Zavřít X :
THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Vyhledávání
Novinky

    

Malá IQ-FTV elektrárna s bateriovým uložištěm

Chcete být nezávislí na elektrické rozvodné síti doma nebo na cestách ? Máte chatu, mobilheim nebo obytný vůz bez možnosti připojení k elektrické síti ? Nebo jen chcete snížit své náklady za elektřinu ? Pro všechny tyto případy máme jednoduché řešení v podobě malé fotovoltaické elektrárny IQ-FTV s bateriovým uložištěm. Získáte tak rychlé připojení k elektrické energii, kdykoliv a kdekoliv, bez nutnosti montážní firmy.

IQ-FTV elektrárna je složená z 1ks polohovatelného solárního panelu, malé přenosné ovládací jednotky s LCD displejem a s bateriovým uložištěm (LiFePo4 baterie s životností až 13 let). V balení jsou přiložené také 2ks LED žárovek se svátivostí 700Lm (srovnatelné s původní 60W žárovkou).

Ovládací jednotka obsahuje konektor pro připojení solárního panelu, konektory pro připojení 2ks LED žárovek a 2x USB konektor pro napájení drobné elektroniky.

Ovládací jednotka obsahuje řídící MPPT řadič pro optimalizaci solárního napájení a také LCD displej na kterém lze například sledovat aktuální stav baterie, údaje o jejím nabíjení, připojené přístroje a jejich odběr el. energie, apod. K ovládací jednotce připojíte pomocí konektoru solární panel, který umístíte na slunné místo a elektrárna je okamžitě plně funkční.


Využití fotovoltaické elektrárny IQ-FTV

Elektrárna IQ-FTV je ideální pro chataře, zahrádkáře a milovníky campingu, kteří nemají přístup k elektrické energii. Elektrárna Vám zajistí vnitřní nebo venkovní osvětlení a také s ní můžete napájet drobnou elektroniku, například mobilní telefon, tablet, PC, apod. Zároveň také poslouží jako záložní zdroj elektrické energie při případných výpadcích elektrické energie (například v důsledku bouře, velkého větru, námrazy, apod.).

Elektrárna IQ-FTV je vhodná rovněž do pergoly, kde ji využijete pro osvětlení a také pro nabíjení drobné elektroniky.

Počet stránek:1
tabulkové zobrazení

Malá IQ-FTV elektrárna s bateriovým uložištěm + Doprava zdarma

Chcete být nezávislí na elektrické rozvodné síti doma nebo na cestách ? Máte chatu, mobilheim nebo obytný vůz bez možnosti připojení k elektrické síti ? Nebo jen chcete snížit své náklady za elektřinu ...

Cena: 7 995 Kč (s DPH)

313,53 EUR
Počet stránek:1
 
Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

Značkový sportovní ručník RUN-DANCE

Značkový sportovní ručník RUN-DANCE, rozměry 40 x 80 cm, rychleschnoucí, mikrovlákno 200g/m2. Světle modrý s bílým rámečkem a bílým značkovým potiskem.

Cena: 145 Kč (s DPH)

5,69 EUR

IQ-PROMOTION 1001S + doprava zdarma + ZDARMA 1x slajd s Vašim reklamním obsahem

Chcete zviditelnit Vaši firmu, upoutat na chystanou akci, nebo jen vzbudit pozornost ? Často měníte obsah reklamy a stojí Vás to nemalé peníze ? Potřebujete rychlý, levný a přitom velmi účinný zdroj r ...

Cena: 10 495 Kč (s DPH)

411,57 EUR

IQ-STAR BOLA 2500W silver

Karbonové infrazářiče IQ-STAR BOLA jsou vybavené nejmodernější topnou technologií. Ultratenké eliptické tělo jim dodává velmi atraktivní a luxusní design. Jsou vyrobené z ušlechtilé oceli s extrémně v ...

Cena: 6 995 Kč (s DPH)

274,31 EUR

LED reklamní a textový displej IQ-LP plus FULL COLOR (plnobarevný)

LED reklamní a textové displeje IQ-LP (LED PROMOTION) představují novou, moderní formu efektivního reklamního a komunikačního nástroje pro sdílení textového obsahu. Firmy tak mohou jednoduše prezentov ...

Cena: 18 998 Kč (s DPH)

745,02 EUR

Cena: 163 Kč (s DPH)

6,38 EUR
Rychlý kontakt

obchoní zastoupení firmy IQ-THERM CZ:

IQ-THERM CZ

Komušín 76

341 01 Horažďovice

+420 376 38 29  38

+420 724 577 295

info@iq-therm.cz

www.thermowell.cz

Anketa
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies