THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 17 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Motivační kniha: Jak za měsíc zhubnout 5kg bez diet a stresu

Velmi přehledná motivační kniha, kde se dozvíte vše podstatné o hubnutí a získáte osobní motivaci a odhodlání pro definitivní skoncování s nadváhou. Kniha obsahuje spoustu důležitých a užitečných rad, které Vám pomohou k rychlé redukci Vaší váhy. Zjistíte, co je a co není podstatné při procesu snižování váhy. Na konkrétních příkladech si ukážeme chyby, kterých se lidé nejčastěji dopouští při snaze o zhubnutí a poradíme, jak se jich vyvarovat.

Zároveň Vám dáme do ruky skvělý motivační nástroj, který Vás bude pozitivně motivovat a podporovat ve Vašem procesu snižování hmotnosti. Představíme Vám také novou mocnou zbraň na nadváhu, která Vám pomůže velmi rychle zredukovat Vaši nadváhu, vrátit vám Vaše seběvědomí a obnovit Vaši fyzickou kondici.

Vysvětlíme Vám co je to index BMI a jeho vliv na Vaše zdraví. Zjistíte, jak moc je při hubnutí důležitá tepová frekvence a ukážeme Vám, jak s ní správně pracovat a jak si vypočítat své optimální tepové frekvenční pásmo, ve kterém Vaše tělo spaluje nejvíce tuků. A samozřejmě mnoho dalších důležitých informací a rad, které Vám pomohou co nejrychleji zhubnout.

Tato kniha je určená pro všechny, kteří chtějí jednou pro vždy snížit svoji hmotnost, zlepšit svoji fyzickou kondici a své zdraví a především prožít spokojený a šťastný život.


Také Vás trápí podobné problémy?

Mám problém s nadváhou

Nedaří se mi dlouhodobě snížit svoji váhu

Mám malou fyzickou kondici

Nemohu se donutit ke změně

 

A chtěli byste znát odpovědi na tyto otázky?

1/ Lze za měsíc shodit 5kg bez diet a bez stresu?

2/ Je možné dlouhodobě udržet svoji stabilní váhu?

3/ Jak rychle získat skvělou fyzickou kondici?

Kniha Vám pomůže s řešením těchto problémů a dá Vám odpovědi na 3 výše uvedené zásadní otázky. Také Vám dá spoustu užitečných rad a ukáže Vám tu správnou cestu pro zdravé a rychlé hubnutí. A především díky ní získáte silný motivační nástroj, který Vám pomůže překonat všechny překážky a Vy konečně dojdete k naplnění své tužby : SNÍŽIT SVOJI HMOTNOST, ZLEPŠIT SVÉ ZDRAVÍ a ZÍSKAT SKVĚLOU FYZIČKU.


 

RUN-DANCE Motivační kniha, bez které se při Vaší snaze o definitivní snížení hmotnosti, rozhodně neobejdete.
Motivační kniha: Jak za měsíc zhubnout 5kg bez diet a stresu Motivační kniha: Jak za měsíc zhubnout 5kg bez diet a stresu
Cena včetně DPH : 245,-Kč   

 


Krátká ukázka z knihy :

Je mnoho obézních lidí, kteří dlouhodobě bojují s nadváhou. Většina z nás se určitě někdy pokusila zhubnout. Ať již formou cvičení anebo pomocí nějaké diety. Otázka zní: Pomohlo Vám to? Opravdu jste zhubli? Větší část zřejmě odpoví, že ne. Menší části se to možná s vysokým úsilím podařilo, ale dříve či později se značná část těchto lidí vrací zpět na svoji původní váhu nebo dokonce ještě vyšší.

My Vám v této knize vysvětlíme, proč se tak děje a zároveň Vám poradíme, jak se těmto negativum vyvarovat a zhubnout už jednou provždy.

Nikdo z nás nemá v knize života napsáno, že bude štíhlý nebo tlustý. O tom si rozhodujeme sami svými činy a svým způsobem života. Jsme tím, kým jsme se podvědomě rozhodli být. Šťastní nebo nešťastní. Štíhlí nebo obézní.

Obezita není nemoc, se kterou se rodíme. Až na výjimky to je důsledek našeho životního stylu. Všichni se rodíme s podobnou porodní váhou, takže na startu života máme všichni stejné podmínky. Náš vývoj ovlivňuje zpočátku naše rodina, naše okolí, ale později již my sami. Za problémy s obezitou, pramenící v dětství, mohou nést část viny naši rodiče, ale za pozdější období již neseme odpovědnost především my sami. Ano, můžeme se vymlouvat, že obezita je dědičná, že všichni ve Vaší rodině mají nadváhu a Vy jste pouze obětí zděděných genů. Zapomeňte však na tyto klamné argumenty. Každý z nás je strůjcem svého osudu a svého štěstí. Takže pokud teď máte nadváhu, neznamená to, že ji musíte mít až do konce života. Máte možnost svobodně se rozhodnout, sebrat odvahu a najít motivaci tento stav změnit. Tak pojďme společně do toho! Pojďte s námi jednou pro vždy zhubnout! Tato kniha bude Vaším dobrým rádcem, průvodcem a motivačním mentorem, který Vás dovede do úspěšného cíle a Vy bude opět štíhlý, šťastní, zdraví a spokojení.

Motivační kniha: Jak za měsíc zhubnout 5kg bez diet a stresu


 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies