Zavřít X :
THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Vyhledávání
Novinky

    

Měřič kvality vzduchu a CO2 - model IQ-PG wifi

Model IQ-PG WiFi je profesionální přístroj navržený pro komplexní měření kvality vzduchu ve vnitřních prostorech. Díky integrovanému Wi-Fi modulu umožňuje vzdálený monitoring naměřených hodnot pomocí mobilní aplikace Tuya. Tento moderní přístroj splňuje nejvyšší standardy kvality měření a je vhodný pro širokou škálu prostředí. Od škol a veřejných budov po obchody, menší průmyslové provozy, laboratoře a běžné domácnosti.

Přístroj přináší přesné a srozumitelné údaje, které dokáže rychle vyhodnotit nejen odborník, ale i laik nebo děti. Tyto informace vám pomohou udržet kvalitu vzduchu na standardní a zdravé úrovni. S tímto přístrojem budete mít neustálý přehled o kvalitě vzduchu ve vašem prostředí, což je klíčové pro zajištění komfortu, zdraví a pohody.


Tento profesionální přístroj měří 5 zásadních faktorů a díky tomu Vám poskytne komplexní informace o kvalitě vzduchu ve vašich vnitřních prostorech :

 

1/ Monitorování množství CO2 = Lidské zdraví a komfortní vnitřní klima na prvním místě

Monitorování množství CO2 ve vzduchu je klíčovým faktorem pro zajištění zdravého a komfortního vnitřního klimatu pro všechny, kteří se v těchto prostorech nacházejí. Regulace množství CO2 ve vzduchu je velmi důležitá pro optimální fungování mozku a pro prevenci únavy. Vyšší množství CO2 má negativní vliv na lidskou psychiku, snižuje produktivitu, způsobuje bolesti hlavy, zhoršenou koncentaci, podrážděnost, nervozitu a úzkost. Nadlimitní hladiny CO2 mohou zhoršit dýchání a způsobit až kolaps.

 

2/ Monitorování množství TVOC = Čistý vzduch a ochrana lidského zdraví

TVOC je zkratka pro celkové volatilní organické sloučeniny. Jedná se o různé chemické sloučeniny, které mohou vypařovat z materiálů a výrobků, včetně sprejů, čistících prostředků, nátěrů, lepidel a dalších. Vyšší koncentrace TVOC snižuje kvalitu vzduchu a má negativní vliv na lidské zdraví.

 

3/ Monitorování množství HCHO (Formaldehyd) = Vnitřní bezpečné prostředí bez toxických látek

Formaldehyd je často používán ve výrobě různých produktů, jako jsou například dřevotřísky, nátěry, lepidla a textilie Jeho nadměrná koncentrace má závažné důsledky pro lidské zdraví. Tento přístroj vám umožní sledovat množství formaldehydu ve vzduchu, což je klíčové pro zajištění zdravého a bezpečného prostředí.

 

4/ Monitoring vnitřní teploty = Uživatelské pohodlí bez kompromisů

Vnitřní teplota ovlivňuje naši pohodu a pracovní výkon. Vysoká vnitřní teplota způsobuje únavu a snižuje koncentraci. Příliš nízká teplota zase může způsobit nachlazení nebo respirační obtíže. Tento přístroj vám umožní monitorovat teplotu a zajistit optimální vnitřní prostředí, kde se budete cítit dobře a efektivně pracovat.

 

5/ Monitoring vnitřní vlhkosti = Klíčový faktor pro komfortní vnitřní prostředí

Vlhkost vzduchu hraje klíčovou roli ve vytváření zdravého a pohodlného vnitřního prostředí. Optimální vlhkost vzduchu v interiéru se obvykle pohybuje kolem 40-60 %. Nízká vlhkost vzduchu může způsobit dráždění dýchacích cest (kašel) a respirační problémy, vysušuje pokožku a oční sliznici. Vysoká vlhkost vzduchu zase přináší riziko vzniku plísní, rychleji se množí roztoči a bakterie, což může způsobovat alergické reakce. 

Počet stránek:1
tabulkové zobrazení

Měřič kvality vzduchu a CO2 - model IQ-PG wifi

Model IQ-PG WiFi je profesionální přístroj navržený pro komplexní měření kvality vzduchu ve vnitřních prostorech. Díky integrovanému Wi-Fi modulu umožňuje vzdálený monitoring naměřených hodnot pomocí ...

Cena: 2 980 Kč (s DPH)

116,86 EUR
Počet stránek:1
 
Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

infrapanel IQ-I 7 wifi + doprava zdarma

Infrapanely IQ-I wifi s nově patentovanou technologií Dual-Therm, jež představuje nejmodernější a naprosto unikátní duální infratopnou technologii doplněnou o přirozenou konvenční topnou složku s karb ...

Cena: 12 995 Kč (s DPH)

509,61 EUR

Univerzální teleskopický stojan IQ-XS

Univerzální teleskopické stojan je určený pro zavěšení všech typů infrazářičů IQ-STAR, IQ-STAR S, IQ-STAR BOLA, IQ-STAR M a IQ-STAR M mini.Stojan je vhodný jak pro interiér, tak i pro venkovní použití ...

Cena: 1 545 Kč (s DPH)

60,59 EUR

Karbonový infrazářič IQ-STAR H Vertical

Karbonový infrazářič IQ-STAR H Vertical představuje spojení nejmodernější topné technologie s luxusním minimalistickým designem, jehož základem je štíhlé elipsovité tělo infrazářiče a malý, přitom vša ...

Cena: 4 995 Kč (s DPH)

195,88 EUR

LED solární svítidlo IQ-ISSL 3 RGB set 1ks

LED solární svítidlo IQ-ISSL 3 RGB slouží jako dekorační osvětlení stěn budov, zvýraznění jejich architektonických prvků, pro osvětlení venkovních uměleckých děl a také pro upoutání pozornosti kolemjd ...

Cena: 495 Kč (s DPH)

19,41 EUR

IQ-STAR black (černý) - doprava zdarma

Karbonové infrazářiče IQ-STAR, IQ-STAR S a IQ-STAR M jsou vybavené nejmodernější topnou technologií. Aktuálně to jsou nejlepší a nejvýkonější infrazářiče na trhu. Tyto infrazářiče vynikají luxusním de ...

Cena: 5 995 Kč (s DPH)

235,1 EUR
Rychlý kontakt

obchoní zastoupení firmy IQ-THERM CZ:

IQ-THERM CZ

Komušín 76

341 01 Horažďovice

+420 376 38 29  38

+420 724 577 295

info@iq-therm.cz

www.thermowell.cz

Anketa
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies