THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

Již 16 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru a i nadále budeme bleskově řešit Vaše objednávky, dotazy, požadavky, připomínky i případný servis všech našich produktů.  Naším cílem je maximálně spokojený zákazník a všechno naše usílí je cíleno tímto směrem. Jsme tu vždy jen a jen pro Vás a Vaše spokojenost je stále naším hlavním krédem.

Produkty
  •  

 

Užitečné rady a tipy

V této nové rubrice Vás budeme seznamovat se všemi našimi novinkami, přinášet Vám užitečné rady a tipy, informovat Vás o našich akcích a slevách a také odpovídat na Vaše dotazy.


Jak vyzrát na teplo

Horké letní dny a především tropické noci dokáží lidský organismus nepříjemně potrápit. Přinášíme Vám proto několik rad, jak účinně bojovat s nepříjemným vedrem :

1/ mobilní klimatizace AC

Na rozdíl od splitové klimatizace je montáž mobilní klimatizace velmi jednoduchá a nepotřebujete k tomu žádnou specializovanou firmu. Montáž mobilní klimatizace s tepelným čerpadlem FAKIRzvládnete sami. Teoreticky stačí zapojit do zásuvky, připojit mobilní hadici, kterou vystrčíte oknem ven, a pak již jen navolíte teplotu, kterou má klimatizace udržovat. Ti, kteří chtějí komfortnější - pevné připojení, doporučujeme udělat do obvodové stěny otvor o průměru 150mm a do něj vsadit přiloženou odsávací hadici zakončenou ochrannou mřížkou. Získáte tak klimatizaci se stabilním připojením, kterou můžete používat nejen ke chlazení, ale také díky vestavěnému tepelnému čerpadlu k velmi levnému vytápění nebo k odvlhčování a vysušování.

Údržba a čištění mobilní klimatizace je velmi jednoduchá a rychlá, zvládnete ji zcela sami, bez nutnosti volat servisní firmu a platit s tím spojené finanční náklady.

Více informací o mobilních klimatizacích AC naleznete  z d e.

 

2/ multifunkční chladící zařízení IQ-OMI

Kdo nechce vrtat díru do obvodového zdiva, nebo strkat odsávací hadici z okna, může použít chladící multifunkční zařízení IQ-OMI s funkcí EXTRA Multifunkční IQ-OMI pro ohÅ™ev, chlazení, zvlhčování a čiÅ¡tÄ›ní vzduchuCHLAZENÍ, kterou lze využít jako jednoduchou, ale účinnou náhradu za klimatizace.

Přístroj IQ-OMI pracuje jako běžný ventilátor, ale po naplnění nádobky s vodou vypouští do okolí vlhkou chladnou páru, kterou do sebe absorbuje teplem nasycený vzduch a tím se ochlazuje. Do vody je možné přidat různé aromatické esence, které následně provoní celý prostor.

Ochlazení lze ještě umocnit funkcí EXTRA CHLAZENÍ. Součástí balení přístroje jsou dvě plastové dózy s gelovým obsahem. Ty se vloží na krátkou chvíli do mrazničky a pak se zasunou do přístroje. IQ-OMI pak vypouští do okolí extra ochlazenou vodní páru, která ještě více ochladí Váš interiér. Tento způsob ochlazování je zdravější a pro lidský organismus přírozenější, než-li používání klimatizace.

Při používání ventilátoru se rychleji víří prach a v něm obsažené mikroby. Proto je součástí tohoto multifunkčního výrobku IQ-OMI také dvouzónová čistička vzduchu. Ta vzduch nejen vyčistí a zbaví ho všech mikrobů, ale také ho ionizuje a vytvoří Vám tak svěží klima jako u moře. Přístroj je také vhodný pro alergiky a astmatiky.

Multifunkční zařízení IQ-OMI, Vás v parném létě osvěží a ochladí a v zimě naopak příjemně zahřeje. A to díky zabudovanému keramickému topnému termočlánku. IQ-OMI tak můžete požívat po celý rok.

Více informací o tomto multifunkčním zařízení IQ-OMI naleznete  z d e.

 

3/ ventilátory FAKIR

Ventilátory, na rozdíl od klimatizace či multifunkčního přístroje IQ-OMI, vzduch přímo neochlazují, ale pracují na principu vzdušného proudění. Proud IQtherm - FAKIRvzduchu umožňuje jeho rychlejší cirkulaci v prostoru, t.j. horký vzduch usazený u stropu se míchá se studeným vzduchem u podlahy a dochází tak ke snížení pocitové teploty.

Proud vzduchu působí jako osvěžení pro přehřátý organismus, zároveň také odpařuje pot na lidské pokožce a tím snižuje její povrchovou teplotu. Přes krevní oběh se pak ochlazují i vnitřní orgány.

Ideální je zvolit ventilátor, který nevytváří pouze nárazový proud vzduchu v jednom směru, ale který dokáže proudění vzduchu rovnoměrně rozložit do celé místnosti. To vše umožňují ventilátory FAKIR.

Více informací o ventilátorech FAKIR naleznete  z d e.

 


Univerzální držák a stojánek (2v1) pro všechny typy mobilů a tabletůUniverzální držák + stojánek na mobily a tablety (2v1)

Aktuálně Vám přinášíme jednu zajímavou vychytávku, která Vám umožní bezpečné držení Vašeho mobilu či tabletu za každé situace a zároveň Vám poslouží také jako super stojánek (např. při sledování videa).

Dnešní mobily jsou čím dál tím větší a tak je čím dál tím těžší bezpečně je udržet. Mnohým z nás se tak již stalo, že telefon či tablet skončil na zemi a poškodil se displej nebo dokonce celý přístroj. S držákem od IQthermu se Vám to již nestane. Díky němu budete držet Váš telefon či tablet vždy bezpečně a navíc mnohem volněji a příjemněji. A když bude potřeba, proměníte ho ve skvělý stojánek.

Přední výrobci mobilů a tabletů zvažují integraci podobného držáku do zadních krytů mobilů a tabletů. V budoucnu tak budou obdobné držáky běžnou součástí mobilů a tabletů. My Vám však tuto technologickou novinku přinášíme již nyní a to jako první v Evropě. Buďte tedy i Vy první a chraňte svůj mobil či tablet před možným pádem.

Potěší Vás i cena této novinky, která činí pouze 187,-Kč (6,90 EUR). To je mnohem méně, než-li stojí výměna displeje nebo oprava přístroje. Mobily i tablety jsou hezké bez odřenin a škrábanců. Dopřejte jim proto tuto spolehlivou ochranu.

Podrobnější informace a možnost objednání naleznete na tomto webovém odkazu : https://www.thermowell.cz/11062/univerzalni-drzak-stojanek-na-mobily-a-tablety-(2v1)/

 


Zákaznický zpravodaj THERMOWELL

Chcete být stále IN(formováni) a dostávat informace o našich novinkách a akcích na svůj e-mail v podobě Zákaznického zpravodaje ?

Zákaznický zpravodaj je službou pro všechny naše stávající, ale i budoucí zákazníky. Jeho prostřednictvím Vás pravidelně seznamujeme s aktuálními novinkami, informujeme Vás o chystaných slevách a akcích, přinášíme Vám dobré rady a inspirace a samozřejmě odpovídáme na Vaše dotazy.

V každém vydání naleznete také losování výherců věcných cen a slevových poukazů pro nákup zboží a na závěr vždy pravidelný sloupek zábavy. Každý registrovaný zákazník dostává tento zákaznický zpravodaj automaticky do svého e-mailu a zároveň je pravidelně zařazen do našeho losování o věcné ceny a slevové poukazy.

Zaregistrujte se u nás a kromě zasílání Zákaznického zpravodaje získáváte v rámci našich speciálních akcí výhodnější podmínky a ceny, než-li ostatní zákazníci. Pro přihlášení (registraci) stačí pouze kliknout na tento mail info@thermowell.cz a do předmětu zadat heslo "zpravodaj". Pak již na Váš mail obdržíte každé nové vydání našeho zpravodaje a v něm obsažené zajímavé informace, zákaznické bonusy a slevy, jež jsou určené pouze pro registrované odběratele zpravodaje.

 

Diskuse k položce

12.02.2016 15:18:00 - Petr

Držák

Podobný stojánek jsem si přivezl před vánoci z Německa, stál sice 12 EUR, ale funguje skvěle. Mám velký mobil 5,2". Díky držáku však držím mobil pohodlně, zavěšený na jednom prstu. Ruce mám tak poměrně volné a nemusím být stále ve střehu, aby mi mobil nevyklouzl.

Jedinou nevýhodou je, že stojánek se lepí a nelze ho pak již použít na další telefon. Při ceně 187,-Kč je to však akceptovatelná položka při pořízení nového telefonu.

Odpověz na tento komentář
Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies