THERMOWELL.CZ

Václav Makovec, DiS., 724 577 295, info@eurobytplus.cz


Thermowell

IQ-THERM CZ - Velkoobchod - Maloobchod - E-shop - již 19 let na trhu společně s Vámi.  Děkujeme za Vaši důvěru. Vaše spokojenost je naším hlavním cílem.  Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo potřebujete poradit s výběrem produktu, kontaktujte naše obchodní oddělení na tel. +420 380 830 090. Velmi rádi Vám vše vysvětlíme a odborně poradíme.

Produkty
  •  

 

Univerzální teleskopické stojany IQ-XS a IQ-TS

Univerzální teleskopické stojany IQ-XS nebo IQ-TS jsou určené pro zavěšení všech typů infrazářičů IQ-STAR, IQ-STAR S, IQ-STAR BOLAIQ-STAR M a IQ-STAR M mini. Oba stojany jsou vhodné jak pro interiér, tak i pro venkovní použití.

Stojan IQ-XS má podstavu s rozložitelnou stabilní trojnožkou a nastavitelnou teleskopickou horní částí, výsuv od 90 do 190 cm. Černý design. Velmi rychle ho rozložíte i složíte. Stojan je uložen v jednom kartonu a není nutné nic montovat. Stačí pouze vybalit z kartonu a rozložit. Hmotnost 3,8Kg.

Stojan IQ-TS je vyrobený z ušlechtilé nerezové oceli a má velmi luxusní design. Má robustní a velmi stabilní nerezovou konstrukci, která je odolná vůči nepříznivým klimatickým podmínkám. Průměr základny je 45cm a má výškově nastavitelné stabilizační patky pro vyrovnání případných nerovností podkladu. Výška stojanu je nastavitelná od 110 do 210cm. Celková hmotnost stojanu je 8kg.

 

Univerzální teleskopický stojan IQ-XS Univerzální teleskopický stojan IQ-TS
Stojan IQ-XS Univerzální teleskopický stojan IQ-TS
1.280,-Kč + DPH 1.680,-Kč + DPH

 

Balení a sestavení teleskopického stojanu IQ-TS :

Stojan je uložen ve dvou kartonech

 

Základna s výškově stavitelnými patkami

pro případné vyrovnání nerovností terénu

 

 Stonan má maximální výsuv 210cm

 

Univerzální teleskopický stojan IQ-TS Univerzální teleskopický stojan IQ-TS Univerzální teleskopický stojan IQ-TS

 

 

 

 

 

Provozováno CMS / E-shop (c)2023 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies