THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

LED solární svítidlo IQ-ISSL 20 YQ vario

Profi solární LED svítidlo s polohovatelným solárním panelem a dálkovým ovladačem s možností výběru z několika přednastavených světelných režimů. 

Součástí balení svítidla je ocelový montážní výložník. Ten se montuje na stožár Ø 76mm. Svítidlo má polohovatelný solární panel, který je možné individuálně natočit a přizpůsobit pro maximální příjem slunečního záření a denního světla. Solární panel se připevňuje k montážnímu výložníku.

Svítidlo má dálkový ovladač, který umožňuje výběr ze 3 přednastavených světelných režimů, nastavení světelného výkonu, a také případné nastavení dřívějšího časového vypnutí (3/6 hod). Tuto funkci předčasného vypnutí využijete, když není nutné, aby svítidlo svítilo až do rozednění. Šetříte tak kapacitu baterie. 

Využití jako standardní pouliční osvětlení ve městech, obcích, firemních areálech, v parcích a velkých zahradách, na odlehlých cestách, zastávkách, parkovištích, silničních odpočívadlech, apod. Také jako záložní osvětlení při výpadku el. energie a blackoutu.


Přednastavené světelné režimy :

1/ Režim : Svítidlo je vypnuté v pohotovostním režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se svítidlo po chvíli opět vypne do pohotovostního režimu. 

2/ Režim : Svítidlo svítí v úsporném 30% světelném režimu, když pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se po 60 vteřinách svítidlo přepne zpět do úsporného 30% světelného režimu. 

3/ Režim : Svítidlo po soumraku svítí 4 hodiny ve 100% světelném režimu a pak se vypne a je v pohotovostním režimu s aktivním pohybovým senzorem. Když pak pohybový senzor detekuje pohyb, rozsvítí se 100% světelný režim. Když pohyb ustane, tak se svítidlo po chvíli opět vypne do pohotovostního režimu. 

 

Přednastavené časové režimy :

1/ Režim 3H, Svítidlo svítí ve zvoleném světelném výkonu (100% / 60% / 30%) po dobu 3 hodin a pak se trvale vypne.

2/ Režim 6H, Svítidlo svítí ve zvoleném světelném výkonu (100% / 60% / 30%) po dobu 6 hodin a pak se trvale vypne.


Technická specifikace svítidla :

Typ

IQ-ISSL 20 YQ VARIO

 

 Foto LED solární svítidlo IQ-ISSL 20 YQ vario  
 Světelný výkon 20W / 2200Lm  

 LED

SMD 2835, 180ks LED  
 Barva světla 4000K  

 Solární panel

6V, 18W, polycrystalline ISSL  
 Baterie LiFePO4, 20Ah / 3,2V  

 Výběr z přednasatevných světelných režimů

ANO  
 Doba nabíjení 6-8 hod.  

 Životnost baterie

5 let  
 Soumrakový senzor ANO  

 Pohybový senzor

ANO  
 Krytí IP 66  

 Způsob montáže

stožár Ø 76mm + přiložený montážní výložník  
 Doporučená instalační výška 3 - 5 m  

 Rozměry svítidla DxŠxV

 Rozměry solárního panelu DxŠxV

39 x 22 x 8 cm

35 x 35 x 2 cm

 

 Celková hmotnost svítidla včetně solárního panelu a výložníku

6 kg  
 Certifikáty CE, TÜV  

 

 Cena bez DPH

11.880,-Kč + DPH  

 


Funkce dálkového ovladače :

LED solární svítidlo IQ-ISSL 20 YQ vario


Pokud potřebujete pomoci vybrat vhodný typ solárního svítidla pro Vaše záměry, zavolejte nám na +420 380 830 090 nebo nám napište přes poptávkový formulář, velmi rádi Vám pomůžeme s výběrem a také zodpovíme veškeré Vaše dotazy. Můžete se také podívat na TOP 5 nejlepších profi solárních svítidel z naší nabídky, u kterých porovnáváme cenu, výkon, kvalitu a užitné vlastnosti.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies