THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Ozonový generátor pro domácí ozdravné lázeňské koupele a také pro sterilizaci potravin a vody

Ozonová voda se používá pro ozdravné oplachování obličeje a koupele celého těla. Výrazně eliminuje tvorbu akné a dokonale zbaví pleť zbytků kosmetických přípravků. Ozonová koupel uvolňuje póry, okysličí Vaši pokožku, zbaví ji všech nepříjemných virů, bakterií a případně i plísňových onemocnění. Má protizánětlivé účinky. Pomocí přístroje IQ-GL si vytvoříte vlastní domácí ozdravné lázně, ve kterých můžete příjemně relaxovat.

Přístroj je vybavený 2ks proudových hadic. Jedna je určena pro lázeňské a kosmetické účely a druhá pro sterilizaci potravin a vody. Proudem ozonu z proudové hadice sterilizujete všechny potraviny před jejich zpracováním nebo konzumací. Potraviny pak budou zbaveny všech virů a bakterií, připravené k bezpečné konzumaci.

Generovaný ozon má velmi silné sterilizační a dezinfekční vlastnosti. Rychle a efektivně zničí všechny viry, bakterie, roztoče, parazity, plísně, ale také zbytky pesticidů a toxinů. Proudem ozonu z proudové hadice sterilizujete všechny potraviny a případně i jejich obaly. Ozon rychle a efektivně zničí všechny viry, bakterie, roztoče, parazity, plísně, ale také zbytky pesticidů a toxinů.  Potraviny jsou pak zbaveny všech virů a bakterií a připravené k bezpečné konzumaci. Účinně likviduje také chřipkový virus a COVID-19.

Lze ho rovněž využít pro dokonalou sterilizaci vody. Například nekvalitní užitkovou vodu z domácí studny promění během krátké chvíle v dokonale sterilní a naprosto nezávadnou pitnou vodu.

Ozon také odstraňuje pachy. Můžete ho proto použít k eliminaci všech nepříjemných pachů, které vznikají v kuchyních, restauracích, apod. Odstraňuje také zápach cigaretového kouře.

Proudovou hadici je možné také použít k dezinfekci vnitřních částí kuchyňských spotřebičů, lednic, mrazáků, apod. Proudovou hadici lze využít i k dezinfekci povrchů kuchyňského nádobí a náčiní a také k dezinfekci předmětů denní potřeby a nositelné elektroniky (např. mobilních telefonů, sluchátek, apod.).

Ozon se krátce po použití přemění zpět na kyslík. Jeho používání je tak velmi šetrné nejen ke všem dezinfikovaným potravinám a předmětům, ale především k životnímu prostředí. Přístroj je možné zavěsit na stěnu a nebo volně položit na pevný podklad.


Technická specifikace přístroje :

Typ IQ-GL
Foto Ozonový generátor IQ-GL pro sterilizaci potravin a vody
Výkon ozonového generátoru 400mg/hod

Maximální velikost dezinfikovaného prostoru

Maximální objem dezinfikované vody

30 m2 / 70 m3

250 l

Příkon 9W
LED displej ANO
Nastavitelný časovač vypnutí přístroje 5/ 10/ 15/ 20/ 25/ 30 min
Napájení přístroje 230V / 50Hz
Rozměry přístroje Š x V x H 18 x 27 x 7 cm
Hmotnost přístroje 0,95Kg
Cena bez DPH : 2.980,- Kč

 


 

Ozonový generátor IQ-GL pro sterilizaci potravin a vody Ozonový generátor IQ-GL pro sterilizaci potravin a vody
Ozonový generátor IQ-GL pro sterilizaci potravin a vody Ozonový generátor IQ-GL pro sterilizaci potravin a vody

 


Příklady praktického využití :

Mytí obličeje a koupele v ozonové vodě, uvolňuje znečištěné póry a výrazně eliminuje tvorbu akné. Dokonale zbaví pleť zbytků kosmetických přípravků. Ozonová koupel uvolňuje póry, okysličí Vaši pokožku, zbaví ji všech nepříjemných virů, bakterií a případně i plísňových onemocnění. Má protizánětlivé účinky.

Pro vytvoření dokonalé čisté vody a pitné vody vložte proudovou hadici do nádoby s vodou a nechte do ní proudit ozon. Ozon vodu  je zbaví všech virů, bakterií, všech škodlivých toxinů, zbytků pesticidů, apod. Ozonová voda má jedinečnou chuť a můžete ji používat pro výrobu skvělých domácích limonád, na přípravu dokonalé kávy nebo čaje výrazné chuti, pro vaření těstovin, rýže nebo pro úžasnou zdravou polévku.

Vložte zeleninu a ovoce do vody obsahující ozon.  Zbavíte je tak všech virů, bakterií, zbytků pesticidů a zbytků agrochemikálií.  Zelenina a ovoce vydrží déle čerstvé a zachovají si přirozenou a svěží barvu.

Vložte syrové maso do ozonové vody.  Zbavíte ho tak všech virů, bakterií, zbytků antibiotik a hormonů. Takto ošetřené maso bude výrazně chutnější.

Ozonovou vodu lze použít také jako čisticí prostředek pro domácnost. Otřete s ní povrch kuchyňské linky, stolu, a všech ostatních předmětů a spotřebičů. Vše bude sterilní i bez použití chemických přípravků. Ozonová voda je také ideální pro mytí nádobí a veškerého kuchyňského náčiní. Ušetříte za dezinfekční a čistící prostředky, budete šetřit přírodní prostředí a zároveň dosáhnete mnohem vyššího dezinfekčního efektu.

Lednice, trouby, fritézy, konvektomaty, mikrovlnné trouby, myčky nádobí, apod. obsahují řadu bakterií, spory plísní a různých typů toxinů, které napadají potraviny, negativně ovlivňují jejich kvalitu a zkracují jejich trvanlivost. Vložte do těchto přístrojů na několik minut proudovou hadici s generovaným ozonem. Ten vnitřní část dokonale vydezinfikuje a zbaví ji všech případných nepříjemných pachů. Vaše potraviny budou ve sterilním prostředí a Vy budete mít jistotu, že jíte vždy čerstvé a zdravotně nezávadné potraviny.

Proudovou hadicí lze dezinfikovat celý, právě donesený nákup. Ať to jsou potraviny, oděvy, obuv, či jiné spotřební zboží. Ozon je zbaví všech virů a bakterií. Stejným způsobem můžete dezinfikovat povrch všech předmětů, například mobilní telefony, počítačové klávesnice a myši, sluchátka, apod.

Naprosto precizní sterilizace a dezinfekce oděvů a koupelnového a kuchyňského textilu, ložního prádla, apod., které ponoříte do ozonové vody nebo vložíte proudovou hadici do skříně s Vašimi oděvy a ložním prádlem. Přístroj lze použít i pro dezinfekci uzavřených domácích knihoven a všech šuplíků včetně jejich obsahu, apod.

Ozon má velmi vysoké dezinfekční a sterilizační vlastnosti. Je tak vhodný pro  rychlou a 100% dezinfekci a sterilizaci uzavřených prostor a jejich kompletního vybavení. Lze ho proto využít pro kompletní dezinfekci místnosti do 30 m2 / 70 m3. Rychle a efektivně zničí všechny viry, bakterie, roztoče, parazity, plísně a veškeré další škodlivé patogeny, které se v dezinfikovaném prostoru nachází. Účinně likviduje také chřipkový virus, virus hepatitidy, COVID-19, SARS, H1N1, atd. Vše dokonale dezinfikuje, sterilizuje, vyčistí vzduch a odstraní nepříjemné pachy. Ozon rovněž zlikviduje všechny roztoče, kteří parazitují ve vašich postelích a ložním prádle.

Snižte používání chemických čistících, dezinfekčních a kosmetických přípravků a začněte více využívat ozon. Prospějete tím sobě i přírodě.


 

Máte-li jakýkoliv dotaz k tomuto ozonovému generátoru nebo potřebujete poradit s výběrem vhodného přístroje, tak nám prosím zavolejte na tel. +420 380 830 090, nebo pošlete e-mail na adresu info@iq-therm.cz, případně použijte kontaktní formulář. Rádi Vám na vše odpovíme nebo odborně poradíme.

Pro velmi účinnou a rychlou dezinfekci prostoru do 60 m2 můžete také použít dezinfekční UV lampy s generátorem ozonu IQ-OSL o výkonu 7g ozonu/hod, které dokonale dezinfikují daný prostor a zároveň sterilizují všechny předměty, které se v tomto prostoru nacházejí. UV záření v kombinaci s generovaným ozonem velmi rychle a nekompromisně likviduje všechny typy virů, bakterií, roztočů parazitů, plísní a dalších škodlivých patogenů, které ohrožují lidské zdraví. Více informací o těchto dezinfekčních UV lampách naleznete zde.

Pro rychlou dezinfekci předmětů denní potřeby a sterilizaci potravin využijete malé přenosné dezinfekční UV lampy IQ-UV Mini, více informací o těchto přenosných a praktických dezinfekčních UV lampách naleznete zde.

Pokud potřebuje dezinfikovat velké prostory, komerční kuchyně nebo vybavení restaurace, vyberte si některý z průmyslových ozonových generátorů. Jejich přehled a základní ceny naleznete zde.

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies