THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Praktický manuál pro cvičení RUN-DANCE

Manuál pro cvičení RUN-DANCE a praktické informace týkající se efektivního snížení Vaší váhy můžete stáhnout zde ve formě E-BOOKU. 

Nebo použijte tento QR kód :

Praktický manuál pro cvičení RUN-DANCE

Pravidelné cvičení Vám nejen zlepší fyzickou kondici a pomůže Vám snížit Vaši hmotnost, ale je také skvělé pro Vaše zdraví a psychickou pohodu. Lidé, kteří pravidelně cvičí, jsou všeobecně méně nemocní, netrpí depresemi, naopak se cítí ve skvělé fyzické i psychické pohodě a jsou nabití životním optimismem.

RUN-DANCE je fitness freestyle cvičení, které Vás bude neuvěřitelně bavit! A teď to hlavní, průměrný úbytek váhy během jedné lekce cvičení je 1,5 kg. Cvičíte v rytmu dynamické hudby ve středně rychlém až rychlém tempu, dle Vaší aktuální fyzické kondice. Základem tohoto cvičení je statický běh kombinovaný s tanečními prvky a aktivním posilováním paží, ramen a prsních svalů pomocí lehkých činek Cvičením posilujete nejen celé tělo, ale také Vaši pevnou vůli a Vaše sebevědomí.

Cvičením RUN-DANCE docílíte rychlý úbytek váhy a výrazně se Vám zvýší fyzická kondice. Když porovnáme RUN DANCE s během, tak při cvičení RUN-DANCE spálíte mnohem více kalorií, neformujete pouze nohy, ale rovnou celé tělo Zapojíte a procvičíte všechny svaly. Rychle se zvyšuje fyzická kondice a vytrvalost celého těla.

Při cvičení se můžete zaměřit na různé partie svého těla a ty posilovat nebo tvarovat. K tomu jsou vhodné jednoruční neoprenové činky, případně posilovací kotníkové nebo zápěstní pásy. Pro ženy a děti do 15 let doporučujeme jako optimální posilovací zátěž činky nebo posilovací pásy o hmotnosti 0,5 - 2 kg, pro muže pak 1,5 - 5 kg. Posilovací zátěž volte vždy dle Vaší aktuální fyzické kondice, která se bude postupně zvyšovat. Pro zvýšení spalování tuků v oblasti břicha doporučujeme používat profesionální bederní thermo pás pro RUN DANCE.

Cvičit můžete v interiéru i exteriéru, sám nebo v kolektivu. V kolektivu je pozitivní síla a energie a užijete si mnohem více zábavy, takže doporučujeme spíše tuto verzi cvičení Ale de facto není podstatné, zda cvičíte sami nebo v kolektivu. Důležité je cvičit! A to pravidelně!

Při cvičení používejte kvalitní běžeckou obuv, ideálně s profesionálními sportovními gelovými stélkami pro RUN DANCE, které budou výrazně tlumit všechny otřesy během cvičení a budou tak šetřit Vaše kolena a kotníky. Při venkovním cvičení upřednostňujte zatravněné nebo nezpevněné povrchy.

Pokud se chcete nechat dostatečně motivovat pro svůj cíl a trvale zhubnout a zároveň se dozvědět mnoho zajímavých a podstatných informací o všem, co může pozitivně ovlivnit a urychlit Vaše efektivní hubnutí, tak Vám doporučujeme zakoupit motivační knihu s názvem Jak za měsíc zhubnout 5kg bez diet a stresu.

Přejeme Vám hodně úspěchů s RUN-DANCE a při plnění Vašeho motivačního cíle trvale snížit svoji hmotnost.

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies