Zavřít X :
THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Vyhledávání
Novinky

    

Měřič kvality vzduchu a CO2 - model IQ-PG wifi

Model IQ-PG WiFi je profesionální přístroj navržený pro komplexní měření kvality vzduchu ve vnitřních prostorech. Díky integrovanému Wi-Fi modulu umožňuje vzdálený monitoring naměřených hodnot pomocí mobilní aplikace Tuya. Tento moderní přístroj splňuje nejvyšší standardy kvality měření a je vhodný pro širokou škálu prostředí. Od škol a veřejných budov po obchody, menší průmyslové provozy, laboratoře a běžné domácnosti.

Přístroj přináší přesné a srozumitelné údaje, které dokáže rychle vyhodnotit nejen odborník, ale i laik nebo děti. Tyto informace vám pomohou udržet kvalitu vzduchu na standardní a zdravé úrovni. S tímto přístrojem budete mít neustálý přehled o kvalitě vzduchu ve vašem prostředí, což je klíčové pro zajištění komfortu, zdraví a pohody.


Tento profesionální přístroj měří 5 zásadních faktorů a díky tomu Vám poskytne komplexní informace o kvalitě vzduchu ve vašich vnitřních prostorech :

 

1/ Monitorování množství CO2 = Lidské zdraví a komfortní vnitřní klima na prvním místě

Monitorování množství CO2 ve vzduchu je klíčovým faktorem pro zajištění zdravého a komfortního vnitřního klimatu pro všechny, kteří se v těchto prostorech nacházejí. Regulace množství CO2 ve vzduchu je velmi důležitá pro optimální fungování mozku a pro prevenci únavy. Vyšší množství CO2 má negativní vliv na lidskou psychiku, snižuje produktivitu, způsobuje bolesti hlavy, zhoršenou koncentaci, podrážděnost, nervozitu a úzkost. Nadlimitní hladiny CO2 mohou zhoršit dýchání a způsobit až kolaps.

 

2/ Monitorování množství TVOC = Čistý vzduch a ochrana lidského zdraví

TVOC je zkratka pro celkové volatilní organické sloučeniny. Jedná se o různé chemické sloučeniny, které mohou vypařovat z materiálů a výrobků, včetně sprejů, čistících prostředků, nátěrů, lepidel a dalších. Vyšší koncentrace TVOC snižuje kvalitu vzduchu a má negativní vliv na lidské zdraví.

 

3/ Monitorování množství HCHO (Formaldehyd) = Vnitřní bezpečné prostředí bez toxických látek

Formaldehyd je často používán ve výrobě různých produktů, jako jsou například dřevotřísky, nátěry, lepidla a textilie Jeho nadměrná koncentrace má závažné důsledky pro lidské zdraví. Tento přístroj vám umožní sledovat množství formaldehydu ve vzduchu, což je klíčové pro zajištění zdravého a bezpečného prostředí.

 

4/ Monitoring vnitřní teploty = Uživatelské pohodlí bez kompromisů

Vnitřní teplota ovlivňuje naši pohodu a pracovní výkon. Vysoká vnitřní teplota způsobuje únavu a snižuje koncentraci. Příliš nízká teplota zase může způsobit nachlazení nebo respirační obtíže. Tento přístroj vám umožní monitorovat teplotu a zajistit optimální vnitřní prostředí, kde se budete cítit dobře a efektivně pracovat.

 

5/ Monitoring vnitřní vlhkosti = Klíčový faktor pro komfortní vnitřní prostředí

Vlhkost vzduchu hraje klíčovou roli ve vytváření zdravého a pohodlného vnitřního prostředí. Optimální vlhkost vzduchu v interiéru se obvykle pohybuje kolem 40-60 %. Nízká vlhkost vzduchu může způsobit dráždění dýchacích cest (kašel) a respirační problémy, vysušuje pokožku a oční sliznici. Vysoká vlhkost vzduchu zase přináší riziko vzniku plísní, rychleji se množí roztoči a bakterie, což může způsobovat alergické reakce. 

Počet stránek:1
tabulkové zobrazení

Měřič kvality vzduchu a CO2 - model IQ-PG wifi

Model IQ-PG WiFi je profesionální přístroj navržený pro komplexní měření kvality vzduchu ve vnitřních prostorech. Díky integrovanému Wi-Fi modulu umožňuje vzdálený monitoring naměřených hodnot pomocí ...

Cena: 2 980 Kč (s DPH)

116,86 EUR
Počet stránek:1
 
Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Registrace uživatelů
přihlásit | registrovat
Nejprodávanější

Termostat IQ-RemoteTemp

Termostat IQ-RemoteTemp se skládá ze zásuvkového přijímače a dálkového ovladače s přehledným LCD displejem. Pomocí dálkového ovladače lze upravovat teplotu, nastavit týdenní program, funkci chytrého t ...

Cena: 695 Kč (s DPH)

27,25 EUR

Univerzální teleskopický stojan IQ-TS

Univerzální teleskopický stojan IQ-TS je vhodný pro zavěšení všech typů infrazářičů IQ-STAR, IQ-STAR S, IQ-STAR M a IQ-STAR M mini. Stojan je vyrobený z kvalitní oceli a má velmi luxusní design. Stoj ...

Cena: 1 958 Kč (s DPH)

76,77 EUR

Univerzální teleskopický stojan IQ-XS

Univerzální teleskopické stojan je určený pro zavěšení všech typů infrazářičů IQ-STAR, IQ-STAR S, IQ-STAR BOLA, IQ-STAR M a IQ-STAR M mini.Stojan je vhodný jak pro interiér, tak i pro venkovní použití ...

Cena: 1 545 Kč (s DPH)

60,59 EUR

LED foliový displej IQ-LMS

LED foliové displeje IQ-LMS jsou technologickou novinkou. Jsou pružné a velmi lehké, tloušťka folie je pouze 4mm, což tyto obrazovky předurčuje pro široké spektrum využití. Displej lze vložit do rámeč ...

Cena: 5 785 Kč (s DPH)

226,86 EUR

Thermo radiátor IQ-S10 + wifi + doprava zdarma

Elektrické thermo radiátory IQ-S + wifi jsou zcela identické s thermo radiátory IQ-S, ale navíc jsou doplněné zásuvkovým WIFI termostatem s možností vzdáleného ovládání pomocí mobilního telefonu nebo ...

Cena: 5 856 Kč (s DPH)

229,65 EUR
Rychlý kontakt

obchoní zastoupení firmy IQ-THERM CZ:

IQ-THERM CZ

Komušín 76

341 01 Horažďovice

+420 376 38 29  38

+420 724 577 295

info@iq-therm.cz

www.thermowell.cz

Anketa
Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies