte jakýkoliv dotaz k těmto produktům nebo potřebujete poradit s jejich výběrem, tak nám prosím zavolejte na tel. +420 380 830 090, pošlete e-mail na adresu info@iq-therm.cz nebo použijte kontaktní formulář. Rádi Vám na vše odpovíme a odborně poradíme.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies