THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 15 let na trhu společně s Vámi.     Děkujeme za Vaši důvěru.    

Produkty
  •  

 

Krční masážní BIOstimulátor XIAOMIKrční masážní BIOstimulátor XIAOMI

Máte potíže s krční páteří ? Máte zablokovaný krk ? Máte sedavé zaměstnání či pracujete u počítače a trápí Vás ztuhlý krk či bolesti šíje ? Trpíte bolestmi hlavy v důsledku blokace krční páteře ? Představujeme Vám krční masážní BIOstimulátor XIAOMI, který se dokonale postará o Vaši krční páteř. Uvolní svalové napětí a ztuhlost krku, příjemně prohřeje a promasíruje, uvolní a správně stimuluje tok boienergie z hlavního krčního energetického bodu do celého těla.

Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI se vyznačuje širokou paletou léčebných funkcí a byl vyvinut na základě poznatků z tradiční čínské medicíny o akupunktuře a stimulaci toků bioenergií v lidském organismu. Přístroj kombinuje akupunkturní metody v podobě tlaku na akupunkturní body s hloubkovou masáží a vylaďuje tak toky bioenergií v oblasti krční páteře. 

V krční  páteři se nachází hlavní energetický bod, z kterého proudí bioenergie do celého těla. Pokud je tento hlavní energetický bod zablokovaný, projeví se to v podobě celkové únavy, oslabení organismu a snížení jeho imunity. Uvolnění hlavního energetického bodu v oblasti krku také pozitivně ovlivňuje poruchy nedokrvení (syndrom studených rukou a nohou). Krční BIOstimulátor XIAOMI výrazně pomáhá při rehabilitaci krční páteře a zad. Přináší úlevu při chronické bolesti ramen, krční páteře a hlavy.

Obsluha je velmi jednoduchá. Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI přivinete pomocí stahovacího pásku k Vašemu krku. Silou přítlaku stahovacího pásku regulujete intenzitu masáže. Pak stisknete tlačítko ON/OFF na boku přístroje a spustí se masážní procedura. Dostaví se velmi příjemné pocity připomínající poklepávání, modulaci a jemné prohmatávání (hnětení) v zadní části šíje. Relaxační účinek masáže je možné ještě podpořit horkou koupelí nebo vystavením těla hřejivému infračervenému záření, a to krátce před masáží.

Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI je vyroben z příjemných přírodních materiálů. Povrch je tvořen jemným mikroplyšem, který lze z přístroje sejmout a vyprat v pračce. Vnitřní polstrování tvoří měkká a prodyšná elastická pěna s paměťovým efektem.

 

Stisknutím tlačítka ON/OFF spustíte 10 minutový masážní cyklus, který obsahuje tyto 3 masážní procedury :

  1. jemný poklep : podporuje uvolňování svalů, stimuluje akupunkturní body a podporuje proudění bioenergie z hlavního energetického bodu do celého těla
  2. modulace : rekonvalescenční a relaxační část masáže, která zmírňuje svalové napětí v oblasti krční páteře a regeneruje celkovou únavu organismu
  3. prohmat - hnětení : terapeutická část masáže s velmi intenzivní a hloubkovou stimulací pro zmírnění bolesti svalů, uvolnění ztuhlých svalů a snížení svalového napětí

 

Použití krčního BIOstimulátoru XIAOMI je vhodné především v těchto případech :

  • při bolesti zad, především v oblasti krku a ramen
  • pro regeneraci a uvolnění napětí v oblasti krku a ramen
  • při bolestech hlavy zapříčiněné blokací krční páteře
  • pro relaxaci a uvolnění často namáhané krční páteře
  • pro uvolnění proudění bioenergie z hlavního energetického bodu v krční páteři

 

Název Krční BIOstimulátor XIAOMI
Foto Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI

Masážní cyklus

Napájení

Výkon

Pracovní teplota

Materiál

Barva

Přepravní vak

Rozměry ve složeném stavu

Rozměry v rozloženém stavu

Hmotnost

Certifikace

10min.  +/- 1min.

2ks AA baterie

1,4W

-10°C až +45°C

95% bavlna, 5% spandex + polyuretan

kombinace světlé a tmavě šedé barvy

ANO

165 x 145 x 165 mm

248 x 229 x 120 mm

390g

CE, ROHS, FCC

 

Cena bez DPH

2.240,-Kč + DPH 

 

 

Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI Krční masážní BIOstimulátor XIAOMI

       

Krční Biostimulátor XIAOMI ideální nástroj pro Vaši zdravou krční páteř, pro Váš uvolněný krk a pro stimulaci toku Vašich bioenergií.

 

 

 

 

Krční masážní BIOstimulátor
Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies