THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Malé a mobilní IQ-FTV elektrárny s bateriovým uložištěm

Chcete být nezávislí na elektrické rozvodné síti doma nebo na cestách ? Máte chatu, mobilheim nebo obytný vůz bez možnosti připojení k elektrické síti ? Nebo jen chcete snížit své náklady za elektřinu ? Pro všechny tyto případy máme jednoduché řešení v podobě malých fotovoltaických elektráren IQ-FTV o výkonu 1KW, které je možné snadno přenášet. Získáte tak rychlé připojení k elektrické energii, kdykoliv a kdekoliv, bez nutnosti montážní firmy.

Každá IQ-FTV elektrárna má přenosnou invertorovou jednotku s bateriovým uložištěm (LiFePo4 baterie s životností až 13 let) a s připojovacími elektrickými zásuvkami a USB konektory pro napájení různých typů elektrických spotřebičů. K invertorové jednotce připojíte pomocí konektorů solární panely a elektrárna je okamžitě plně funkční. Invertorová jednotka obsahuje řídící jednotku MPPT pro optimalizaci solárního napájení a také LCD displej na kterém lze například sledovat aktuální stav baterie, údaje o jejím nabíjení, připojené přístroje a jejich odběr el. energie a také řadu dalších důležitých údajů.

Přímo z invertorové jednotky můžete napájet malou lednici, malý vařič, televizi, rádio, ventilátor, počítač a nabíjet všechny vaše mobilní telefony a další drobnou elektroniku.

Pokud by nastala dlouhodobější inverze, můžete baterie uložené v invertorové jednotce rychle dobít z elektrické zásuvky 230V/50HZ. Invertorová jednotka je snadno přenosná, můžete ji tak kdykoliv přivézt na potřebné místo, tam připojit na solární panely a pak ji zase odvézt domů do bezpečí.

Oba typy IQ-FTV elektráren jsou dodávány jako jednoduché stavebnice, které si zvládnete sami velmi rychle nainstalovat a zapojit. Obzvláště pak model IQ-FTV 1000PM, který zapojíte během několika minut.

Využití těchto elektráren :

  • Snížení spotřeby elektrické energie z veřejné rozvodné sítě
  • Nezávislost na elektrické síti na cestách
  • Pro majitele chat a chalup bez možnosti připojení k veřejné elektrické síti
  • Pro majitele obytných vozů a karavanů

 


Přehled modelů :

 Model :

IQ-FTV 1000SCB

výkon 1KW

IQ-FTV 1000PM

výkon 1KW

 Foto : Mobilní a ostrovní IQ-FTV elektrárny Mobilní a ostrovní FTV elektrárny IQ-FTV
 Invertorová jednotka :

 rozměry 31 x 36 x 51cm

 hmotnost 33kg

 rozměry 34 x 31 x 23cm

 hmotnost 19kg

 Bateriové uložiště :  

 LiFePO4 lithium battery 1690WH(66AH/24V)

 možnost připojení další externí baterie

 LiFePO4 lithium battery 1228WH
 Vstupní napájení :  

 solární panely - 570W

 AC z el. zásuvky - 230V/50HZ

 

 solární panely - 200W

 AC z el. zásuvky - 230V/50HZ

 DC z autozásuvky - 12-28,5V

 AC výstupy :

 2x 110-240V  4x 220-240V/50HZ
 DC výstupy :  

 3x 12V

 2x USB 5V

 2x USB-C

 4x USB-A

1x autozásuvka 12V

 2x DC5521

 Typ solárních panelů :

 statické panely

Mobilní a ostrovní IQ-FTV elektrárny

 skládací panely

Mobilní a ostrovní IQ-FTV elektrárny

 Solární panely :  

 285W polycrystalline - 2ks

 rozměry 99 x 164 x 4cm

 

 100W monocrystalline - 2ks

  rozměry rozložené 44 x 170 x 0,5cm

  rozměry složené 44 x 37 x 3cm

 Cena celého systému bez DPH :  44.880,-Kč   48.880,-Kč 

 


Vysvětlení hlavních rozdílů mezi oběma modely :

1/ IQ-FTV 1000SCB

Má fotovoltaické panely určené pro pevnou montáž na šikmou nebo plochou střechu, případně na fasádu domu nebo na zpevněný nebo zatravněný povrch. K invertorové jednotce lze připojit další externí baterii a tím zvýšit kapacitu bateriového uložiště. Ideální pro chataře, chalupáře, pro majitele mobilheimů a všude tam, kde chcete ponechat trvale instalované solární panely a k nim připojovat invertorovou jednotku s bateriovým uložištěm.

 

2/ IQ-FTV 1000PM

Malý lehký systém se skládacím a snadno přenosnými fotovoltaickými panely a s velmi rychlým sestavením. Tento systém sestavíte během chvilky na jakémkoliv místě. Fotovoltaické panely je možné položit na zpevněný nebo zatravněný povrch, na střechu domu, stanu nebo vozu, připevnit na fasádu domu, na plot, nebo na jinou vhodnou konstrukci. Invertorová jednotka má širokou škálu AC i DC zásuvek a konektorů pro připojení různých typů elektrických spotřebičů. V případě potřeby ji rychle nabijete z elektrické sítě. Tento model je ideální pro majitele obytných vozů, do kempů a pro všechny, kteří tráví hodně času v přírodě a na cestách. Je také velmi vhodná pro připojení mobilní kanceláře.


Fotovoltaické panely pro model IQ-FTV 1000SCB (set 2ks)

Montáž na šikmou nebo plochou střechu případně na zpevněný nebo zatravněný povrch
Mobilní a ostrovní IQ-FTV elektrárny Mobilní a ostrovní IQ-FTV elektrárny

 

Fotovoltaické panely pro model IQ-FTV 1000PM (set 2ks)

Malé, skládací, snadno přenosné, můžete je

položit na zpevněný nebo zatravněný povrch

na střechu domu, stanu nebo vozu, připevnit na fasádu domu,

na plot, nebo na jinou vhodnou konstrukci

Mobilní a ostrovní IQ-FTV elektrárny Mobilní a ostrovní IQ-FTV elektrárny


Pokud se chystáte montáž fotovoltaického systému spojit s výměnou střešní krytiny, tak rozhodně doporučujeme extrémně odolnáou plast-karbonovou střešní krytinu IQ-LASTRA LIFE.

Prohlédněte si také Fotovoltaické klimatizace IQ-FTC s tepelným čerpadlem a bateriovým uložištěm pro chlazení a vytápění o výkonu 3-5KW. Tyto klimatizace jsou dodávány jako jednoduché stavebnice.


Máte-li jakýkoliv dotaz k těmto malým fotovoltaickým elektrárnám nebo potřebujete poradit s výběrem vhodného typu, tak nám prosím zavolejte na tel. +420 380 830 090, nebo pošlete e-mail na adresu info@iq-therm.cz, případně použijte kontaktní formulář. Rádi Vám na vše odpovíme nebo odborně poradíme.

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies