THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
 •  

 

RUN-DANCE - free style fitness workout

RUN-DANCE je skvělé a chytlavé cvičení pro všechny, kteří chtějí rychle a výrazně snížit svoji tělesnou hmotnost, a také zformovat tělo do plavek na letní sezonu. Pokud potřebuje bleskově zvýšit svoji fyzickou kondici, posílit všechny svaly a hledáte proto vhodnou sportovní aktivitu, kterou můžete provozovat po celý rok, venku i doma, tak toto cvičení je přesně to pravé. Ale především, je to také cvičení, které vás bude neskutečně bavit. 

RUN-DANCE je freestyle fitness cvičení v rytmu dynamické hudby ve středně rychlém až rychlém tempu. Základem cvičení je statický běh kombinovaný s tanečními prvky, který je doplněný o posilování horních končetin. Cvičení zvyšuje celkovou fyzickou výkonnost, formuje postavu, uvolňuje svalové napětí a především při něm dochází k výraznému spalování tuků a snižování hmotnosti cvičícího. Průměrný úbytek váhy během jednoho 60 minutového cvičení je 1,5kg. 


RUN-DANCE

Doporučená doba cvičení je 60 minut a má 3 fáze : 

 1. 5-10 minut zahřívací fáze
 2. 45 minut vlastní intenzivní cvičení
 3. 5-7 minut závěrečný strečink

Optimální tepová frekvence cvičení se pohybuje mezi 130-160 tepy / minutu. Pro měření tepové frekvence je vhodné používat pulsmetry a sporttestery.

Cvičením je možné posilovat různé partie těla, dle aktuální potřeby cvičícího. K tomuto účelu doporučujeme použití jednoručních posilovacích činek, kotníkových nebo zápěstních pásů. Pro ženy a děti do 15 let je doporučovaná zátěž 0,5 – 2kg, pro muže 1,5 – 5kg, dle aktuální fyzické kondice cvičence, která se bude rychle zvyšovat. Ke zvýšení spalování tuků v oblasti břicha doporučujeme používat bederní termo pásy.

Cvičení je možné provádět v interiéru i exteriéru. Vždy doporučujeme používat  kvalitní sportovní obuv (ideálně běžeckou) se sportovními gelovými vložkami. Při cvičení v exteriéru doporučujeme využívat zatravněné plochy.

Během cvičení dochází ke zvýšenému pocení a odvodňování organismu, proto doporučujeme v průběhu cvičení pravidelně doplňovat tekutiny a osušování sportovním ručníkem.


Doporučený dress code pro interiér a venkovní letní cvičení :

 1. Běžecká obuv v černé nebo šedé barvě s kvalitní sportovní gelovou vložkou pro RUN-DANCE
 2. Bílé značkové ponožky RUN-DANCE
 3. Krátké černé značkové běžecké kalhoty RUN-DANCE
 4. Bílé značkové sportovní triko RUN-DANCE
 5. Savá značková sportovní čelenka RUN-DANCE
 6. Sportovní světle modrý značkový ručník RUN-DANCE
 7. Sportovní značková lahev RU-DANCE s odolným kovovým dnem a kovovým šroubovacím uzávěrem na vodu nebo iontový nápoj

RUN-DANCEPopis cvičení

Už jste připraveni na první lekci ? Nasaďte sluchátka a nebo zapněte výkonný bluetooth reproduktor a pusťte rychlou dynamickou taneční hudbu. A jdeme na to ! První fáze je zahřívací. Během ní se pohybuje v rytmu hudby, poskakujeme, máváme rukama a děláme protahovací cviky.

Jakmile jsme dostatečně uvolnění a svaly zahřáté, následuje hlavní 45 minutová část intenzivního cvičení, která je zachycená na zrychleném videu níže. Při cvičení provádíme statický běh v kombinaci se skoky a tanečními kroky v rytmu hudby. V rukou máme pogumované činky a s nimi posilujeme paže, ramena a prsa. Kdo potřebuje rychle spálit tuk v oblasti břicha, tak použije ještě bederní termo pás.

Po uplynutí hlavní 45 minutové části cvičení následuje závěrečný strečink pro uvolnění svalového napětí. Pak přichází na řadu sprcha a po ní osobní vážení áááááááááá neuvěřitelné překvapení. Prostě 1,5kg je pryč !!! A proč ? Protože jste úžasní a do cvičení jste dali maximum úsilí.

Před cvičením a po cvičení !!!
RUN-DANCE RUN-DANCE

 

 

Firma IQ-THERM CZ je hrdým partnerem RUN-DANCE.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies