Zavřít X :
THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Vyhledávání
Novinky

    

Úsporné elektrické infra-topné systémy - Skleněné duální thermo radiátory IQ-A s termostatem s umělou inteligencí - Skleněný duální thermo radiátor IQ-A10 s termostatem s umělou inteligencí + Doprava zdarma

Skleněný duální thermo radiátor IQ-A10 s termostatem s umělou inteligencí + Doprava zdarma

skleněný duální thermo radiátor IQ-A10
skleněný duální thermo radiátor IQ-A10skleněný duální thermo radiátor IQ-A10skleněný duální thermo radiátor IQ-A10skleněný duální thermo radiátor IQ-A10skleněný duální thermo radiátor IQ-A10
Kód položky:
radiátor IQ-A10
Dostupnost (dny):
Skladem
Cena (s DPH):
12 632 Kč
Naše cena v EUR:
(495,37 EUR )

Luxusní černé skleněné duální thermo radiátory IQ-A kombinující klasické konvekční vytápění s příjemným infračerveným sálavým teplem. Disponují nejnovějším typem termostatu s umělou inteligencí, která sama nastaví ideální topný režim, zároveň také optimalizuje poměr sálavého a konvekčního vytápění, čímž docílí naprosto dokonalé tepelné pohody.

Výkon : 1000W
Rozměry D x V x H : 80 x 45 x 8 cm
Hmotnost : 10 kg
Krytí : IP 24

Za skleněnou přední části radiátoru je umístěn sálavý infrapanel a vzádech radiátoru v jeho spodní části je v keramickém pouzdru uložen topný karbonový termočlánek. Oba tyto topné systémy tvoří duální topnou technologii a poměr obou složek určuje v režimu AUTO umělá inteligence. Ve všech ostatních topných režimech je tento poměr pevně nastaven na 50:50%.

Velmi jednoduché nastavení termostatu, stačí zadat požadovanou topnou teplotu a zapnout funkci AUTOUmělá inteligence vše ostatní nastaví za Vás a bude topný režim neustále upravovat dle frekvence pohybu osob v daném prostoru. Umělá inteligence stále hlídá a optimalizuje spotřebu elektrické energie. Když se v místnosti nikdo nepohybuje, tak sama sníží topnou teplotu. Jakmile zachytí pohyb, tak opět rychle vytvoří skvělou tepelnou pohodu. Díky možnosti automatického upravování poměru sálavého a konvekčního tepla budete mít pocit, že jste doslova obklopeni teplem. Teplo bude všude kolem Vás a Vy máte pocit, že netopí radiátor, ale topí celá místnost. To vše díky umělé inteligenci a sálavé složce, která akumuluje teplo ve všem pevném (stěny, podlaha, strop, nábytek, apod.), co se nachází v místnosti. Tyto předměty pak naakumulované teplo sálají zpět do interiéru. Radiátor tak topí mnohem kratší dobu, než-li jiné topné systémy, čímž spotřebovává výrazně méně elektrické energie a zároveň vytváří úžasný tepelný komfort.

K radiátoru lze kdykoliv dokoupit přídavný WIFI modul a ovládat ho pak na dálku přes mobilní telefon nebo tablet. Luxusní skleněný povrch radiátoru z černého tvrzeného skla akumuluje zbytkové teplo, které pak sálá do prostoru ještě nějaký čas i po vypnutí radiátoru. Radiátory se dodávají s připojovací šňůrou se zásuvkovou vidlicí. 

Sálavé teplo proniká hluboko do lidského těla, kde příznivě stimuluje látkovou výměnu a ozdravné procesy v těle. Uvolňuje svalové napětí, blahodárně působí při revmatických potížích, při bolestech svalů a kloubů a výrazně urychluje léčbu zánětlivých a virových onemocnění. Sálavé teplo nevíří prachové částice. Duální thermo radiátory IQ-A jsou proto vhodné i pro alergiky, astmatiky a osoby s chronickými dýchacími potížemi.

Jak lze chytře uspořit náklady na vytápění s našimi duálními thermo radiátory IQ-A nebo IQ-K wifi a infrapanely IQ-I wifi naleznete v tomto článku.

Termostat s umělou innteligencí a s možností připojení přídavného WI-FI modulu

Duální thermo radiátory IQ-A mají integrovaný podsvícený LCD termostat s umělou inteligencí. Termostat má uživatelsky velmi jednoduché ovládání. Termostat je ideální používat v režimu AUTO, kdy umělá inteligence sama upravuje optimální topný režim a jeho délku. Uživatel pak pouze nastaví pomocí tlačítek +/- nastavovat požadovanou topnou teplotu v rozpětí 10 - 30°C. S vloženým WI-FI modulem si pak můžete v mobilní aplikaci nastavit individuální týdenní topný režim. 

Kromě teploty můžete na termostatu také nastavit jeden z 5 topných režimů :

Auto radiátor je řízen umělou intelegincí, ta sama přepíná mezi nastavenými teplotami pro režim Comfort a Eco dle frekvence pohybu osob a také upravuje poměr sálavého a konvekčního tepla, které radiátor produkuje
Comfort radiátor topí dle vyšší nastavené teplotní hodnoty na termostatu pro komfortní teplotní režim
Eco radiátor topí dle nižší nastavené teplotní hodnoty na termostatu pro úsporný topní režim
Anti-freeze radiátor topí v protizámrzném režimu, udržovaná teplota 7°C (+/- 3°C)
Eco program pouze s připojeným WI-FI modulem, v mobilní aplikaci si pak nastavíte vlastní týdenní topný program a radiátor bude topit podle tohoto programu

Termostat má možnost nastavení topné teploty s přesností +/- 0,1 °C. Dojde-li v místnosti k poklesu teploty o 0,5°C od nastavené hodnoty, radiátor se automaticky zapne, dotopí znovu na nastavenou hodnotu a poté se opět vypne. Radiátor tak většinou topí pouze několik minut a pak se opět vypne.

Přídavný WI-FI modul

Přídavný modul lze kdykoliv dokoupit a jednoduše vložit slotu v zadní části radiátoru. S WI-FI modulem pak můžete radiátor vzdáleně ovládat a kontrolovat pomocí volně dostupné mobilní aplikace pro ANDROID i IOS.

Na telefonu pak můžete kontrolovat aktuální teplotu v místnosti, kde je radiátor instalován, můžete zvýšit nebo snížit topnou teplotu, nastavit týdenní program nebo vybrat některý z přednastavených topnch režimů, případně radiátor vypnout. Pro přehlednost a snadnou orientaci můžete v mobilní aplikaci pojmenovat jednotlivé radiátory (například podle názvu místnosti) a pak bude vždy přesně vědět, jak který radiátor pracuje.

Pokud nechcete nastavovat každý radiátor individuálně, můžete v aplikaci vytvořit neomezené množství topných zón, do nich radiátory přesunout a pak již jen upravovat parametry pro celou topnou zónu. Všechny radiátory umístěné v této topné zóně pak budou pracovat jednotně, dle nastavených parametrů pro tuto zónu. Když chcete v domě vytvořit více topných zón, tak si je opět můžete libovolně pojmenovat a přesunout do nich požadované radiátory. Totéž můžete použít, když vlastníte více nemovitostí a v každé z nich chcete individuální nastavení topného režimu (individuální topnou zónu).

V mobilní aplikaci můžete také kontrolovat spotřebu jednotlivých radiátorů, případně nastavit upozornění na překročení nastaveného limitu spotřeby v KW. Limit lze nastavit pro 24 hod nebo 7 dnů, případně pro celý jeden měsíc. Budete tak mít neustále přehled o Vašich nákladech na vytápění u jednotlivých radiátorů nebo celých topných zónách.

Termostat lze také vzdáleně přes mobilní aplikaci uzamknout. Zamezíte tak neoprávněné manipulaci s termostatem a v něm nastavenými hodnotami. Pokud poskytnete přihlašovací údaje k Vašemu účtu v mobilní aplikaci dalším uživatelům (například rodinným příslušníkům), tak se v jejich telefonu také zobrazí všechny připojené radiátory nebo topné zóny a budou je moci rovněž kontrolovat a měnit jejich nastavení.

V mobilní aplikaci lze také zapnout nebo vypnout další chytré funkce, kterými je radiátor vybavený - viz. níže.

Termostat s WI-FI technologií je určený pro chytré domácnosti, kde chtějí vzdáleně kontrolovat a spravovat topný systém. Pro hotely, penziony a velké komerční a kancelářské objekty, kde můžete pohodlně z jednoho místa kontrolovat a upravovat teplotu v jednotlivých prostorách. Je to rovněž ideální řešení pro všechny chalupáře a chataře, kteří si pohodlně zapnou topení ještě před příjezdem a přijedou již do příjemně vyhřátého objektu.

Pomocí této mobilní aplikace je možné ovládat nejen tyto skleněné duální thermo radiátory IQ-A, ale také duální thermo radiátory IQ-K wifi a také infrapanely IQ-I wifi s technologií DUAL-THERM. Všechny tyto topné systémy tak lze libovolně kombinovat a ovládat v jedné společné aplikaci.

Duální thermo radiátory IQ-A mají i další chytré funkce :

 • Senzor pohybu - je aktivní v režimu AUTO a je součástí umělé inteligence, která jeho prostřednictvím vyhodnucuje frekvenci pohybu osob v místnosti a podle toho upravuje topný režim. Šetří tak Vaše náklady na vytápění.
 • Kontrola spotřeby el. energie - pouze s vloženým WI-FI modulem. V mobilní aplikaci pak můžete kontrolovat spotřebu el. energie (KW) za posledních 24 hod, týden nebo měsíc. Náklady za vytápění jsou tak pod Vaší stálou kontrolou.
 • Grafický indikátor spotřeby el. energie - upozorňuje Vás, jakou ekonomiku spotřeby el. energie máte u Vašeho radiátoru nastavenou a směruje Vás k optimálnímu a energeticky úspornému užívání radiátoru

 

Využití skleněných duálních thermo radiátorů IQ-A:

 • moderní privátní i komerční interiéry
 • rodinné domy a byty
 • chaty a rekreační domy (včetně kamenných či vlhkých)
 • hotely a penziony
 • administrativní budovy
 • nemocnice a lékařské ordinace
 • prodejny a drobné provozovny
 • ideální náhrada za neekonomické přímotopy

 

Duální topná technologie

 

Luxusní černý skleněný povrch

 

Přehledný LCD termostat s umělou inteligencí

Skleněné duální thermo radiátory IQ-A Skleněné duální thermo radiátory IQ-A Skleněné duální thermo radiátory IQ-A
Ideální pro všechny typy interiérů Možnost vzdáleného ovládání přes mobilní aplikaci Slot pro vložení přídavného WI-FI modulu
Skleněné duální thermo radiátory IQ-A Skleněné duální thermo radiátory IQ-A Skleněné duální thermo radiátory IQ-A

Orientační kalkulačka příkonů skleněných duálních thermo radiátorů IQ-A :Duální thermo radiátory IQ-K wifi

Obytné místnosti, kanceláře, apod.

30 W / m3 

Předsíně, technické místnosti, apod.

10 W / m3 

Chodby, WC

20 W / m3 

Koupelny

35 W / m3

* Uvedené příkony jsou pouze orientační a slouží pouze pro zjednodušený výpočet příkonů duálních thermo radiátorů pro jednotlivé prostory. Platí, že čím lepší má objekt izolační a akumulační vlastnosti, tím nižší příkon k vytápění potřebujeme a naopak.

  

 

Spočítejte si splátky s kalkulačkou CETELEM

Prodejce nema povolen produkt

Úvěrová kalkulačka

Cena zboží :12 632,00 Kč
Typ půjčky :
Typ pojištění :
Přímá platba :
Počet splátek:
Odklad splátek:
Výše splátky :0 Kč
Výše úvěru :0 Kč
RPSN : %
Úroková sazba: % p.a.
Celková částka splatná klientem: 0,00 Kč
 
Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

Termoizolační nátěr THERMOMAX EXTRA 5kg

Termoizolační nátěr v 5kg balení, vhodný pro použití do interiéru i exteriéru, spotřeba 0,4 kg/m2, vydatnost 13 m2/bal. V bílé barvě, pro ostatní barevné ostíny nás kontaktujte.

Cena: 1 902 Kč (s DPH)

74,59 EUR

Vysokoteplotní panel IVT 1200W

Vysokoteplotní sálavý panel THERMOWELL IVT 12 má topný výkon 1200W, rozměry 1500x130x50mm, hmotnost 6kg, napětí 230V, krytí IPX4. Antikorozní povrchová úprava v šedé barvě, vhodná do vlhkého a chemick ...

Cena: 9 495 Kč (s DPH)

372,35 EUR

IQ-STAR M 2500W black (černý)

Karbonové infrazářiče IQ-STAR M se vyznačují atraktivním designem s tělem z ušlechtilé oceli s extrémně vysokou povětrnostní, mechanickou a antikorozní odolností. Jsou, stejně jako infrazářiče IQ-STAR ...

Cena: 6 999 Kč (s DPH)

274,47 EUR

Karbonové infrazářič IQ-STAR T Vertical

Karbonové infrazářiče IQ-STAR T Vertical představují spojení nejmodernější topné technologie s luxusním minimalistickým designem, jehož základem je tenké eliptické tělo infrazářiče a štíhlý, ale přito ...

Cena: 5 995 Kč (s DPH)

235,1 EUR

Karbonový infrazářič - BLADE S silver DOPRAVA ZDARMA

Karbonový infrazářič BLADE S se vyznačuje velmi luxusním a atraktivním designem s pohodlným ovládáním přes dálkový ovladač.

Cena: 6 729 Kč (s DPH)

263,9 EUR
Rychlý kontakt

obchoní zastoupení firmy IQ-THERM CZ:

IQ-THERM CZ

Komušín 76

341 01 Horažďovice

+420 376 38 29  38

+420 724 577 295

info@iq-therm.cz

www.thermowell.cz

Anketa
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies