THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

LED solární svítidlo IQ-ISSL 10 mini plus

Poloprofesionální solární svítidlo IQ-ISSL 10 mini plus s velmi silnou baterií. Polohovatelná montážní konzole, možnost výběru ze 4 přednastavených světelných režimů.

Výběr ze 4 přednastavených světelných režimů :

  1. Standardně svítí 40% a když pohybový senzor zaznamená pohyb, tak se rozsvítí 100%. Když pohyb ustane, tak se po cca 30 vteřinách svítidlo přepne zpět do úsporného 40% světelného režimu.
  2. Svítidlo je vypnuté v pohotovostním režimu a když pohybový senzor zaznamená pohyb, tak se rozsvítí 100%. Když pohyb ustane, tak se po cca 30 vteřinách svítidlo přepne zpět do pohotovostního režimu.
  3. Svítidlo svítí trvale v 60% světelném režimu. Pohybový senzor je vypnutý.
  4. Svítidlo svítí trvale ve 100% světelném režimu a to až do vyčerpání kapacity baterie. Tato funkce se využívá především jako nouzový zdroj osvětlení, když nastane výpadek elektricky napájených svítidel.

Nízká cena, za kterou získáte velmi slušný světelný výkon. Vhodné jako pouliční svítidlo v místech s nízkou frekvencí výskytu osob, jako bezpečnostní a orientační svítidla do výrobních a skladových areálů, apod. Ideální jako záložní zdroj osvětlení pro případ výpadku elektricky napájených svítidel. Vhodné i pro využití okolo rodinných domů a na zahradách.


Technická specifikace svítidel :

Typ

 

 

IQ-ISSL 10 mini plus

svítivost jako původní 120W žárovka

Foto     IQ-ISSL 10 mini plus
   

 

 

Výkon     10 W, 1550 Lm,  Bridgelux LED - 60 ks

Barva světla

    studená bílá (cool white)
Doba osvětlení při plném nabití baterie     až 32 hod. dle zvoleného světelného režimu
Baterie  

 

LiFePO4, 3,2V / 9AH

Doba nabíjení

 

 

8 hod.

Solární panel     5V, 5,6W, polycrystalline ISSL

Soumrakový senzor

    ANO
Pohybový senzor     ANO, dosah 6-10m dle výšky zavěšení

Instalační výška

    2,5 - 4 m 
Způsob instalace     stožár / stěna 

Krytí

    IP 65 
Materiál     ABS + ocelová polohovatelná montážní konzole

Rozměry DxŠxV

    32 x 17 x 4 cm
Hmotnost     1,5 kg 

Certifikáty

    CE, ROHS, ISO9001 
Cena bez DPH      1.680,-Kč

 

 

Svítidlo IQ-ISSL 10 mini plus - osvětlená plocha z instalační výšky 4m Svítidlo IQ-ISSL 15 mini - osvětlená plocha z instalační výšky 3,5m
Solární LED venkovní a pouliční svítidla IQ-ISSL

 


Proč zvolit solární LED svítidla :

Téměř každá obec či město má nějaké místo bez veřejné osvětlení. A to převážně z důvodu chybějícího el. vedení, nebo vysokých investičních nákladů na jeho vybudování, případně kvůli nevyřešeným vlastnickým vztahům na pozemcích, kde by mělo být el. vedení položeno. Solární systém osvětlení je pro tyto případy velmi jednoduchým, rychlým a ekonomicky přijatelným řešením.

U nových projektů veřejného osvětlení pak přináší finanční a časovou úsporu. Odpadají složité a finančně nákladné výkopové práce pro el.vedení. Zjednoduší se  projektová dokumentace a zkrátí se stavební řízení. Odpadne řešení vlastnických vztahů na pozemcích dotčených pokládkou el.vedení, apod. A především, vlastní provoz osvětlení je pak 25 – 30 let s minimálními náklady.

V případě výpadku el.energie v důsledku živelných událostí (bouřky, silný vítr, povodně, apod.) představují solární svítidla nezávislý zdroj osvětlení, který svítí za každé situace. Například v sousedním Německu a ve Francii, mají od roku 2018 povinnost kombinovat napájené pouliční osvětlení se solárním. Tato opatření jsou také prevencí pro případné bezpečnostní hrozby cílící na energetické zdroje a také pro případný energetický blackout.


 

Pokud potřebujete pomoci vybrat vhodný typ solárního svítidla pro Vaše záměry, zavolejte nám na +420 380 830 090 nebo nám napište přes poptávkový formulář, velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem a také zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Můžete se také podívat na TOP 5 nejlepších profi solárních svítidel z naší nabídky, u kterých porovnáváme cenu, výkon, kvalitu a užitné vlastnosti.


zpět na předchozí stránku ⇔

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies