THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Karbonové infrazářiče IQ-STAR T Vertical

Karbonové infrazářiče IQ-STAR T Vertical představují spojení nejmodernější topné technologie s luxusním minimalistickým designem, jehož základem je tenké eliptické tělo infrazářiče a štíhlý, ale přitom velmi stabilní podstavec. Celé tělo infrazářiče je vyrobené- z antikorozní slitiny. To vše dělá z těchto infrazářičů atraktivní produkt té nejvyšší kvality, který je přitom dostupný za skvělou cenu.

Dlouhá topná trubice s nanofikovaným karbonovým vláknem a s provozní životností až 10 tis. provozních hodin rovnoměrně šíří teplo do okolního prostoru. Větší délka trubice znamená mnohem širší pokrytí vytápěné plochy, než-li je tomu u jiných typů infrazářičů. Pocitově tak docílíme mnohem vyšší tepelný výkon, něž-li je skutečný příkon. Dá se tak říci, že při minimální spotřebě el. energie získáte maximální pocit tepla. 

Infrazářič IQ-STAR T Vertical je možné ovládat manuálně na horní části infrazářiče nebo pohodlně pomocí dálkového ovladače. Možnost nastavení dvou topných výkonů: 1000W nebo 2000W. Pomocí dálkového ovladače můžete nastavit také automatické časové vypnutí 1-24 hod.

V interiéru se používá pro přitápění v obytných místnostech. Velmi časté je použití v kancelářích, showroomu, dílnách, provozovnách, skladových halách apod. Využívají ho také chalupáři po příjezdu do studené, promrzlé chaty či chalupy, než se jim podaří pořádně roztopit kamna a zahřát stěny. Své uplatnění nachází rovněž v masérských salonech pro zahřátí těla a uvolnění svalového napětí.

Venku ho využijete na zpříjemnění Vašeho posezení na terase, zimní zahradě, pod pergolou či na balkoně. 

Tento infrazářič má elektronické spínání, nelze ho proto spínat žádným externím zařízením (spínací hodiny, externí termostat, apod.). Délka přívodní šňůry je 1,8m a je zakončená zásuvkovou vidlicí. 

Infrazářiče IQ-STAR T Vertical jsou stvořené pro extrémní podmínky, vhodné pro venkovní i vnitřní použití. Skvělý poměr : cena - výkon - TOP kvalita a luxusní design.


 

 Technické parametry  

 IQ-STAR T Verical black

 

 ♦ nadstandardní záruka 3 roky

 Regulovatelný topný výkon - 2 stupně  1000 / 2000 W
 

 Digitální displej na těle infrazářiče, dálkové ovládání,

 časově nastavitelné vypnutí

 ANO
 Maximální vytápěná plocha in / ex  30 / 14 m2
 

 Rozměry D x Š x V

 Hmotnost

 

 21 x 17,4 x 103,2 cm

 6 kg

 Krytí  IP44

 

Cena bez DPH

 4.980,-Kč + DPH

♦ Podmínkou 3 leté záruky je zakoupení zásuvkové přepěťové ochrany, která chrání infrazářič proti možnému poškození elektrickým přepětím.

 


Doporučované příslušenství :

Univerzální nerezový teleskopický stojan IQ-TS

pro všechny modely

IQ-STAR

 

 

Zásuvková přepěťová ochrana

pro infrazářiče

max. zatížení 3600 W

♦ zakoupením získáte prodlouženou

3- letou záruku na Váš infrazářič

Topná trubice

s nanofikovaným

karbonovým vláknem

pro model IQ-STAR T Vertical

2000W

IQ-STAR Přepěťová ochrana

1.680,-Kč + DPH

360,-Kč + DPH

1.680,-Kč + DPH

Potřebujete pomoci s výběrem vhodného typu infrazářiče ? Zavolejte nám na +420 380 830 090 nebo nám napiště přes webový formulář, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem, případně zodpovíme veškeré Vaše technické otázky.


Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA

 

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies