THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 15 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.    

Produkty
  •  

 

Tipy na vánoční dárkyvánoční dárek od THERMOWELLU

Víme, jak je těžké najít ten správný vánoční dárek a proto jsme pro Vás připravili několik tipů na dárky pro Vaše blízké se značkou THERMOWELL. Stačí jen kliknout na toho, pro koho má být dárek určen a naleznete hned několik zajímavých tipů.

Přejeme Vám a Vašim blízkým příjemné prožití Vánočních svátků a úspěšné vykročení do roku 2019 !

 

LED laser vánoční projektory IQ-L :

LED laser vánoční projektory IQ-LZpříjemněte období adventu sobě a svým blízkým. Vytvořte si jedinečnou vánoční výzdobu Vašeho domu či Vaší zahrady pomocí LED laser projektorů IQ-L. Každý večer se Váš dům či zahrada barevně rozzáří a bude poutat zraky všech přítomných a kolemjdoucích. Pro děti to bude mimořádný zážitek, ze kterého budou velmi dlouho nadšené a Vy pro ně budete za jasnou hvězdu.

Jednoduchá a rychlá instalace. Spotřeba pouze 6W. Při tom však naprosto úžasný a nepřekonatelný WOW efekt, který Vás a především Vaše děti zcela dostane. Po stěnách Vašeho domu se tak může prohánět SANTA CLAUS s nazdobeným stromečkem, vánoční hvězdy, můžou se na něj snášet obří sněžné vločky nebo se celý dům roztančí ve víru laserové show. Více informací naleznete  z d e.

 

 

Hledám ideální dárek pro :

manželka / přítelkyně

 

manžel / přítel

 

babička

 

dědeček

 

děti a studenti

 

 

S dárky od THERMOWELLU potěšíte celou rodinu !

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies