THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Maloobchod - Velkoobchod - E-shop - již 18 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
 •  

 

Interiérová malba THERMOWELL – s antialergenní a bakteriální odolností a odolností vůči plísním

Obáváte se nebezpečných plísní a bakterií ? Trápí Vás alergie, nebo častý výskyt virových onemocnění ? Pracujete v prostředí se zvýšenou vlhkostí (kuchyně, prádelny, apod.) nebo ve zdravotnictví, kde se to hemží různými viry a bakteriemi ? Tak právě pro Vás je zde interiérová malba THERMOWELL s antialergenní a bakteriální odolností a odolností vůči plísním.

Interiérová malba THERMOWELL je vysoce kvalitní, omyvatelná nátěrová hmota s vynikající krycí schopností. Malba je vyrobena na bázi nanotechnologie a obsahuje ionty stříbra, jež zničí až 99,99% virů, bakterií a plísní. Díky tomu se velmi výrazně snižuje výskyt virových onemocnění a alergických obtíží. To ocení zejména rodiče malých dětí, dětská zařízení (školy, školky), zdravotnická zařízení a majitelé firem s větším počtem zaměstnanců.


10 důvodů, proč zvolit interiérovou malbu THERMOWELL :

 1. Profesionální barva, která zbaví Vaše stěny všech bakterií a virů a vytvoří tak zdravé a bezpečné prostředí.
 2. Po zaschnutí vytvoří vnitřní prostředí, které je přátelské vůči člověku, zvířatům a rostlinám (EN 71-3).
 3. Neuvolňuje žádné škodlivé látky (EN 16000), je tak vhodná i pro alergiky, astmatiky a chronicky nemocné osoby.
 4. Zničí 99,99 % bakterií, které se běžně vyskytují na stěnách (JIP Z 2801).
 5. Odolnost proti plísním (EN 15457).
 6. Odolná vůči mírným dezinfekčním prostředkům (EN 13529).
 7. Vynikající mechanická odolnost proti běžnému opotřebení a na lehké mokré čištění (EN 13300).
 8. Certifikováno pro zdravotní, potravinářské, farmaceutické a veterinární operace.
 9. Snižuje výskyt virových onemocnění.
 10. Vodou ředitelná, 100% ekologická malba

 

Interiérová malba THERMOWELL Malba je skladem dostupná v základní sněhově bílé barvě. Je však možné individuální tónování pomocí běžně dostupných přípravků do různých barevných odstínů, nebo si může objednat natónovaný nátěr přímo u nás. Vzorkovník barevných odstínů naleznete zde. Dodací lhůta tónovaných nátěrů je cca 10 dní.
Interiérová malba THERMOWELL Výzkumné projekty jednoznačně prokázaly, že interiérové stěny jsou útočištěm mnoha druhů virů a bakterií, z nichž je značná část pro lidské zdraví škodlivá nebo až nebezpečná. Při přímém, ale i nepřímém kontaktu s takto infikovanými stěnami může snadno dojít k nákaze. Aplikace našeho nátěru je v tomto případě velmi účinnou prevencí v boji s těmito mikroorganismy. Ničí až 99,99 % bakterií a plísní. Tím zabezpečují zdravé, bezpečné a hygienické prostředí. Vyrobeno na bázi nanotechnologie v kombinaci s využitím iontů stříbra.

Interiérová malba THERMOWELL  s antialergenní a bakteriální odolností a odolností vůči plísním :

balení :

vydatnost :

cena bez DPH :

7 kg

cca 28 m2

   1.380,- Kč

25 kg

cca 100 m2

4.480,- Kč


 

Související produkty : termoizolační nátěr pro snížení tepelných ztrát a sanaci plísní v důsledku tepelných mostů ve stavebních konstrukcích


Naše produkty znáte i z televizních pořadů RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a RADY PTÁKA LOSKUTÁKA.

Potřebujete poradit s výběrem vhodného typu malby nebo se sanací plísní ? Zavolejte nám na telefon +420 380 830 090 nebo nám napište. Velmi rádi a ochotně vám poradíme, či zdarma naceníme vaši poptávku. Těšíme se na spolupráci.  Kontakty  z d e .

 

 

 
 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies