THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
 •  

 

LED reklamní a textové displeje IQ-LP LED reklamní a textové displeje IQ-LP

LED reklamní a textové displeje IQ-LP (LED PROMOTION) představují novou, moderní formu efektivního reklamního a komunikačního nástroje pro sdílení textového obsahu. Firmy tak mohou jednoduše prezentovat svá reklamní sdělení a oslovovat zákazníky. Státní instituce, městské či obecní úřady mohou tímto způsobem zveřejňovat důležité informace a oznámení, případně upozorňovat na chystané kulturní a společenské akce.

LED displeje jsou vhodné pro vnitřní i venkovní prezentaci. Při venkovním použití upoutá LED displej IQ-LP za slunného dne širokou pozornost až na vzdálenost 100m a za soumraku až na 250m. Čitelnost textového obsahu je až na vzdálenost 50m dle zvolené velikosti písma.

LED displeje IQ-LP přinášejí ekonomicky dostupnou formu marketingové komunikace pro malé a střední podnikatele, a také pro veřejný sektor. Textový obsah si můžete sami kdykoliv velmi jednoduše změnit. Vše Vám zabere jen pár minut. Prezentovaný textový obsah tak můžete dle Vašich potřeb stále aktualizovat. To vše rychle a především zcela ZDARMA.

Zadání a změny textového obsahu se provádí bezdrátově pomocí WIFI připojení. Editaci textového obsahu lze provádět prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu (podporuje ANDROID i IOS). Pomocí jednoduché aplikace (podobně jako ve WORD) zadáte nový nebo upravíte stávající textový obsah a zvolíte některý z přednastavených animačních efektů. Jas displeje lze uzpůsobit pro venkovní či vnitřní použití. V aplikaci je možné nastavit také čas automatického zapnutí a vypnutí. Editace textu je velmi rychlá a zvládnete ji během několika minut.

V případě zájmu Vám provedeme první nastavení LED displeje a zadáme Vámi požadovaný textový obsah. Vy pak již pouze připojíte LED displej k el. zásuvce a on bude zobrazovat Vaše textové sdělení.

Možnosti využití :

Máte obchod?

Pomocí LED displeje IQ-LP představíte Vašim stálým zákazníkům a také všem kolemjdoucím Vaši aktuální nabídku, upozorníte je na speciální akce, slevy, nové kolekce zboží, apod. Upoutáte tak jejich pozornost a vzbudíte v nich zájem o Vaše produkty. Vaši zákazníci budou mít stále aktuální informace o Vašich novinkách a akcích, zvýší se tak nejen návštěvnost Vašeho obchodu, ale především také Vaše tržby.

Máte restauraci nebo hospůdku?

Pomocí LED displeje IQ-LP představíte Vašim hostům aktuální nabídku a menu, upozorníte je na Vaše speciality a na chystané akce. Již před restaurací upoutáte pozornost zákazníků a vzbudíte jejich zájem o Vaši nabídku a Vaše služby. Vaši stálí i noví zákazníci budou informováni o Vaší aktuální nabídce a Vašich novinkách. Zvýší se tak nejen návštěvnost Vaší restaurace, ale především také Vaše tržby.

Máte hotel, penzion, nebo ubytovací služby?

Pomocí LED displeje IQ-LP upozorníte zákazníky na volnou kapacitu, služby, vybavení, akce, apod. Již venku s dostatečným předstihem upoutáte pozornost zákazníků a vzbudíte jejich zájem o Vaše služby. Zvýší se tak nejen počet Vašich hostů, ale především také Vaše tržby.

Máte kadeřnictví, manikúru, masážní salon nebo jiný obor v oblasti služeb?

Pomocí LED displeje IQ-LP představíte Vašim zákazníkům aktuální nabídku, upozorníte je na speciální akce, slevy, apod. Upoutáte pozornost procházejících zákazníků a vzbudíte jejich zájem o Vaše služby. Vaši zákazníci budou mít stále aktuální informace o Vašich novinkách a akcích, zvýší se tak nejen návštěvnost Vašeho salonu, ale především také Vaše tržby.

Máte výrobní, obchodní nebo řemeslnou firmu?

Pomocí LED displeje IQ-LP představíte všem kolemjdoucím a potencionálním zákazníkům předmět Vaší činnosti, Vaši aktuální nabídku, upozorníte je na speciální akce a vzbudíte jejich zájem o Vaše služby. Všichni ve Vašem okolí budou informovaní o předmětu Vaší činnosti, budou mít aktuální informace o Vašich novinkách a akcích, zvýší se tak nejen informovanost o Vaší firmě a Vašich produktech, ale především zájem o ně. To Vám přinese výrazně vyšší tržby.

Jste úřad či státní instituce? Pomocí LED displeje IQ-LP můžete občany informovat o důležitých tématech, událostech či chystaných akcích, sdělovat jim úřední oznámení, apod. Všichni kolemjdoucí se tak během několika okamžiků seznámí se všemi důležitými informacemi.
 

 


Přehled modelů a technická specifikace :

 

       IQ-LP s WIFI připojením

       IQ-LP plus s WIFI připojením

 • 100 x 20 x 5 cm  /  2,5kg
 • nastavení bezdrátově přes telefon či tablet
 • čitelnost textu 10 - 50m dle nastavené velikosti písma
 • regulace jasu
 • možnost nastavení automatického časového zapnutí / vypnutí
 • IP55 pro venkovní i vnitřní použití
 • pracovní teplota -20°C - +50°C
 • montáž na stěnu nebo zavěšení ze stropu
 • připojení přes zásuvkovou vidlici 230V/50Hz
 • 137 x 20 x 9 cm  /  5kg
 • nastavení bezdrátově přes telefon či tablet
 • čitelnost textu 10 - 50m dle nastavené velikosti písma
 • regulace jasu
 • možnost nastavení automatického časového zapnutí / vypnutí
 • IP55 pro venkovní i vnitřní použití
 • pracovní teplota -20°C - +50°C
 • montáž na stěnu nebo zavěšení ze stropu
 • připojení přes zásuvkovou vidlici 230V/50Hz
barva textu WHITE (bílá)               2.480,-Kč + DPH  barva textu WHITE (bílá)              7.980,-Kč + DPH 
barva textu BLUE (modrá)               2.480,-Kč + DPH  barva textu RED (červená)           7.980,-Kč + DPH 
barva textu GREEN (zelená)            2.480,-Kč + DPH  barva textu BLUE (modrá)           7.980,-Kč + DPH 

barva textu RGB (barevné pásy)     2.480,-Kč + DPH 

 

barva textu FULL COLOR (plnobarevný)       16.980,-Kč + DPH 

 


 

WHITE - video prezentace

RED - video prezentace BLUE - video prezentace GREEN - video prezentace
LED reklamní a textové displeje IQ-LP LED reklamní a textové displeje IQ-LP LED reklamní a textové displeje IQ-LP LED reklamní a textové displeje IQ-LP

 

RGB

panel obsahuje několik LED pásů v pěti barvách

text tak mění barvu dle aktuální barvy LED pásu ve kterém se nachází

 

FULL COLOR

plnobarevný displej pro kreativní reklamu

můžete nastavit individuální barevné animace dle Vašich požadavků

 

Psychologie barev při volbě typu LED displeje :

Bílá Neutrální barva navozující otevřenost a serióznost. Nevyvolává žádné emoce.
Modrá Uklidňující barva, příjemná pro oči. Vyvolává u zákazníků zájem a zvídavost.
Zelená Stylová barva, evokující magickou energii, soulad s přírodou a ekologii.
RGB Velmi výrazný a extravagantní způsob prezentace, vhodný pro dětské obchody, kluby, bary a diskotéky.

 


 

 


 

Potřebujete větší formát textového displeje ? Kontaktujte nás. Připravíme Vám individuální řešení dle Vašeho požadavku.
Poptáváte venkovní plnobarevnou LED obrazovku ? Kontaktujte nás. Nabídneme Vám typové nebo individuální řešení.
   

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies