THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Služby DJ a PROFI ozvučení na Vaše oslavy a společenské akce

PROFI ozvučení a DJ služby pro všechny typy vnitřních i venkovních akcí včetně světelných efektů. 

Rád ozvučím a hudebním doprovodem zpříjemním všechny tyto akce :Svatební DJ

  • Svatby
  • Životní jubilea
  • Dětské párty a maškarní
  • Firemní večírky
  • DISCO a taneční zábavy
  • COUNTRY bály
  • Seniorské dechovkové a šlágr párty
  • Společenské a maturitní plesy

Hraji všechny hudební žánry (od dechovky, přes dětské písničky, POP, DISCO, ROCK až po COUNTRY nebo i vážnou či duchovní hudbu), vždy dle dohody a Vašich požadavků. Používám profesionální aktivní reproduktory RCF ART 945A o výkonu až 2100W a profesionální aktivní subwoofer RCF SUB 8003-AS II. Drátové i bezdrátové mikrofony. To vše připojené na mixážní pult. 

Zajistím rovněž světelné efekty a to vždy úměrně velikosti akce. Disponuji profesionálními robotickými světelnými hlavami, které dokáží vytvořit úžasnou světelnou show, LED bary a světelnou rampou s mnoha LED a laser efekty včetně GOBO projektorů a stroboskopu.


Cena : 

Hodinová sazba pro ozvučení a DJ služby je 700,-Kč.


Projekční služby

V případě životních jubileí, svateb, dětských párty, firemních večírků nebo maturitních plesů nabízíme také projekci fotografií, prezentací nebo filmů na jakoukoliv bílou plochu (velikost promítací plochy není nikterak limitovaná). Pro projekci stačí dodat USB flash disk. Cena za tuto službu je 700,-Kč a není časově omezená.

Pokud byste chtěli vyrobit animovanou prezentaci nebo krátký film na základě Vámi dodaných podkladů (fotografií, obrázků, textů, apod.) rádi pro Vás zajistíme i tuto službu a výsledné dílo pak promítneme na Vaši akci a následně Vám ho předáme na USB flash disku. Cena výroby této prezentace je odvislá od časové náročnosti. Cenu Vám rádi sdělíme po upřesnění Vašich požadavků a rozsahu této prezentace.

Pro obce i města bez vlastního kina jsme schopni zajistit vnitřní i venkovní projekci Vámi vybraných filmů. Cena za projekci a profesionální ozvučení jednoho filmu je 3.000,-Kč.

 


Doprava na akce

Doprava do 35km od Horažďovic je ZDARMA. Nad tuto vzdálenost pak účuji 8,-Kč / km.

 


Kontakt

Máte zájem o mé služby ? Napište mi přes kontaktní webový formulář, nebo zavolejte na číslo 724 577 295. Rád Vás poznám a splním všechny Vaše přání a požadavky pro Vaši maximální spokojenost, neboť spokojený zákazník je vždy moje velká RADOST.

Děkuji, že jste si vybrali právě mé služby.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies