THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 13 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.

Produkty
  •  

 

THERMOWELL - Vaše jednička v úsporách energie !

Jsme velkoobchodní a maloobchodní zastoupení značky THERMOWELL a IQtherm pro Českou a Slovenskou republiku. Obě obchodní značky zahrnují portfolio produktů, jejichž hlavním cílem je snížení nákladů na vytápění a úspora energie. Výrobky jsou vyráběny v dceřiných společnostech ve Francii, Německu, Itálii, Slovensku, Velké Británii, Turecku, Jižní Korei a Číně.

Hledáme nové obchodní partnery pro velkoobchodní a maloobchodní zastoupení a to nejen v ČR. Připojte se k úspěšným a kontaktujte nás pro obchodní podmínky.
 

 

Navštivte naši obchodní kancelář v Praze a to každou středu od 9.30 do 16 hod., na adrese V Chotejně 9/1307, Praha 10 (budova ředitelství firmy TESLA a.s.).

 

DÁREK

ke každé objednávce nad 2.800,-Kč bez DPH

DÁREK

ke každé objednávce nad 8.800,-Kč bez DPH

DÁREK

ke každé objednávce nad 18.800,-Kč bez DPH

Univerzální IQ držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

Světelný LED ventilek

Vhodný na kolo, motorku, auto.

 

Akce se nevztahuje na smluvní obchodní partnery.

Silikonový držák a stojánek (2v1) na mobil či tablet

Zajistí stabilní a bezpečné držení Vašeho telefonu nebo tabletu,

zároveň poslouží jako praktický stojánek.

Akce se nevztahuje na smluvní obchodní partnery.

Solární robotická tarantule

Pobaví nebo vystraší Vás i Vaše přátele.

 

Akce se nevztahuje na smluvní obchodní partnery.

 


Aktuální novinky

IQ-ISSL 15 POWER plus

Solární LED pouliční svítidla IQ-ISSL - nové modely pro rok 2019

Hledáte ekonomický zdroj veřejného osvětlení ? Potřebujete světlo v místech, kde není elektrické vedení ? Potřebujete osvětlit komunikaci, náměstí, park, zahradu, firemní areál či další venkovní prostory ? Solární LED svítidla IQ-ISSL to vše vyřeší. Díky nim získáte dostatečný zdroj světla, který svítí zcela ZDARMA.

Karbonové infrazářiče IQ-STAR

Karbonové infrazářiče IQ-STAR

Karbonové infrazářiče IQ-STAR jsou revoluční novinkou v oblasti infračerveného vytápění. Tělo je vyrobené z ušlechtilé slitiny s vysokou mechanickou a antikorozní odolností. Vysoké krytí umožňuje použití infrazářičů ve venkovním nebo vlhkém prostředí. Ladně oblé křivky a kombinace matných a lesklých prvků, dodávají těmto infrazářičům exkluzivní a zcela nezaměnitelný design s nádechem výjimečného luxusu.

Infra radiátory IQ-K

Chytré duální thermo radiátory IQ-K

DUÁLNÍ THERMO RADIÁTORY IQ-K s řadou technologických novinek a chytrých funkcí jsou unikátní novinkou v oblasti elektrického vytápění. Revoluční duální technologie kombinující klasické konvenční vytápění s infračerveným sáláním tepla. Výsledkem je unikátní, maximálně úsporný topný systém s velmi rychlým teplotním nárůstem, vytvářející naprosto dokonalou teplotní pohodu. Exkluzivní design.

Thermo radiátory IQ-S

Thermo radiátory IQ-S

Nové elektrické THERMO RADIÁTORY IQ-S s karbonovým termočlánkem, antikorozním hliníkovým pláštěm v moderně laděném designu a programovatelným digitálním termostatem.

Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6

Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6 s umělou inteligencí - model 2019, obsahuje češtinu i slovenštinu

Malý a lehký přístroj, který v reálném čase přeloží Váš hlas až do 41 světových jazyků a zároveň Vám také obratem přeloží cizojazyčnou odpověď do Vašeho mateřského jazyka. Hlasový překladač IQ-STYLISH C/T6 boří jazykové bariéry a Vy se již nemusíte bát komunikovat na Vašich zahraničních cestách nebo na dovolené, a to i v případě, že nemáte vůbec žádné jazykové znalosti. Díky tomuto překladači se bez problémů domluvíte po celém světě. 

LED reklamní a textové displeje IQ-LP s WIFI připojením

LED reklamní a textové displeje IQ-LP (LED PROMOTION) představují novou, moderní formu efektivního reklamního a komunikačního nástroje pro sdílení textového obsahu. Firmy tak mohou jednoduše prezentovat svá reklamní sdělení a oslovovat zákazníky. Státní instituce, městské či obecní úřady mohou tímto způsobem zveřejňovat důležité informace a oznámení, případně upozorňovat na chystané kulturní a společenské akce.

LED displeje jsou vhodné pro vnitřní i venkovní prezentaci. Viditelnost až na vzdálenost 100m a za soumraku až na 250m. Čitelnost textového obsahu je až na vzdálenost 50m dle zvolené velikosti písma.

 


PŘEHLED NEJŽÁDANĚJŠÍCH PRODUKTŮ A SLUŽEB :

Karbonové infrazářiče

IQ-STAR

Duální thermo radiátory

IQ-K

Vysokoteplotní sálavé panely

IVT

Ventilátory a klimatizace

IQtherm

Termoizolační nátěr

THERMOMAX EXTRA

Karbonové infrazářiče IQtherm Infra radiátory IQ-K Velmi účinný topný systém s nízkými provozními náklady. Vysokoteplotní panely jsou ideální pro vytápění větších objektů - sídla firem, školy, úřady, sklady a výrobny, kina, zdravotnická zařízení, rekreační objekty, chaty, chalupy, činžovní byty s vysokými stropy, apod. Tyto topné panely mají mnohé výhody: nevíří se prach, pocit tepla již 5 minut od zapnutí, zdravější prostředí, šetří energii až o 70% a. mnohé další. mobilní klimatizace s tepelným čerpadlem FAKIR Chcete ušetřit za vytápění, ale nechcete vyhazovat deseti nebo statisíce za zateplení? Trápí Vás plísně na stěnách nebo tepelné mosty ve stavebních konstrukcích? V tom případě máme pro Vás velmi jednoduché řešení v podobě termoizolační malby s označením THERMOMAX EXTRA. Termonátěr se nanáší válečkem, štětkou nebo stříkáním na stěny či stropy. S termoizolačním nátěrem ušetříte oproti běžným zateplovacím systémům až 80% z ceny pořizovacích nákladů.  Snižte tedy energetickou náročnost svých domů a bytů a šetřete náklady za vytápění, když je to tak jednoduché ! Venkovní i vnitřní použití. Možnost tónování do barevných odstínů..
cena již od 3.440,-Kč + DPH cena již od 8.440,-Kč + DPH cena již od 5.480,-Kč + DPH cena již od 980,-Kč + DPH cena již od 1.480,-Kč + DPH

 

LED solární PROFI

venkovní osvětlení

LED solární HOME

venkovní osvětlení

LED pouliční svítidla

STAR

LED průmyslová a

komerční svítidla

LED reklamní a

textové displeje

LED solární PROFI outdoorové osvětlení IQ LED venkovní a pouliční svítidla STAR LED vnitřní průmyslová a komerční svítidla YL LED reklamní a textové displeje IQ-LP
cena již od 2.880,-Kč + DPH cena již od 540,-Kč + DPH cena již od 5.880,-Kč + DPH cena již od 8.840,-Kč + DPH cena již od 4.980,-Kč + DPH

 

LED projektory

pro světelnou reklamu

Fitness náramky

I-SPORT

Krční masážní

BIO stimulátor

Nůžkové rychlorozkládací

stany

Termografické snímky

budov

LED logo projektory IQ-PROMOTION Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI Pro všechny, kteří chtějí snížit náklady za vytápění. Uniká Vám teplo a nevíte kde ? Máte vysoké účty za vytápění ? Topíte na plno a přesto máte stále pocit chladu ? Kontaktujte nás. 
cena již od 7.840,-Kč + DPH cena již od 1.480,-Kč + DPH cena 2.240,-Kč + DPH cena již od 9.880,-Kč + DPH cena již od 1.800,-Kč + DPH

 

Značnou řadu těchto produktů znáte z televizních pořadů RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ a RADY PTÁKA LOSKUTÁKA.

 


Všechny výrobky a služby je možné získat i na splátky a to za velmi výhodných úvěrových podmínek. Zeptejte se nás na výši splátek. Vyřídíme i hypotéční úvěr. Kontakt  z d e.

Veškeré produkty Vám nejen dodáme, ale po dohodě provedeme i vlastní montáž a případně i další související práce. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Máte-li jakékoliv dotazy, zavolejte nebo nám napište. Velmi rádi a ochotně vám poradíme, či zdarma naceníme vaši poptávku. Těšíme se na spolupráci. Kontakt zde .


 

 

 

Úsporné topné systémy

Komfortní , úsporné a spolehlivé  vytápění  je základní výhodou úsporných topných systémů od společnosti Thermowell. Hlavním rysem těchto úsporných  topných systému je úspora energie, přičemž náklady za provoz topných systému jsou velice nízké.Mezi další výhody lze zahrnout i cenu za kterou můžete úsporné topné systémy pořídit.Naše úsporné topné systémy mají jak vnitřní, tak venkovní využití.

Termoizolační nátěrové hmoty

Každý malíř potvrdí, že kvalitní nátěrová hmota je základem každé malby.Termoizolační nátěrové hmoty od společnosti thermowell plní nejen funkci estetickou, ale také zamezuje tepelným strátám a vzniku plísně. Termoizolační nátěrové hmoty stačí nanést válečkem,štětkou nebo stříkaním navnější nebo vnitřní stranu omítky.Návratnost pořizovací ceny termoizolační nátěrové hmoty je do 2-3 let.

Odlehčená termoizolační střešní krytina

Ne nadarmo se říká, že střecha dělá dům.Termoizolační střešní krytina je kvalitní krytina od společnosti thermowell.Termoizolační střešní krytina má vlastnost jak kvalitní odolné krytiny, tak vykazuje i důležité termoizolační vlastnosti.Termoizolační střešní krytina vykazuje dlouhou životnost a to více jak 100 let. Pořizovací cena termoizolační střešní krytiny je opravdu nízká a její návratnost je velká

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies